Budowa, przebudowa i remont dróg gminnych na terenie gminy Kościerzyna.

ZAKŁAD KOMUNALNY GMINY KOŚCIERZYNA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00176801
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00176801/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-10 11:05
Lokalizacja
Kościerzyna-Stare Nadleśnictwo, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e6a4e255-e882-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
5911498243
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogoweRoboty budowlaneRoboty w zakresie różnych nawierzchni

Wykonawcy

4 przyznane

BUD-MAS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKościerzyna, PL · lot 0
153 938,4 PLN
Przedsiębiorstow Usług Drogowo-Mostowych Sp. z o. o.Kościerzyna, PL · lot 1
875 672,31 PLN
PAWEŁ SZYMAŃSKIBałachy, PL · lot 2
901 843,64 PLN
PAWEŁ SZYMAŃSKIBałachy, PL · lot 3
300 781,91 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00176801 z dnia 2021-09-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa, przebudowa i remont dróg gminnych na terenie gminy Kościerzyna.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZAKŁAD KOMUNALNY GMINY KOŚCIERZYNA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 190597909

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 5

1.5.2.) Miejscowość: Kościerzyna-Stare Nadleśnictwo

1.5.3.) Kod pocztowy: 83-400

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL637 - Chojnicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zkgk@koscierzyna.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.koscierzyna.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa, przebudowa i remont dróg gminnych na terenie gminy Kościerzyna.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e6a4e255-e882-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00176801

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002120/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Remont drogi w miejscowości Stawiska-Szenajda na terenie gminy Kościerzyna.

1.1.3 Przebudowa drogi Czrlina-Skoczkowo w ramach dróg śródpolnych na terenie gminy Kościerzyna.

1.1.7 Remont i przebudowa drogi w m. Łubiana, (ul. Długa), gm. Kościerzyna.

1.1.8 Budowa drogi gminnej w m. Czarlina, gm. Kościerzyna.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00119564/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.03.2021.MS

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 2011298,04 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 1814826,23 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 1: Remont drogi gminnej Szenajda-Stawiska, gm. Kościerzyna.
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na wykonaniu nakładki bitumicznej wraz z wyrównaniem na drodze gminnej na odcinku Szenajda – Stawiska. Zadanie zlokalizowane jest na odcinku drogi gminnej. Remontowany odcinek rozpoczyna się ok. 110m za przejazdem kolejowym, w miejscu gdzie zakończono poprzedni etap remontu, a kończy się po ~648mb na granicy działki nr 87 (na granicy obrębów geodezyjnych Szenajda i Stawiska). Odcinek mierzy 647,59m. Wzdłuż drogi zlokalizowane są tereny leśne. Na odcinku objętym remontem istniejąca jezdnia drogi gminnej posiada nawierzchnię bitumiczną szerokości 3,3-3,7m. Część poprzedzająca projektowany odcinek posiada nawierzchnię bitumiczną szerokości 3,7-3,9m w dobrym stanie technicznym. Za projektowanym fragmentem jezdnia posiada nawierzchnię bitumiczną szerokości 3,6-3,7m wymagającą remontu. Na całym omawianym odcinku występuje przekrój drogowy. Wody opadowe z powierzchni drogi dzięki odpowiednim spadkom poprzecznym i podłużnym, będą odprowadzane powierzchniowo na pobocza i zagospodarowane w pasie drogowym. Wzdłuż drogi występują pobocza gruntowe/trawiaste (fragmentami zawyżone względem jezdni), a miejscami niewielkie skarpy wykopu. Roboty ziemne polegać będą na usunięciu ziemi urodzajnej. Stan poboczy wymaga ścięcia (odhumusowania) i utwardzenia kruszywem łamanym. Należy również wykonać miejscowe profilowane skarp. Podłoże należy zagęścić do Is = min 1,0. Roboty wykonywać po uprzednim zlokalizowaniu przebiegu uzbrojenia podziemnego. W pasie drogowym umiejscowione są kable teletechniczne. Ziemię urodzajną z koryta wykorzystać do wyprofilowania terenu za poboczami.
Konstrukcja jezdni:
• warstwa ścieralna z betonu asfaltowego AC11S KR1-2 - 4cm
• skropienie emulsją asfaltową w ilości 0,5kg/m2
• warstwa wyrównawcza z betonu asfaltowego AC8S KR1-2 - śr. 3cm
• skropienie emulsją asfaltową w ilości 0,8kg/m2
• istniejąca nawierzchnia bitumiczna (miejscowe frezowanie)
Konstrukcja poboczy
• kruszywo łamane stabilizowane mechanicznie - 7cm
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera projekt budowlany, oraz specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych stanowiące załączniki do niniejszej specyfikacji warunków zamówienia (dalej SWZ). Opis przedmiotu zamówienia został wskazany w załączniku nr 1 a do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

4.5.5.) Wartość części: 153938,40 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 2: Remont i przebudowa drogi w m. Łubiana, (ul. Długa), gm. Kościerzyna.
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na:
a) Remont drogi w m. Łubiana polegający na wymianie nawierzchni asfaltowej drogi na nową oraz na wymianie nawierzchni chodników i zjazdów. Odcinek mierzy 700 mb.
Teren po którym przebiegają odcinek drogi gminnej stanowi pas drogowy drogi gminnej (Dz. Nr 7, 30/2, 6/23, 38/2, 429, 395, 11, 1010, 1009). Otoczenie pasa drogowego to działki budowlane przeznaczone pod budownictwo mieszkaniowe. W pasie drogowym znajduje się uzbrojenie podziemne w postaci kabli energetycznych, teletechnicznych, wodociągu, kanalizacji, sieci gazowej. Istniejąca droga gminna posiada nawierzchnię asfaltową o szerokości około 5,50 - 5,80 m. Istniejąca nawierzchnia jest w złym stanie technicznym.
Nawierzchnia posiada liczne spękania poprzeczne i podłużne oraz odkształcenia. Odprowadzenie wód opadowych odbywa się powierzchniowo do istniejącej kanalizacji deszczowej. W granicach pasa drogowego należy wykonać zjazdy na posesje z kostki betonowej. Po jednej stronie drogi występuje chodnik o szerokości od 1,25 do 2,00 m. Niweletę jezdni drogi dostosowano do istniejącego terenu, planowanych zjazdów na posesje oraz do potrzeb odwodnienia. Niweletę jezdni założono w osi drogi i pokazano w części rysunkowej. Zaprojektowano 2 nowe przejścia dla pieszych oznakowane znakami poziomymi P-10 oraz pionowymi D-6. Projekt docelowej organizacji ruchu stanowi odrębne opracowanie.
Parametry techniczne i przeznaczenie:
Klasa drogi D (dojazdowa)
Prędkość projektowa Vp=30 km/h
Kategoria ruchu KR1
Nawierzchnia drogi: beton asfaltowy
Nawierzchnia zjazdów: kostka betonowa
Spadek poprzeczny: jednostronny o wartości od 2%
Konstrukcja nawierzchni:
Przyjęto następującą konstrukcję nawierzchni drogi:
Frezowanie istniejącej nawierzchni na gr. 4 cm
5 cm warstwa ścieralna z betonu asfaltowego AC 11S (nakładka asfaltowa)
Przyjęto następującą konstrukcję nawierzchni chodnika z kostki betonowej:
6 cm kostka betonowa
3 cm podsypka piaskowo - cementowa 1:4
10 cm warstwa podbudowy zasadniczej z mieszanki niezwiązanej kruszywem C50/30
Przyjęto następującą konstrukcję nawierzchni zjazdów z kostki betonowej:
8 cm kostka betonowa
3 cm podsypka piaskowo - cementowa 1:4
20 cm warstwa podbudowy zasadniczej z mieszanki niezwiązanej kruszywem C50/30
b) Przebudowa drogi w m. Łubiana obejmująca wykonanie nawierzchni jezdni z betonu asfaltowego. Długość przewidzianej do przebudowy drogi wynosi 271,94 m. Teren po którym przebiega odcinek drogi gminnej stanowi pas drogowy drogi gminnej (numery działek: 7, 212/1, 78/3, obręb ewidencyjny: Łubiana). Droga w planie posiada odcinki proste, załamania trasy i łuki. Nawierzchnia drogi jest w złym stanie technicznym, występują koleiny spowodowane jej eksploatacją. Szerokość drogi jest wynosi ok. 5,0m. W przekroju drogi brak jest właściwych spadków poprzecznych. Przy drodze znajduje się teren niezabudowany. W ciągu drogi znajduje się most nad rzeką Pieliska. Droga na odcinku objętym przebudową posiada nawierzchnię gruntową i częściowo utwardzoną brukiem kamiennym, na odcinku wcześniejszym jest nawierzchnia bitumiczna. W stanie istniejącym wody opadowe z całej powierzchni drogi odprowadzane są powierzchniowo i zagospodarowane w pasie drogowym. W pasie drogowym planowanej do przebudowy drogi i jej sąsiedztwie zlokalizowane jest następujące uzbrojenie, określone na podstawie mapy do celów projektowych: sieć energetyczna, sieć teletechniczna, kanalizacja sanitarna, kanalizacja deszczowa, sieć wodociągowa.
Założenia projektowe:
długość drogi – 271,94 m
szerokość jezdni – 5,00 m
szerokość poboczy – 0,75 m
przekrój daszkowy – spadek poprzeczny 2 %
spadek poprzeczny poboczy – 6 %
kategoria ruchu KR 1
Konstrukcja jezdni:
-warstwa ścieralna z AC 8S lub AC 11S – gr. 4 cm
-warstwa wiążąca z AC 11W lub AC 16W – gr. 5 cm
-podbudowa zasadnicza mieszanka niezwiązana z kruszywem C50/30 – gr. 22 cm
-wyprofilowane i zagęszczone podłoże gruntowe
Konstrukcja poboczy:
-nawierzchnia z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie 0/31,5 - gr. 10 cm
-wyprofilowane i zagęszczone podłoże gruntowe
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera projekt budowlany, oraz specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych stanowiące załączniki do niniejszej specyfikacji warunków zamówienia (dalej SWZ). Opis przedmiotu zamówienia został wskazany w załączniku nr 1 b do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

4.5.5.) Wartość części: 875672,31 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 3: Budowa drogi gminnej w m. Czarlina, gm. Kościerzyna.
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na wykonaniu drogi dwukierunkowej z płyt drogowych betonowych. Początkowy odcinek drogi jako droga tymczasowa należy wykonać z istniejących płyt głównie z korektą szerokości do 5m bez ograniczenia krawężnikiem. Długość drogi tymczasowej wynosi ok131mb. Dalszy odcinek drogi już docelowej należy wykonać z płyt drogowych betonowych z ograniczeniem, krawężnikiem wtopionym 0cm oraz na fragmencie ciekiem wodnym. Droga ta jest zmiennej szerokości 5m, 5,5m, 6m oraz na łuku 8,7m i zakończona jest zjazdem publicznym na drogę̨ główną w Czarlinie. Ze względu na bardzo zróżnicowany wysokościowo teren, pochylenia podłużne drogi wynoszą̨ od 0,9% do 9% na końcowym odcinku. Układ poprzeczny również ulega zmianie z daszkowego 2% na jednostronny 2%. W związku z dużym pochyleniem podłużnym należy zastosować wzdłuż̇ drogi ciek wodny z prefabrykatów betonowych 25x30x8cm, które w najniższym miejscu mają zaprojektowany wpust drogowy z odprowadzeniem do studni chłonnej wg odrębnego opracowania. Dziewiczość terenu oraz konieczność poszerzenia drogi jak i wysoki stan wód gruntowych, wymusza podniesienie nieco drogi w stosunku do terenu, a co za tym idzie wykonanie skarp. Zgodnie z załączonymi rysunkami profilu podłużnego w sumie należy wykonać drogę o długościach: droga tymczasowa 130,80mb, droga docelowa 520,70mb.
Ogółem zaprojektowano powierzchnię:
- Jezdną tymczasową 663,2 m2,
- Jezdną docelową 2 929,3m2.
Konstrukcja jezdni:
- Płyty drogowe betonowe 300x100x15cm gr. 15 cm
- Podsypka piaskowa gr. 10 cm
- Podbudowa zasadnicza z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie 4/31,5 gr. 15 cm
-Warstwa odsączająca – żwir średni gr. 15 cm.
W związku z występowaniem torfu należy go wymienić do warstwy piasku i zastąpić pospółką lub żwirem, zagęścić do wskaźnika 1,0. Drogę̨ docelową ograniczyć krawężnikiem 15x30cm na ławie z oporem. W końcowym odcinku gdzie spadek jest największy i na dłuższym odcinku należy wykonać dodatkowo ciek wodny betonowy prefabrykowany 25x8x30cm na ławie z chudego betonu. Ciek ma długość ok 180mb i znajduje ujście w wpuście deszczowym. Połączenie drogi na zjeździe na drogę̨ główną za pomocą̨ krawężnika wystającego 2cm w celu ograniczenia spływu wody z drogi głównej. Do budowy drogi tymczasowej należałoby użyć istniejące tam płyty drogowe, te w dobrym stanie. Skarpy wokół drogi zaprojektowana o nachyleniu 1:1, należy użyć materiałów chłonnych wodę̨ np. pospółkę̨ i humus. W przypadku nie możliwości uzyskania stateczności skarpy należy zmniejszyć nachylenie 1:1,5 lub 1:2 tam, gdzie to jest możliwe lub użycie geosyntetyku.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera projekt budowlany, oraz specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych stanowiące załączniki do niniejszej
specyfikacji warunków zamówienia (dalej SWZ). Opis przedmiotu zamówienia został wskazany w załączniku nr 1 c do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

4.5.5.) Wartość części: 901843,64 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 4: Przebudowa drogi transportu rolnego dz. nr 570/2, obręb Czarlina, gm. Kościerzyna.
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na przebudowie drogi transportu rolnego w miejscowości Czarlina (droga gminna niepubliczna), polegającej na wykonaniu koryta pod warstwy konstrukcyjne i utwardzeniu nawierzchni płytami ażurowymi typu „Yomb”. Lokalizację inwestycji przedstawiono na rysunku nr 1 w załączniku nr 1d.
Przebudowywany odcinek rozpoczyna się w miejscu zmiany nawierzchni z płyt „Yomb” na nawierzchnię tłuczniową, a kończy się na wysokości zabudowy indywidualnej, za odcinkiem leśnym. Odcinek mierzy 600m. Wzdłuż drogi zlokalizowane są: zabudowa indywidualna, gospodarstwa rolne, grunty rolne, nieużytki oraz tereny leśne. Na odcinku objętym przebudową istniejąca jezdnia drogi gminnej posiada nawierzchnię z kruszywa łamanego szerokości 2,5-4,2m. Fragment poprzedzający projektowany odcinek posiada nawierzchnię z płyt „Yomb” szerokości 4mb, a za projektowanym fragmentem jezdnia posiada nawierzchnię z kruszywa łamanego szerokości ok. 2,6-4,2m. Na całym odcinku występuje przekrój drogowy. Wzdłuż drogi występują pobocza gruntowe/trawiaste, a odcinkami niewielkie skarpy: nasypu oraz wykopu (prawa strona na końcowym fragmencie).
Roboty ziemne polegać będą na usunięciu ziemi urodzajnej (ścięciu poboczy) oraz wykonaniu koryta pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni jezdni, zjazdów i poboczy. Należy również wykonać profilowanie skarp. Podłoże należy zagęścić do Is = min 1,0. Roboty wykonywać po uprzednim zlokalizowaniu przebiegu uzbrojenia podziemnego. Ziemię urodzajną z koryta wykorzystać do wyprofilowania terenu za poboczami do granicy pasa drogowego. Istniejąca trasa drogi gminnej przebiega w terenie pagórkowatym. W planie sytuacyjnym droga składa się z odcinków prostych oraz łuków kołowych. Pochylenie podłużne wynosi 0-7%. Pochylenie poprzeczne zmienne – nieregularne (na długich fragmentach 0% lub daszkowe 1-2%, a na łukach o małej wartości promieni jednostronne (krótkie fragmenty)). Nieznacznie zawyżone pobocza mają pochylenie bliskie 0%. Wody opadowe odprowadzane są z jezdni na pobocza oraz przyległy teren w granicach pasa drogowego. W obszarze przedmiotowego zadania nie występuje uzbrojenie terenu. W sąsiedztwie pasa drogowego (w znacznej odległości od granic) biegnie napowietrzna linia elektroenergetyczna. Na omawianym odcinku obowiązuje ograniczenie prędkości do 30km/h (znaki B-33 ustawione przed i za projektowanym fragmentem). Ok. 90m za końcem projektowanego odcinka ustawione są znaki E-17a/E-18a „Skoczkowo / Skòczkòwò”. Ocena makroskopowa wykazała dostateczną nośność nawierzchni z kruszywa łamanego.
W wyniku uzgodnień i ustaleń przyjęto podstawowe parametry drogi
• Nawierzchnia jezdni i zjazdów – płyty „Yomb”
• Nawierzchnia poboczy z kruszywa łamanego
• Szerokość jezdni 4m
• Szerokość poboczy 0,75m
• Długość odcinka 600m
• Powierzchnia 2400m2 = 3200 płyt
• Powierzchnia zjazdów 36m2 (48 płyt)
• Spadek poprzeczny: jezdni jednostronny 2%
• Spadek poprzeczny: poboczy 2% (w kierunku od jezdni)
• Odwodnienie – powierzchniowe w granicach pasa drogowego
Droga gminna niepubliczna
Klasa: Ulice klasy D
[klasa drogi dobrana na podstawie stopnia urbanizacji terenu i funkcji ulic w układzie komunikacyjnym]
Prędkość projektowa: VPR = 30km/h
Kategoria ruchu: KR1
Szerokość jezdni przyjęto 4m. Wzdłuż krawędzi jezdni zaprojektowano pobocza z kruszywa łamanego o szerokości 0,75m i grubości warstwy 10cm. W ciągu drogi zaprojektowano remont istniejących zjazdów, polegający na wykonaniu nawierzchni z płyt „Yomb”.
W ramach robót należy również wykonać: roboty pomiarowe (wyznaczenie granic pasa drogowego i przebiegu projektowanej trasy) oraz wycinkę krzaków.
Konstrukcja jezdni i zjazdów:
• warstwa jezdna z płyt drogowych wielootworowych „Yomb” - 12cm
• podsypka piaskowa - 10cm
Konstrukcja poboczy
• kruszywo łamane stabilizowane mechanicznie - 10cm
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera projekt budowlany, oraz specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych stanowiące załączniki do niniejszej specyfikacji warunków zamówienia (dalej SWZ). Opis przedmiotu zamówienia został wskazany w załączniku nr 1 d do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

4.5.5.) Wartość części: 300781,91 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 153938,40 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 230134,67 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 153938,40 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstow Usług Drogowo-Mostowych Sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5911435372

7.3.4) Miejscowość: Kościerzyna

7.3.5) Kod pocztowy: 83-400

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 153938,40 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 875672,31 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 985401,04 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 875672,31 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstow Usług Drogowo-Mostowych Sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5811435372

7.3.4) Miejscowość: Kościerzyna

7.3.5) Kod pocztowy: 83-400

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 875672,31 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 40 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 901843,64 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 901843,64 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 901843,64 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PPHU SZTAMA Paweł Szymański

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5911558100

7.3.4) Miejscowość: Bałachy

7.3.5) Kod pocztowy: 83-424

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 901843,64 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 40 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 300781,91 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 316738,53 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 300781,91 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PPHU SZTAMA Paweł Szymański

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5911558100

7.3.4) Miejscowość: Bałachy

7.3.5) Kod pocztowy: 83-424

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 300781,91 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 40 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2021-09-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane