WYKONANIE NAWIERZCHNI ASFALTOWYCH NA DROGACH GMINNYCH W GMINIE SKRZYSZÓW
GMINA SKRZYSZÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00169769
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00169769/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-03 14:06
- Lokalizacja
- Skrzyszów, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4d008f1d-da6b-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 9930340717
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
3 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00169769 z dnia 2021-09-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
WYKONANIE NAWIERZCHNI ASFALTOWYCH NA DROGACH GMINNYCH W GMINIE SKRZYSZÓW
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SKRZYSZÓW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851660861
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 642
1.5.2.) Miejscowość: Skrzyszów
1.5.3.) Kod pocztowy: 33-156
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski
1.5.7.) Numer telefonu: 14 688 70 23
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@ug.skrzyszow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.malopolska.pl/ugskrzyszow
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.malopolska.pl/ugskrzyszow,m,216290,zamowienia-publiczne-ogloszenia.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
WYKONANIE NAWIERZCHNI ASFALTOWYCH NA DROGACH GMINNYCH W GMINIE SKRZYSZÓW2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4d008f1d-da6b-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00169769
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003617/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Wykonanie nawierzchni asfaltowej na drodze gminnej - działki nr 4572, 4573, 4574, 4575, 4576, 4577, 4578, 4381, 4382, 4579, 4580 w Szynwałdzie
1.1.4 Położenie nawierzchni asfaltowej na drodze gminnej Na Litworę
1.1.5 Budowa nakładki asfaltowej na drodze gminnej na Pana Kopacza
1.1.6 Wykonanie nawierzchni asfaltowej na drogach gminnych
1.1.12 Modernizacja dróg dojazdowych do gruntów rolnych - wykonanie nakładki asfaltowej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00103800/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IR.271.13.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 1243769,78 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie nawierzchni asfaltowych na drogach gminnych w gminie Skrzyszów.część I zamówienia: Wykonanie nawierzchni asfaltowej na drogach gminnych. Zakres prac obejmuje:
a) wykonanie nawierzchni asfaltowej drogi „Na Buczka” w Ładnej o długości 270 mb,
b) wykonanie nawierzchni asfaltowej drogi „Na Kapustkę” w Ładnej o długości 200 mb,
c) wykonanie poszerzenia drogi „Księża” w Ładnej z nawierzchni asfaltowej na odcinku 300 mb,
d) wykonanie łat z nawierzchni asfaltowej na drogach gminnych wskazanych przez Zamawiającego w Ładnej na powierzchni 635 m2,
e) wykonanie nawierzchni asfaltowej drogi „Na Byka” w Łękawicy o długości 300 mb,
f) wykonanie nawierzchni asfaltowej drogi „Budzikówki” w Łękawicy o długości 870 mb,
g) wykonanie poszerzenia drogi "Na Smółkę" w Łękawicy na odcinku 204 mb,
h) wykonanie łat z nawierzchni asfaltowej na drogach gminnych wskazanych przez Zamawiającego w Łękawicy na powierzchni 1061,4 m2,
i) wykonanie nawierzchni asfaltowej drogi „Na Szota” w Pogórskiej Woli o długości 330 mb,
j) wykonanie nawierzchni asfaltowej drogi koło przepompowni P-4 w Pogórskiej Woli o długości 150 mb,
k) wykonanie nawierzchni asfaltowej drogi „Na Kaczorową” w Pogórskiej Woli o długości 165 mb,
l) wykonanie nawierzchni asfaltowej drogi „Za Kościołem-do DK94g” w Pogórskiej Woli o długości 155 mb,
m) wykonanie nawierzchni asfaltowej drogi „Na Kulesę” w Skrzyszowie o długości 214 mb,
n) wykonanie nawierzchni asfaltowej drogi „Na Czarnika” w Skrzyszowie o długości 145 mb,
o) wykonanie nawierzchni asfaltowej drogi „Na Gębice” w Szynwałdzie o długości 200 mb,
p) wykonanie nawierzchni asfaltowej drogi „Mąciorówki” w Szynwałdzie o długości 170 mb,
q) wykonanie nawierzchni asfaltowej drogi „Zagumnie” w Szynwałdzie o długości 400 mb,
r) wykonanie nawierzchni asfaltowej drogi „Na Tokarskiego” w Szynwałdzie o długości 105 mb,
s) wykonanie nawierzchni asfaltowej na zjeździe z drogi na Świniogórze w Szynwałdzie o powierzchni 25 m2.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w przedmiarach robót (załącznik nr 8 do SWZ) oraz zakresach robót objętych zamówieniem (załącznik nr 9 do SWZ).
3. W ramach realizacji przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązany jest prowadzić obsługę geodezyjną, w tym wykonać inwentaryzację geodezyjną powykonawczą zaklauzulowaną przez Wydział Geodezji Starostwa Powiatowego w Tarnowie.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45233300-2 - Fundamentowanie autostrad, dróg, ulic i ścieżek ruchu pieszego
4.5.5.) Wartość części: 837196,75 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie nawierzchni asfaltowych na drogach gminnych w gminie Skrzyszów. część II zamówienia: Wykonanie nawierzchni asfaltowych w ramach funduszy sołeckich.a) Budowa nakładki asfaltowej na drodze gminnej na Pana Kopacza w Pogórskiej Woli. W ramach zamówienia należy wykonać nawierzchnię asfaltową na wskazanej drodze na odcinku 200 mb.
b) Położenie nawierzchni asfaltowej na drodze gminnej „Na Litworę”. W ramach zamówienia należy wykonać nawierzchnię asfaltową na wskazanej drodze w Skrzyszowie na odcinku 205 mb,
c) Wykonanie nawierzchni asfaltowej na drodze gminnej - działki nr 4572, 4573, 4574, 4575, 4576, 4577, 4578, 4381, 4382, 4579, 4580 w Szynwałdzie. W ramach zamówienia należy wykonać nawierzchnię asfaltową na wskazanej drodze na odcinku 500 mb,
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w przedmiarach robót (załącznik nr 8 do SWZ) oraz zakresach robót objętych zamówieniem (załącznik nr 9 do SWZ).
3. W ramach realizacji przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązany jest prowadzić obsługę geodezyjną, w tym wykonać inwentaryzację geodezyjną powykonawczą zaklauzulowaną przez Wydział Geodezji Starostwa Powiatowego w Tarnowie.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45233300-2 - Fundamentowanie autostrad, dróg, ulic i ścieżek ruchu pieszego
4.5.5.) Wartość części: 201584,15 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie nawierzchni asfaltowych na drogach gminnych w gminie Skrzyszów. część III zamówienia: Modernizacja dróg dojazdowych do gruntów rolnych - wykonanie nakładki asfaltowej. Zakres prac obejmuje modernizację drogi transportu rolnego w m. Pogórska Wola dz. 251 – nawierzchnia asfaltowa na odcinku 516 mb.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w przedmiarach robót (załącznik nr 8 do SWZ) oraz zakresach robót objętych zamówieniem (załącznik nr 9 do SWZ).
3. W ramach realizacji przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązany jest prowadzić obsługę geodezyjną, w tym wykonać inwentaryzację geodezyjną powykonawczą zaklauzulowaną przez Wydział Geodezji Starostwa Powiatowego w Tarnowie.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45233300-2 - Fundamentowanie autostrad, dróg, ulic i ścieżek ruchu pieszego
4.5.5.) Wartość części: 204988,88 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 2
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1020000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1095988,49 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1020000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ROAD SYSTEMS S.C. Jacek Niedojadło
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9930637452
7.3.3) Ulica: Skrzyszów 15
7.3.4) Miejscowość: Skrzyszów
7.3.5) Kod pocztowy: 33-156
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1020000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 3
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 233000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 325080,61 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 233000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ROAD SYSTEMS S.C. Jacek Niedojadło
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9930637452
7.3.3) Ulica: Skrzyszów 15
7.3.4) Miejscowość: Skrzyszów
7.3.5) Kod pocztowy: 33-156
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 233000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 3
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 188618,04 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 245545,61 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 188618,04 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowo - Mostowych Sp. z o.o. w Jaśle
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6851949581
7.3.3) Ulica: Ul. Jana Pawła II 30
7.3.4) Miejscowość: Jasło
7.3.5) Kod pocztowy: 38-200
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-11
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 188618,04 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-09-03 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |