Budowa (przebudowa) drogi gminnej w miejscowości Kuźnica

Gmina Cekow-Kolonia

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00175172
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00175172/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-09 09:41
Lokalizacja
Ceków, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9597d5b4-dfc1-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
9680861041
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogowe

Wykonawcy

1 przyznane

HENRYK MOCNYBłaszki, PL · lot 0
387 980,62 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00175172 z dnia 2021-09-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa (przebudowa) drogi gminnej w miejscowości Kuźnica

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Cekow-Kolonia

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250855570

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Ceków-Kolonia 51

1.5.2.) Miejscowość: Ceków

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-834

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski

1.5.7.) Numer telefonu: 661727825

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gospodarka@cekow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.cekow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://bip-ugcekow.2clicks.pl/98-zamowienia-publiczne.html; https://e-propublico.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa (przebudowa) drogi gminnej w miejscowości Kuźnica

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9597d5b4-dfc1-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00175172

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001423/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Budowa (przebudowa) drogi gminnej w miejscowości Kuźnica

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GPRiOŚ271.2.5.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 384900,36 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Budowa (przebudowa) drogi gminnej w miejscowości Kuźnica
Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi gminnej w pasie drogowym oznaczonym jako dr na dz. 58/1, 58/3 i 119/1
Kategoria obiektu budowlanego: XXV - drogi i kolejowe drogi.
W ramach zamierzenia polegającego na uzyskaniu nawierzchni bitumicznej należy wykonać:
- wzmocnić istniejącą konstrukcję podbudowy o warstwy podbudowy z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie warstwa dolna z mieszanki 0/63 gr 15 cm i warstwa górna podbudowy z mieszanki 0/31,5 gr 5 cm
- ułożyć warstwę ścieralną z MMA z AC 11S grubości warstwy 5 cm
- utwardzić pobocza i wjazdy kruszywem łamanym stabilizowanym mechanicznie o grubości warstwy 10 cm z mieszanki 0/31,5
Podstawowe parametry techniczne:
- klasa drogi D dojazdowa
- kategoria ruchu KR 1
- szerokość jezdni 4m, o nawierzchni bitumicznej
- pochylenie poprzeczne jezdni 2% jednostronne lub dwustronne wg oznaczeń na planie
- pobocza szerokości utwardzenia 0,5m
Początek robót w km 0+000 przyjęto na krawędzi nawierzchni bitumicznej drogi gminnej Plewnia Zakrzyn, natomiast koniec robót przyjęto, w km 0+747 na skrzyżowaniu z drogą gminną dojazdową do dr 470.
Wykonawca zobowiązany jest wykonać i utrzymać na swój koszt oznakowanie robót, a także zapewnić warunki bezpieczeństwa. Wykonawca ponosi odpowiedzialność za prawidłowe oznakowanie i zabezpieczenie: miejsca prowadzonych robót w pasie drogowym i wykonanych objazdów oraz za ich utrzymanie w należytym stanie przez cały czas wykonywania robót.
Wykonawca w ramach przedmiotu zamówienia jest zobowiązany do zapewnienia obsługi geodezyjnej, wykonania wszelkich badań i prób, przywrócenia terenu do stanu poprzedniego. Wykonawca na własny koszt musi wykonać kosztorys powykonawczy na cały przedmiot zamówienia do którego jest obowiązany dołączyć księgi obmiaru.
Koszt transportu odpadów do miejsc ich wykorzystania lub utylizacji, łącznie z kosztami utylizacji ponosi Wykonawca, odpowiedzialny jest również za powstałe w trakcie robót odpady oraz za właściwy sposób postępowania z nimi, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (t.j. Dz. U. z 2021 r., poz. 779 z późn. zm.) oraz ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz. U. z 2020 r., poz. 1439 z późn. zm.).
Zamawiający wymaga udzielenia gwarancji na wykonany przedmiot zamówienia przez okres: minimalnie 36 miesięcy - maksymalnie 60 miesięcy od dnia odebrania przez Zamawiającego robót budowlanych i podpisania (bez uwag) protokołu końcowego.
Okres rękojmi ustawowy.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w przedmiarze robót, projekcie budowlanym technicznym oraz STWiORB.
Jeżeli na rysunkach, w STWiORB oraz w przedmiarze robót zostało wskazane pochodzenie (marka, znak towarowy, producent, dostawca) materiałów lub norm, aprobaty, specyfikacje i systemy, o których mowa w art. 101 ustawy Pzp, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym, a w odniesieniu takiemu towarzyszą wyrazy "lub równoważne". Cechy techniczne i jakościowe przedmiotu zamówienia winny odpowiadać Polskim Normom przenoszącym europejskie normy lub normy innych państw członkowskich Europejskiego Obszaru Gospodarczego.
Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywanym przez Zamawiającego, jest obowiązany wykazać (udowodnić) w ofercie, że oferowane przez niego roboty budowlane czy urządzenia spełniają wymagania określone przez Zamawiającego.
W przypadku zastosowania materiałów równoważnych Zamawiający wymaga od Wykonawcy złożenia wraz z ofertą zestawienia materiałów zamiennych do dokumentacji technicznej (opracowanie własne zawierające co najmniej: katalog producenta, nazwę producenta, opis materiałów) - niezłożenie takiego zestawienia oznacza, że Wykonawca zastosuje materiały i rozwiązania przyjęte w dokumentacji technicznej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 387980,62 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 477682,22 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 387980,62 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Budowy Dróg Henryk Mocny

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6180018481

7.3.3) Ulica: ul. Polna 29

7.3.4) Miejscowość: Błaszki

7.3.5) Kod pocztowy: 98-235

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 387980,62 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

2021-09-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane