Dostawa urządzeń drukujących i skanerów dla Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu
Uniwersytet Ekonomiczny we Wroclawiu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00188132
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-09-22 09:51
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8960006997
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Urządzenia drukujące i graficzneSkanery komputerowe
Wykonawcy
7 przyznanych
F.U.H. CONTRAKT Adami GoikKatowice, PL
2838,72 PLNF.U.H. CONTRAKT Adami GoikKatowice, PL
2838,72 PLNF.U.H. CONTRAKT Adami GoikKatowice, PL
1850,57 PLNF.U.H. CONTRAKT Adami GoikKatowice, PL
1892,48 PLNF.U.H. CONTRAKT Adami GoikKatowice, PL
2838,72 PLNRAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
9840 PLNRAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
11 426,7 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.