Renowacja zabytkowego budynku dawnego sierocińca w Cegłowie w ramach dwóch części: Część 1: część murowana Część 2: część drewniana

Gmina Cegłów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00450783
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00450783/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-08-08 13:33
Lokalizacja
Cegłów, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e059f4a1-2f9c-11ef-86d2-4e696a6d8c25
Identyfikator
8222158823
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemnePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty renowacyjne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00450783 z dnia 2024-08-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Renowacja zabytkowego budynku dawnego sierocińca w Cegłowie w ramach dwóch części:
Część 1: część murowana
Część 2: część drewniana

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Cegłów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582635

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: T. Kościuszki 4

1.5.2.) Miejscowość: Cegłów

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-319

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@ceglow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.ceglow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/944495

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Renowacja zabytkowego budynku dawnego sierocińca w Cegłowie w ramach dwóch części:
Część 1: część murowana
Część 2: część drewniana

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e059f4a1-2f9c-11ef-86d2-4e696a6d8c25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00450783

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00083930/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Renowacja zabytkowego budynku dawnego sierocińca w Cegłowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00378079

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 3 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IZP.271.19.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Planowane działania obejmują: przebudowę bryły budynku w celu dostosowania do nowej funkcji, remont konserwatorski elewacji, wymianę poszycia dachu, stolarki okiennej i drzwiowej, remont i przebudowę wnętrz oraz remont konserwatorski konstrukcji ścian budynku drewnianego, wykonanie podbicia fundamentów wraz z ich zaizolowaniem i ociepleniem przy zachowaniu warunków wynikających z decyzji Mazowieckiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków z dnia 20 listopada 2023 r.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

4.5.5.) Wartość części: 4000000 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Planowane działania obejmują: przebudowę bryły budynku w celu dostosowania do nowej funkcji, remont konserwatorski elewacji, wymianę poszycia dachu, stolarki okiennej i drzwiowej, remont i przebudowę wnętrz oraz remont konserwatorski konstrukcji ścian budynku drewnianego, wykonanie podbicia fundamentów wraz z ich zaizolowaniem i ociepleniem przy zachowaniu warunków wynikających z decyzji Mazowieckiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków z dnia 20 listopada 2023 r.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45453100-8 - Roboty renowacyjne

4.5.5.) Wartość części: 600000 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty przewidzianej na realizację zamówienia.

2024-08-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane