Wykonanie robót budowlanych w ramach zadania inwestycyjnego p.n. ,,Przebudowa budynku Przedszkola Publicznego nr 3 w Górze,,

Gmina Góra

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00180715
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00180715/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-15 11:10
Lokalizacja
Góra, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c30f11dd-eec3-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
6931940518
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy przedszkolnych obiektów budowlanychRoboty instalacyjne elektryczneInstalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowychRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty remontowe i renowacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

FIRMA GIERA PIOTR GIERA, DANIEL GIERA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoniec, PL · lot 0
5 522 185,12 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00180715 z dnia 2021-09-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych w ramach zadania inwestycyjnego p.n.
,,Przebudowa budynku Przedszkola Publicznego nr 3 w Górze,,

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Góra

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 411050669

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Adama Mickiewicza 1

1.5.2.) Miejscowość: Góra

1.5.3.) Kod pocztowy: 56-200

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski

1.5.7.) Numer telefonu: 655443641

1.5.8.) Numer faksu: 655432658

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pomieszcz@gora.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://gora.com.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gora.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie robót budowlanych w ramach zadania inwestycyjnego p.n.
,,Przebudowa budynku Przedszkola Publicznego nr 3 w Górze,,

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c30f11dd-eec3-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00180715

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001042/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.17 Wykonanie robót budowlanych w ramach zadania inwestycyjnego pn.: ,,Przebudowa budynku Przedszkola Publicznego nr 3 w Górze”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00128860/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.81.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie przebudowy oraz rozbudowy budynku przedszkola o windę zewnętrzną. Budynek przedszkola nr 3 położony jest przy ul. Piastów w m. Góra – dwukondygnacyjny, częściowo podpiwniczony, wolnostojący. Technologia budowy tradycyjna murowana. Wiek około 40 lat.
Powierzchnia zabudowy budynku: 691,58 m2,
Powierzchnia użytkowa: 1 594,98 m2,
Kubatura brutto: 6 461,00 m3.
W ramach przebudowy przewidziano do wykonania następujące zakresy robót:
1) ocieplenie przyziemia, ścian, stropodachu i stropów,
2) wymiana stolarki zewnętrznej, dokończenie wymiany okien,
3) wymiana obróbek blacharskich i parapetów,
4) wymiana instalacji wod. – kan., c.o., przyłącza wodociągowego, wentylacji mechanicznej w pomieszczeniach kuchni,
5) wymiana instalacji odgromowej,
6) wymiana instalacji elektrycznej,
7) montaż instalacji fotowoltaicznej,
8) wykonanie iluminacji obiektu – oświetlenie zewnętrzne,
9) wykonanie instalacji tzw. niskoprądowej: internet, monitoring, dozór,
10) roboty ogólnobudowlane wewnątrz budynku: wymiana stolarki drzwiowej, przebudowa pomieszczeń, wymiana wykładzin, płytek ściennych i podłogowych, remont posadzek w piwnicy, roboty malarskie na całym obiekcie, remont schodów zewnętrznych, dostawa wyposażenia ( aranżacja wnętrz),
11) dostawa i montaż windy zewnętrznej,
12) zagospodarowanie terenu: chodniki, parkingi wraz z oznakowaniem, drogi wewnętrzne p. poż., dostawa i montaż elementów małej architektury, ogrodzenie, oświetlenie zewnętrzne terenu, przebudowa schodów wejściowych od strony zachodniej elewacji, zieleń.
Dokładny opis przedmiotu zamówienia stanowi dokumentacja projektowa wraz z uzupełniającymi ją przedmiarami robót oraz specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót, wszelkie postanowienia SWZ wraz z pytaniami i odpowiedziami jeżeli takowe padły w postępowaniu i zostały opublikowane na stronie, na której postępowanie było prowadzone.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45214100-1 - Roboty budowlane w zakresie budowy przedszkolnych obiektów budowlanych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45312100-8 - Instalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowych

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 5522185,12 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 6549750,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 5522185,12 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Firma Giera, Piotr Giera, Daniel Giera Sp. z o. o.

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Piotr Giera Usługi Budowlane

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6961889466

7.3.3) Ulica: Dzięczyna 28

7.3.4) Miejscowość: Poniec

7.3.5) Kod pocztowy: 64-125

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

usługi: Interbell, Eko Gebora, Klimgaz

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 5522185,12 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 310 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2021-09-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane