Roboty remontowe ogólnobudowlane w budynku Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Wielkiej Wsi”
Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Wielkiej Wsi
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00163250
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00163250/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-30 09:26
- Lokalizacja
- Biały Kościół, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c081ccf7-f128-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 9441998802
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00163250 z dnia 2021-08-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty remontowe ogólnobudowlane w budynku Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Wielkiej Wsi”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Wielkiej Wsi
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 357778295
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Królowej Jadwigi 4
1.5.2.) Miejscowość: Biały Kościół
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-089
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gokis@wielka-wies.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gokis.wielka-wies.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Instytucja Kultury
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Roboty remontowe ogólnobudowlane w budynku Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Wielkiej Wsi”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c081ccf7-f128-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00163250
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zamawiający udzielił zamówienia na podstawie art. 305 pkt 2 ustawy Pzp- w postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym nie złożono żadnej oferty a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione.
Zamawiający w dniu 07.07.2021 r. wszczął postępowanie w trybie podstawowym bez negocjacji. Do upływu terminu składania ofert czyli do dnia 22.07.2021 roku do godz. 09:30 nie złożono żadnej oferty. Zamawiający w dniu 30.07.2021r. wszczął postępowanie z wolnej ręki nie zmieniając w istotny sposób pierwotnych warunków zamówienia.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.2.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania polegającego na wykonaniu prac budowlanych związanych z inwestycją pn:„Roboty remontowe ogólnobudowlane w budynku Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Wielkiej Wsi” w miejscowości Biały Kościół, ul. Królowej Jadwigi 4, na dz. nr 579, gmina Wielka Wieś.
2.Zamówienie obejmuje wykonanie robót budowlanych, wykonanie instalacji sanitarnych i instalacji elektrycznych.
3.W zakresie robót remontowych planuje się wykonać:
remont schodów wejściowych do budynku – od strony zachodniej
wykonanie nowego zasilania tablicy rozdzielczej sali komputerowej na I piętrze
wymiana grzejników na korytarzach
wymiana stolarki i ślusarki drzwiowej
wykonanie posadzek na korytarzach parteru i I pietra
wymiana oświetlenia ogólnego korytarza
montaż oświetlenia ściany wystawowej w korytarzu na parterze
remont klatki schodowej
wzmocnienie stropu nad parterem
malowanie Sali gimnastycznej po wykonaniu wzmocnienia stropu
obudowa istniejących instalacji pod stropem płytami gk
malowanie korytarzy parteru i I piętra
przygotowanie ściany elewacji zachodniej pod mural
odnowienie - odświeżenie elewacji
montaż sygnalizacji p.poż.
oświetlenie awaryjne i kierunkowe
instalacja hydrantowa
wyposażenie budynku w gaśnice
aktywny system bezpieczeństwa instalacji gazowej
dostosowanie pomieszczenia kotłowni do wymogów p.poż.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212000-6 - Roboty budowlane w zakresie budowy wypoczynkowych, sportowych, kulturalnych, hotelowych i restauracyjnych obiektów budowlanych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji
45262600-7 - Różne specjalne roboty budowlane
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 554778,20 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 554778,20 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 554778,20 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Budowlana SIKORA Maciej Sikora
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7351675661
7.3.3) Ulica: os. Niwa
7.3.4) Miejscowość: Nowy Targ
7.3.5) Kod pocztowy: 34-400
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 554778,20 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-08-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |