1. Budowa chodnika przy ul. Flisa na odcinku od ul. Piotrowskiego do ul. Janowicza - etap IV 2. Remont i modernizacja chodnika pomiędzy Kopernika 14 a ulicą Kajki
ZARZĄD DRÓG ZIELENI I TRANSPORTU W OLSZTYNIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00176364
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00176364/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-10 08:07
- Lokalizacja
- Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b4ac9944-dd7e-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7393851186
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszychPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
Wykonawcy
1 przyznane
KATOPI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOlsztyn, PL · lot 0
80 000 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00176364 z dnia 2021-09-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
1. Budowa chodnika przy ul. Flisa na odcinku od ul. Piotrowskiego do ul. Janowicza - etap IV
2. Remont i modernizacja chodnika pomiędzy Kopernika 14 a ulicą Kajki
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG, ZIELENI I TRANSPORTU W OLSZTYNIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 281358034
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Ryszarda Knosały 3 lokal 5B
1.5.2.) Miejscowość: Olsztyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 10-015
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zdzit.olsztyn.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdzit.olsztyn.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gminaolsztyn.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
1. Budowa chodnika przy ul. Flisa na odcinku od ul. Piotrowskiego do ul. Janowicza - etap IV2. Remont i modernizacja chodnika pomiędzy Kopernika 14 a ulicą Kajki
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b4ac9944-dd7e-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00176364
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00009171/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Remont i modernizacja chodnika pomiędzy Kopernika 14 a ulicą Kajki - Os. Kętrzyńskiego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00104365/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: NZ.2510.23.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem inwestycji jest realizacja IV etapu Projektu wykonawczego pn. „Budowa chodnika w ciągu ul. Piotrowskiego na odcinku od ul. Mroza do ul. Flisa wraz z uzupełnieniem o chodnik w ciągu ul. Flisa na odcinku od ul. Piotrowskiego do ul. Janowicza”. W ramach inwestycji planuje się budowę chodnika po lewej stronie ul. Flisa od ul. Piotrowskiego do ul. Janowicza na działce nr 125 – 78, 125 – 80, 125 – 87. Powierzchnia nowej nawierzchni ciągu pieszego przyjezdniowego wyniesie ok 160 mkw.Zakres robót budowlanych obejmuje m.in. rozbiórkę krawężników betonowych 15x30cm wraz z ławą betonową, wykonanie koryta pod konstrukcję chodnika, zabezpieczenie sieci podziemnych, profilowanie i zagęszczenie podłoża gruntowego, ustawienie krawężników betonowych 15x30 cm na ławie betonowej z oporem i ustawienie obrzeży betonowych 8x30 cm. Planuje się budowę nowej nawierzchni chodnika z kostki brukowej betonowej o grubości 8 cm.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
4.5.5.) Wartość części: 41171,31 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
W ramach ww. zamówienia realizowanego ze środków finansowych OBO 2021, planuje się remont i modernizację chodnika pomiędzy Kopernika 14 a ulicą Kajki – Os. Kętrzyńskiego na działkach o numerach: 72-22/4, 72-237/2 i działce nr 73-40/1. W zakres opracowania wchodzi: remont chodnika i zjazdu (ok 330 mkw), regulacja wysokościowa istniejącego uzbrojenia i wykonanie zieleńca oddzielonego stylizowaną barierą (ok 190 mkw). Po wykonaniu przedmiotowego remontu, Plac Pułaskiego i ul. Kajki, będą jednolite stylistycznie.Planuje się wykonanie nowej nawierzchni chodnika z kostki brukowej betonowej o grubości 8 cm, ustawienie nowych krawężników i obrzeży betonowych wraz z pracami towarzyszącymi.
Należy wykonać rozbiórkę nawierzchni chodnika z płytek chodnikowych 30x30, wykonanie koryta, podbudowę z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
4.5.5.) Wartość części: 113400,05 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 80000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 80000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 80000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Katopi Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7393949815
7.3.4) Miejscowość: Olsztyn
7.3.5) Kod pocztowy: 10-693
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 80000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena złożonej w postępowaniu oferty przewyższa kwotę, jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 258894,57 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 258894,57 PLN
| 2021-09-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |