Przebudowa drogi gminnej nr 116319E Michałów - Kolonia Łaznów Etap I (km 0+000,00 - 0+325,00)

Gmina Rokiciny

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00166686
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00166686/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-01 13:55
Lokalizacja
Rokiciny, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5d85feb1-d3f6-11eb-911f-9ad5f74c2a25
Identyfikator
7732322103
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Przygotowanie terenu pod budowęRoboty budowlaneRoboty w zakresie budowy drógRoboty drogowe

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWO-MOSTOWYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPiotrków Trybunalski, PL · lot 0
387 844,15 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00166686 z dnia 2021-09-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej nr 116319E Michałów - Kolonia Łaznów Etap I (km 0+000,00 - 0+325,00)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Rokiciny

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648221

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Tomaszowska 9

1.5.2.) Miejscowość: Rokiciny

1.5.3.) Kod pocztowy: 97-221

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@rokiciny.net

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.rokiciny.net

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://bip.rokiciny.net

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi gminnej nr 116319E Michałów - Kolonia Łaznów Etap I (km 0+000,00 - 0+325,00)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5d85feb1-d3f6-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00166686

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001235/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Przebudowa drogi gminnej nr 116319 Michałów – Kolonia Łaznów Etap I (km 0+000,00 - 0+325,00)

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00100966/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RIK.271.2.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 394898,25 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn: „Przebudowa drogi gminnej Nr 116319E Michałów – Kolonia Łaznów – ETAP I (km 0+000,00 – 0+ 325,00)”. Inwestycja zlokalizowana jest na działkach o numerach ewidencyjnych 58 (włączenie w drogę powiatową), 43/2, 44, 46/1, 45 obręb Michałów oraz 10, 37, 38/1 obręb Kolonia Łaznów, gmina Rokiciny.
Przedmiot zamówienia obejmuje:
1) Przebudowę drogi na odcinku od km 0+000,00 do km 0+325,00,
2) Wykonanie poszerzenia jezdni,
3) Wykonanie utwardzonego pobocza z kruszywa naturalnego,
4) Wykonanie remontu dwóch istniejących przepustów,
5) Budowę kanału technologicznego.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera:
1) Projekt budowlano – wykonawczy – załącznik nr 8 do SWZ,
2) Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych - załącznik nr 9 do SWZ,
3) Przedmiar robót – załącznik nr 10 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45233140-2 - Roboty drogowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 387844,15 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 470003,21 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 387844,15 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowo - Mostowych Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7712259264

7.3.3) Ulica: ul. Południowa 17/19

7.3.4) Miejscowość: Piotrków Tryb.

7.3.5) Kod pocztowy: 97-300

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-11

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 387844,15 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 45 dni

2021-09-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane