„Wykonanie modernizacji budynku Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej Typu Socjalizacyjnego w Wołowie przy ul. Kościuszki 27”- Wymiana pokrycia dachowego
Powiat Wołowski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00164040
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00164040/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-30 14:07
- Lokalizacja
- Wołów, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-cf058d2c-fb68-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 9880219208
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00164040 z dnia 2021-08-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Wykonanie modernizacji budynku Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej Typu Socjalizacyjnego w Wołowie przy ul. Kościuszki 27”- Wymiana pokrycia dachowego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Wołowski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931934800
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Pl. Piastowski 2
1.5.2.) Miejscowość: Wołów
1.5.3.) Kod pocztowy: 56-100
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@powiatwolowski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatwolowski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/powiatwolowski1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Wykonanie modernizacji budynku Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej Typu Socjalizacyjnego w Wołowie przy ul. Kościuszki 27”- Wymiana pokrycia dachowego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cf058d2c-fb68-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00164040
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00005025/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.12 „Wykonanie modernizacji budynku Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej Typu Socjalizacyjnego w Wołowie przy ul. Kościuszki 27”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00147694/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZD.272.24.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 221590,93 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Nazwa zadania: „Wykonanie modernizacji budynku Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej Typu Socjalizacyjnego w Wołowie przy ul. Kościuszki 27” - Wymiana pokrycia dachowego.
2. Zakres zamówienia obejmuje wykonanie robót budowlanych zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia, przedmiarem robót, specyfikacjami technicznymi wykonania i odbioru robót oraz wymaganiami Zamawiającego:
1) Montaż rusztowania na elewacji budynku,
2) Rozebranie pokrycia dachu z dachówki oraz papy,
3) Rozebranie łacenia i deskowania połaci dachu,
4) Wykonanie nowego łacenia i deskowania,
5) Montaż okien połaciowych – 6 szt.,
6) Montaż wyłazów dachowych – 2 szt.,
7) Przemurowanie istniejących kominów,
8) Wymiana istniejących rynien i rur spustowych (z blachy ocynkowanej) na nowe,
9) Montaż folii dachowej w części wyższej dachu,
10) Wykonanie pokrycia dachówką ceramiczną obu części,
11) Montaż ław kominowych i stopni,
12) Wykonanie nowej instalacji odgromowej wraz z pomiarami elektrycznymi,
13) Wywiezienie i utylizacja odpadów.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki:
1) przedmiar robót (pomocniczo) – załącznik nr 7 do Specyfikacji Warunków Zamówienia,
2) specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót – załącznik nr 8 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
45317000-2 - Inne instalacje elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W niniejszym postępowaniu wszystkie złożone oferty przewyższają kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 280800,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 351000,00 PLN
| 2021-08-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |