Przebudowa instalacji elektrycznej na Oddziale Ginekologiczno-Położniczym znajdującym się na I piętrze budynku „A” KCGPiN w Opolu zgodnie z dokumentacją projektową i przedmiarem robót.

KLINICZNE CENTRUM GINEKOLOGII, POŁOŻNICTWA I NEONATOLOGII W OPOLU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00190562
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00190562/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-23 14:34
Lokalizacja
Opole, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-302f5a7f-f5b4-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
7542480425
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie okablowania elektrycznegoRoboty w zakresie instalacji elektrycznychInstalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowych

Wykonawcy

1 przyznane

ZAKŁAD TECHNICZNO-BUDOWLANY 'POLBAU' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOpole, PL · lot 0
373 280,37 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00190562 z dnia 2021-09-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa instalacji elektrycznej na Oddziale Ginekologiczno-Położniczym znajdującym się na I piętrze budynku „A” KCGPiN w Opolu zgodnie z dokumentacją projektową i przedmiarem robót.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: KLINICZNE CENTRUM GINEKOLOGII, POŁOŻNICTWA I NEONATOLOGII W OPOLU

1.3.) Oddział zamawiającego: Zamówienia Publiczne

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000640136

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Władysława Reymonta 8

1.5.2.) Miejscowość: Opole

1.5.3.) Kod pocztowy: 45-066

1.5.4.) Województwo: opolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski

1.5.7.) Numer telefonu: 77 441 77 63

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zam-publ@ginekologia.opole.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ginekologia.opole.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/ginekologia_opole

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa instalacji elektrycznej na Oddziale Ginekologiczno-Położniczym znajdującym się na I piętrze budynku „A” KCGPiN w Opolu zgodnie z dokumentacją projektową i przedmiarem robót.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-302f5a7f-f5b4-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00190562

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00005372/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.10 Przebudowa instalacji elektrycznej, teletechnicznej i gazów medycznych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00141366/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZP.26.2.13.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 10753559,37 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 250575,42 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przebudowa instalacji elektrycznej na Oddziale Ginekologiczno-Położniczym znajdującym się na I piętrze budynku „A” Klinicznego Centrum Ginekologii, Położnictwa i Neonatologii w Opolu zgodnie z dokumentacją projektową i przedmiarem robót.
Zakres robót: wykonanie instalacji elektrycznej w tym: tablic rozdzielczych, WLZ, tras kablowych, szaf dystrybucyjnych, siły , gniazd wtykowych, instalacji oświetleniowej, niskoprądowej SSP, telewizji RTV, przyzywowej oraz demontaże w ilościach podanych w przedmiarze robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45312100-8 - Instalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 284843,30 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 373280,37 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 373280,37 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Techniczno- Budowlany POLBAU Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7540025059

7.3.3) Ulica: Grunwaldzka

7.3.4) Miejscowość: OPOLE

7.3.5) Kod pocztowy: 45-054

7.3.6.) Województwo: opolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Na etapie składania oferty i podpisania umowy podwykonawcy nie są jeszcze znani.

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 373280,37 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2021-11-02 do 2021-12-02
2021-09-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane