„Przebudowa i modernizacja infrastruktury komunalnej wraz z utworzeniem miejsc parkingowych”
Gmina Stare Bogaczowice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00164182
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00164182/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-30 14:48
- Lokalizacja
- Stare Bogaczowice, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4a3f7bdf-fb4d-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 8862572827
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00164182 z dnia 2021-08-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa i modernizacja infrastruktury komunalnej wraz z utworzeniem miejsc parkingowych”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Stare Bogaczowice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890718283
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Główna 132
1.5.2.) Miejscowość: Stare Bogaczowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 58-312
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski
1.5.7.) Numer telefonu: 74 845 22 20
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rig@starebogaczowice.ug.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.starebogaczowice.ug.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/ ; http://bip.starebogaczowice.ug.gov.pl/zamowienia1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Przebudowa i modernizacja infrastruktury komunalnej wraz z utworzeniem miejsc parkingowych”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4a3f7bdf-fb4d-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00164182
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000799/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Przebudowa i modernizacja infrastruktury komunalnej wraz z utworzeniem miejsc parkingowych.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00147085/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RIG.271.24.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 655320,20 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia pn.: „Przebudowa i modernizacja infrastruktury komunalnej wraz z utworzeniem miejsc parkingowych” są roboty budowlane polegające na realizacji zadań:
1.Przebudowa drogi gminnej nr 114582D w Lubominie – działka nr 104.
Inwestycja polega na przebudowie i wzmocnieniu istniejącej konstrukcji nawierzchni jezdni zasadniczej (od km 0+000 do km 0+700), ze wzmocnieniem na całym odcinku drogi warstw podbudowy kamiennej oraz wykonaniu nowych warstw bitumicznych jezdni zasadniczej o długości 0,700 km. Zaplanowano naprawę odwodnienia nawierzchni drogi, naprawę przepustów i roboty towarzyszące.
2. Przebudowa drogi gminnej w Lubominie - działka nr 260
Inwestycja polega na przebudowie warstw konstrukcji nawierzchni jezdni oraz innych elementów drogi wewnętrznej w miejscowości Lubomin (gmina Stare Bogaczowice, powiat wałbrzyski), na odcinku od km 0+000 do km 0+146 o długości 0,146 km. Zaplanowano naprawę odwodnienia nawierzchni drogi, naprawę przepustów i roboty towarzyszące.
3. Zagospodarowanie terenu na działce nr 237 pod miejsca postojowe
Przedmiotem inwestycji jest zagospodarowanie terenu na działce nr 237 pod miejsca postojowe w miejscowości Lubomin (gmina Stare Bogaczowice, powiat wałbrzyski) polegającego na utwardzeniu na-wierzchni gruntowej terenu i wykonaniu elementów małej architektury przy istniejącej wiacie przystankowej oraz krótkiego ciągu pieszego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu nie złożono żadnej oferty.| 2021-08-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |