Budowa boiska wielofunkcyjnego w Kleszczewku w ramach projektu "Kleszczewko akcja re-kreacja"
Gmina Pszczółki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00176991
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00176991/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-10 12:04
- Lokalizacja
- Pszczółki, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-35108643-d7e5-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5931090309
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00176991 z dnia 2021-09-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa boiska wielofunkcyjnego w Kleszczewku w ramach projektu "Kleszczewko akcja re-kreacja"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Pszczółki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675020
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Pomorska 18
1.5.2.) Miejscowość: Pszczółki
1.5.3.) Kod pocztowy: 83-032
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@pszczolki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pszczolki.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/Postepowania/79ec86cc-e236-429c-8a3d-d4c63c7b04711.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa boiska wielofunkcyjnego w Kleszczewku w ramach projektu "Kleszczewko akcja re-kreacja"2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-35108643-d7e5-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00176991
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002130/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Budowa boiska wielofunkcyjnego w Kleszczewku w ramach projektu "Kleszczewko akcja re - kreacja"-
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-20202.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00096651/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZPZ.271.14.2021.EK/AK
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest: Budowa boiska wielofunkcyjnego w Kleszczewku w ramach projektu "Kleszczewko akcja re-kreacja"
2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
- roboty demontażowe wraz z wywozem i utylizacją istniejących urządzeń oraz nawierzchni;
- wykonanie boiska wielofunkcyjnego o przepuszczalnej nawierzchni z trawy syntetycznej o wymiarach 28x15 m. Powierzchnia ok. 420 m2;
- montaż wyposażenia boiska: kosze do koszykówki - 2 szt., bramki do piłki ręcznej 3x2m – 2 szt., komplet do gry w siatkówkę i tenisa - 1 szt.;
- wykonanie nawierzchni z kostki brukowej betonowej grubość 6 cm o powierzchni ok. 154 m2;
- wykonanie przepuszczalnej nawierzchni poliuretanowej o powierzchni ok. 153 m2 oraz nowych obrzeży betonowych;
- wykonanie przepuszczalnej nawierzchni piaskowej o powierzchni ok. 82 m2;
- wykonanie ogrodzenia panelowego o wys. 2 m wraz z piłkochwytem z siatki PP o wys.1 m, długość całkowita 86 mb;
- dostawa i montaż kompletu tablic edukacyjnych (12 szt.);
- dostawa i montaż linarium (1 szt.);
- dostawa i montaż urządzeń siłowni zewnętrznej: wyciąg górny + wyciskanie siedząc, orbitrek, wioślarz, biegacz (dla dzieci), jeździec (dla dzieci);
- dostawa i montaż małej architektury: ławki z oparciem – 2 szt., ławki bez oparcia – 3 szt., ławki półokrągłe – 2 szt., śmietnik – 3 szt., stojaki na rowery – 6 szt., tablice informacyjne z regulaminem – 3 szt.;
- odtworzenie nawierzchni trawiastej na terenie inwestycji;
- wykonanie i montaż dodatkowej tablicy informacyjnej formatu A3 z nazwą inwestycji, wg wzoru uzgodnionego z Zamawiającym.
Zamawiający dokonuje odstępstwa od założeń wskazanych w dokumentacji projektowej w zakresie minimalnych wymagań dotyczących nawierzchni z trawy syntetycznej:
- Wysokość całkowita trawy syntetycznej: 43-50 mm;
- Grubość włókna: minimum 300 mikronów;
- Całkowita waga właściwa: minimum 2.200 g/m2;
- Ilość pęczków: minimum 8.989 szt./m2;
- Waga pojedynczego włókna: minimum 1.485 g/m2;
- Wyrywanie pęczka po starzeniu: minimum 45 N;
- Wykreśla się masę runa.
Nie wymaga się ułożenia podkładu amortyzującego pod trawą syntetyczną oraz dopuszcza się raport z badań na podkładzie amortyzującym.
Dopuszcza się przedłożenie dokumentów dotyczących sztucznej trawy (raport z badań specjalistycznego laboratorium potwierdzający zgodność jej parametrów z FIFA Quality Concept for Football Turf (edycja 2015), raport z badań na zgodność z normą EN 15330-1) z innym wypełnieniem niż EPDM.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wskazany jest w dokumentacjach projektowych oraz Specyfikacjach Technicznych Wykonania i Odbioru Robót, stanowiących załączniki nr 8 i 9 do SWZ. Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z warunkami określonymi w niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia, Dokumentacji projektowej, Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót oraz zasadami współczesnej wiedzy technicznej i sztuki budowlanej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
37410000-5 - Sprzęt sportowy do uprawiania sportów na wolnym powietrzu
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 448950,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 516600,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 448950,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ELSIK Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6793088782
7.3.3) Ulica: Kościerska 8F
7.3.4) Miejscowość: Żukowo
7.3.5) Kod pocztowy: 83-330
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 448950,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni
| 2021-09-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |