Przeprowadzenie kursów informatycznych dla uczniów i nauczycieli Zespołu Szkół Chłodniczych i Elektronicznych w Gdyni - Etap I/2021
Gmina Miasta Gdyni
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00163467
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-08-30 10:57
- Lokalizacja
- Gdynia, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5862312326
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi edukacyjne i szkoleniowe
Wykonawcy
11 przyznanych
ANNA RATUSZNIAKKamieniec Wrocławski, PL
25 500 PLNANNA RATUSZNIAKKamieniec Wrocławski, PL
19 600 PLNNOBLEPROG POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
29 000 PLNANNA RATUSZNIAKKamieniec Wrocławski, PL
8000 PLNNOBLEPROG POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
13 300 PLNALTKOM AKADEMIA SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
43 704 PLNANNA RATUSZNIAKKamieniec Wrocławski, PL
8000 PLNTESTARMY GROUP SPÓŁKA AKCYJNAWrocław, PL
7200 PLNTESTARMY GROUP SPÓŁKA AKCYJNAWrocław, PL
12 420 PLNTESTARMY GROUP SPÓŁKA AKCYJNAWrocław, PL
12 420 PLNNOBLEPROG POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
9840 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.