Poprawa parametrów techniczno-użytkowych drogi powiatowej nr 1737N Dr. nr 1618N-Koczarki-Krzyżany w km 2+715 do km 3+206
POWIAT KĘTRZYŃSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00166234
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00166234/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-01 11:28
- Lokalizacja
- Kętrzyn, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-da31fc7e-eea7-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7421842131
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00166234 z dnia 2021-09-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa parametrów techniczno-użytkowych drogi powiatowej nr 1737N Dr. nr 1618N-Koczarki-Krzyżany w km 2+715 do km 3+206
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT KĘTRZYŃSKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510742451
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Grunwaldzki 1
1.5.2.) Miejscowość: Kętrzyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 11-400
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.7.) Numer telefonu: +48 89 751 75 00
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: agnieszka.witkowska@starostwo.ketrzyn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.starostwo.ketrzyn.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ogloszenia.publicomat.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Poprawa parametrów techniczno-użytkowych drogi powiatowej nr 1737N Dr. nr 1618N-Koczarki-Krzyżany w km 2+715 do km 3+2062.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-da31fc7e-eea7-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00166234
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002890/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.13 Poprawa parametrów techniczno-użytkowych drogi powiatowej nr 1737N Dr .nr 1618N- Koczarki-Krzyżany w km 2+715 do km 3+206
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00132037/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: CUW.PK.343.16.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 418403,25 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest poprawa parametrów techniczno - użytkowych drogi powiatowej nr 1737N Dr. nr 1618N-Koczarki-Krzyżanyw km 2+715 do km 3+206, która będzie realizowana w oparciu o załączniki opisane w SWZ. Obejmuje w szczególności: 1) Usunięcie istniejącego zakrzaczenia pasa drogi, 2) Roboty rozbiórkowe starego oznakowania, przepustów i nawierzchni, 3) Wykonanie robót ziemnych (korytowanie, nasypy, renowacja starych i wykonanie nowych odcinków rowów), 4) Wykonanie podbudowy drogi z profilowaniem z kruszywa łamanego na istniejącej nawierzchni, 5) Wykonanie warstwy wiążącej i ścieralnej jezdni i zjazdów z MMA, 6) Wykonanie poboczy drogi, 7) Udrożnienie istniejących przepustów i wykonanie nowych przepustów pod zjazdami z brukowaniem przyczółków, 8) Chodnik o szerokości 1,20m w km 2+715 do km 2+945, 9) Wykonanie oznakowania pionowego drogi, 10) Prace geodezyjne pomiarowe w tym stabilizacja granic pasa drogowego, 11) Tablice informacyjne. Szczegółowe rozwiązania, a w szczególności techniczne, technologiczne, materiałowe, organizacyjne, określa: 1) projekt budowlano-wykonawczy - zał. nr 8 do SWZ; 2) uzgodnienia - zał. nr 9 do SWZ; 3) chodnik-przekroje - zał. nr 10 do SWZ; 4) projekt stałej organizacji ruchu - zał. nr 11 do SWZ; 5) przedmiar robót - zał. nr 12 do SWZ; 6) tablica informacyjna - zał. nr 13 do SWZ; 7) STWIOR - zał. 14 do SWZ. Szczegółowe informacje w szczególności dotyczące rozliczenia zamówienia zawiera projekt umowy stanowiący zał. nr 7 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 697657,61 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 850867,78 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 697657,61 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8220010022
7.3.3) Ulica: Kolejowa 28
7.3.4) Miejscowość: Mińsk Mazowiecki
7.3.5) Kod pocztowy: 05-300
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
prace brukarskie; na etapie składania oferty podwykonawca nieznany
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-31
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 697657,61 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 100 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Okres gwarancji wykonawczych: 72 miesiące| 2021-09-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |