Budowa kolumbarium na cmentarzu komunalnym w Pyskowicach - etap I i II
Gmina Pyskowice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00163698
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00163698/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-30 12:20
- Lokalizacja
- Pyskowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5638d732-fa77-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 9691573512
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00163698 z dnia 2021-08-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa kolumbarium na cmentarzu komunalnym w Pyskowicach - etap I i II
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Pyskowice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276257593
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Strzelców Bytomskich 3
1.5.2.) Miejscowość: Pyskowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 44-120
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL229 - Gliwicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmpyskowice@pyskowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.pyskowice.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://e-zp.pyskowice.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa kolumbarium na cmentarzu komunalnym w Pyskowicach - etap I i II2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5638d732-fa77-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00163698
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000066/18/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.30 Budowa kolumbarium na cmentarzu komunalnym w Pyskowicach - etap I i II
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00145160/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.031.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 73597,80 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na budowie kolumbarium (etap I i II) – budowli cmentarnej pełniącej funkcję zbiorowego grobowca, z elementów prefabrykowanych wraz z elementami towarzyszącymi na terenie Cmentarza Komunalnego przy ul. Poznańskiej w Pyskowicach. Do obowiązków Wykonawcy będzie należała bieżąca obsługa geodezyjna tj. wytyczenie i naniesienie reperu roboczego bez naniesienia obiektu na zasoby geodezyjne.
Zamawiający w załączniku nr 7 do SWZ pn. dokumentacja projektowa udostępnia cały projekt wykonania kolumbarium, jednakże informuje, iż przedmiotem niniejszego zamówienia jest tylko wykonanie I i II etapu prac. Powyższe oznaczone jest na rysunku nr PCK_PP kolorami: niebieskim I etap i kolorem żółtym II etap.
Zakres robót :
·Roboty przygotowawcze-przygotowanie terenu pod budowę,
·Roboty ziemne - korytowanie pod nawierzchnię,
·Kolumbarium - roboty ziemne-wykopy oraz przekopy
·Kolumbarium - fundamenty-betonowanie konstrukcji, zbrojenie, roboty izolacyjne, roboty murarskie,
·Kolumbarium - roboty murowe, betonowe, kamieniarskie, instalowanie wyrobów metalowych, konstrukcje z betonu zbrojonego,
·Podbudowa i nawierzchnia-roboty w zakresie różnych nawierzchni, fundamentowanie ścieżek ,
·Wyposażenie-dostawa i montaż nowych ławek żeliwnych, malowanych proszkowo na kolor czarny w ilości 4 sztuk. Siedzisko i oparcie ma być wykonane z zaimpregnowanych, drewnianych desek - kolor orzech, dwukrotnie pomalowanych lakierem.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45215400-1 - Roboty na cmentarzach
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Podstawą do unieważnienia przedmiotowego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego jest art. 255 pkt 1) ustawy pzp „Zamawiający unieważnia postępowanieo udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono wniosku o dopuszczenie do udziału
w postępowaniu albo żadnej oferty”.
W przedmiotowym postępowaniu w wyznaczonym terminie tj. do 26.08.2021 r. do godz. 8.00 nie złożono żadnej oferty (brak ofert).
| 2021-08-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |