Wykonanie badań batymetrycznych wraz z opracowaniem operatów wodnoprawnych i uzyskaniem decyzji umożliwiających prowadzenie robót bagrowniczych na rzece Wiśle w podziale na części.
Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00187069
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-09-21 12:26
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5272825616
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi pomiarów batymetrycznychUsługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
Wykonawcy
4 przyznane
BARTŁOMIEJ SZENDOŁBielsko-Biała, PL
50 922 PLNBARTŁOMIEJ SZENDOŁBielsko-Biała, PL
50 922 PLNBARTŁOMIEJ SZENDOŁBielsko-Biała, PL
61 008 PLNBARTŁOMIEJ SZENDOŁBielsko-Biała, PL
71 094 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.