Wykonanie robót budowlanych polegających na przebudowie (modernizacji) istniejącej sieci elektrycznej na terenie parku Etnograficznego w Tokarni - etap I
MUZEUM WSI KIELECKIEJ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00163285
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00163285/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-30 09:41
- Lokalizacja
- Kielce, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fb085f2e-d3f5-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 6571747623
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00163285 z dnia 2021-08-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych polegających na przebudowie (modernizacji) istniejącej sieci elektrycznej na terenie parku Etnograficznego w Tokarni - etap I
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MUZEUM WSI KIELECKIEJ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000659785
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Jana Pawła II 6
1.5.2.) Miejscowość: Kielce
1.5.3.) Kod pocztowy: 25-025
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.5.7.) Numer telefonu: 413449297
1.5.8.) Numer faksu: 413445008
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@mwk.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mwk.com.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie robót budowlanych polegających na przebudowie (modernizacji) istniejącej sieci elektrycznej na terenie parku Etnograficznego w Tokarni - etap I2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fb085f2e-d3f5-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00163285
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00006802/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Wykonanie przebudowy (modernizacji) sieci elektrycznej na terenie Parku Etnograficznego w Tokarni
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00092860/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: MWKDIZ.271.5.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 882355,40 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na przebudowie (modernizacji) istniejącej sieci elektrycznej na terenie Parku Etnograficznego w Tokarni – etap I, który szczegółowo został opisany dokumentacją projektową, a którego zakres obejmuje:
1.1. Modernizację rozdzielni głównej niskiego napięcia RGNN, w tym:
a) Wykonanie instalacji przeciwpożarowego wyłącznik prądu, odcinającego dopływ energii elektrycznej do wszystkich obwodów na całym terenie Parku Etnograficznego w Tokarni;
b) Przygotowanie rezerwy do podłączenia układu kompensacji mocy biernej;
c) Wykonanie instalacji układu samoczynnego załączania rezerwy (SZR)
d) Wykonanie kompletnej modernizacji RGNN wg. dokumentacji projektowej
1.2. Wykonanie linii kablowych obwodu głównego RG/skansen dla następujących odcinków:
a) RGNN-do punktu zasilającego PZ7 (łącznie z punktami PZ8, PZ9, PZ10)
b) RGNN-do punktu zasilającego PZ2 (łącznie z punktami PZ1, PZ11)
1.3. Wykonanie kompletnych punktów zasilających PZ, zasilanych z obwodu głównego RG/skansen, w postaci obudowy termoutwardzalnej wraz z fundamentem, z pełnym uzbrojeniem oraz rozprowadzeniem okablowania do obiektów i punktów gniazdowych PG:
a) PZ1 – przy Zagrodzie ze Złotnik, łącznie z punktami: PG7, PG8, PG9, PG10; podłączeniem zasilania do Zagrody ze Złotnik, doprowadzeniem okablowania (okablowanie z nadmiarem zabezpieczone i zakopane przed obiektem) do: Kuźni z Radoski, Zagrody ze Ślęzan, Zagrody okólnej ze Szczepanowic,
b) PZ2 – przy Obórce z Mostek, łącznie z punktami: PG11, PG12, PG13, PG14, PG15, PG16, PG17, PG18, podłączeniem zasilania do: Obórki z Mostek, Altany Maneż, Dworu z Suchedniowa, Spichlerza ze Złotej Pińczowskiej, Stodoły z Radkowic, Ośmioraka z Rudy Pilczyckiej, Spichlerza ze Staszowa, Spichlerza z Rogowa, przepompowni Eco-unicol, podłączeniem zasilania do istniejącego oświetlenia terenu sektora Dworskiego oraz placu ogniskowego, wymianą istniejących słupów oświetleniowych S2 i S3 wraz z oprawami oświetleniowymi.
c) PZ7 - przy scenie, łącznie z punktami: PG24, PG25, PG26, doprowadzeniem okablowania (okablowanie z nadmiarem zabezpieczone i zakopane przed obiektem) do: Pieca hutniczego, Budynku Eletrolizy.
d) PZ8 – przy Chałupie z Wąchocka, łącznie z punktami: PG27, PG28, PG29, PG34, PG35, PG36, doprowadzeniem okablowania (okablowanie z nadmiarem zabezpieczone i zakopane przed obiektem) do: Chałupy z Wąchocka, Chałupy z Wąchocka 2, Chałupy z Daleszyc, Chałupy z Ćmielowa.
e) PZ9 – przy Spichlerzu z Wyszmontowa, łącznie z punktami: PG30, PG31, PG32, PG33, podłączeniem zasilania do: Spichlerza z Wyszmontowa, Domu ze Skorzowa, Organistówki z Bielin, doprowadzeniem okablowania (okablowanie z nadmiarem zabezpieczone i zakopane przed obiektem) do: Chałupy z Szydłowa.
f) PZ10 – przy Stodole z Suchedniowa, łącznie z punktami: PG37, PG38, podłączeniem zasilania do: Zagrody z Bukowej Woli, Plebani z Goźlic, Spichlerza z Chęcin, Chałupy z Siekierna, Chałupy z Klonowa, Kościoła z Rogowa, Dzwonnicy z Kazimierzy Wielkiej, doprowadzeniem okablowania (okablowanie z nadmiarem zabezpieczone i zakopane przed obiektem) do: Stodoły z Suchedniowa, Młocarni Dworskiej z Ogonowic.
g) PZ11 – przy Zagrodzie okólnej z Kaliny Małej, bez wykonania okablowania i punktów PG1, PG2, łącznie z punktami: PG3, PG4, PG5, PG6, podłączeniem zasilania do istniejącego oświetlenia terenu przy Wiatraku z Grzymałkowa, doprowadzeniem okablowania (okablowanie z nadmiarem zabezpieczone i zakopane przed obiektem) do: Zagrody okólnej z Kaliny Małej, Warsztatu Garncarskiego z Rędocina, Zagrody z Nasiechowic, Stodoły z Brzuchani, Chałupy z Rokitna, Wiatraka z Grzymałkowa, Wiatraka z Dębna.
Uwaga:
Pomiędzy RGNN a wskazanymi do realizacji punktami PZ oraz do każdego wskazanego obiektu doprowadzić okablowanie światłowodowe jednomodowe typu Z-XOTKtsd 12-włóknowe, układane w rurach ochronnych HDPE. Ze wskazanych punktów PZ do każdego z wymienionych obiektów doprowadzić z nadmiarem osobny kabel światłowodowy jednomodowy typu Z-XOTKtsd 12-włóknowy, układany w rurach ochronny HDPE (okablowanie z nadmiarem zabezpieczone i zakopane przed obiektem celem realizacji prac w następnym etapie).
Punkty gniazdowe PG należy zabudować w metalowej obudowie. Kształt obudowy zamieszczony w dokumentacji projektowej. Obudowa wyposażona w drzwi uchylne wyposażone w zamek. Obudowę należy pomalować na kolor uzgodniony z Inwestorem. Obudowę posadowić na dedykowanym fundamencie.
1.4. Demontaż linii energetycznej napowietrznej NN wykonanej przewodami gołymi pomiędzy Stodołą Dworską z Radkowic (okolice punktu PZ2) a Sektorem Świętokrzyskim (okolice punktu PZ3).
1.5. Istniejące złącza elektryczne i rozdzielnie należy zostawić, usunąć lub przesunąć, zgodnie z wymogami zamieszczonymi w dokumentacji projektowej.
2. Opis przedmiotu zamówienia stanowi dokumentacja projektowa, stanowiąca Załącznik Nr 9 do SWZ, na którą składa się: projekt budowlany, projekt wykonawczy, specyfikacja wykonania i odbioru robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45312000-7 - Instalowanie systemów alarmowych i anten
45314000-1 - Instalowanie urządzeń telekomunikacyjnych
45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania
45314310-7 - Układanie kabli
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 983820,42 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1190060,23 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 983820,42 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BC POLSKA Łukasz Bieńko
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 061638620
7.3.3) Ulica: Cicha 85
7.3.4) Miejscowość: Dęblin
7.3.5) Kod pocztowy: 08-530
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 983820,42 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 130 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-08-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |