Instalacja jednostek wytwarzania energii elektrycznej z OZE w budynkach użyteczności Publicznej na terenie Gminy Ciechocin
Gmina Ciechocin
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00164159
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00164159/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2021-08-30 14:42
- Lokalizacja
- Ciechocin, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0212a00b-e873-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5030023132
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00164159 z dnia 2021-08-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Instalacja jednostek wytwarzania energii elektrycznej z OZE w budynkach użyteczności Publicznej na terenie Gminy Ciechocin
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi zamawiający centralny1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Ciechocin
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871118572
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Ciechocin 172
1.5.2.) Miejscowość: Ciechocin
1.5.3.) Kod pocztowy: 87-408
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL616 - Grudziądzki
1.5.7.) Numer telefonu: 566837781
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ciechocin@ciechocin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ciechocin.bip.net.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/ciechocin1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Instalacja jednostek wytwarzania energii elektrycznej z OZE w budynkach użyteczności Publicznej na terenie Gminy Ciechocin2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0212a00b-e873-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00164159
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego nalata 2014-20202.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00121340/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: KIR.271.1.3.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 494434,25 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn. „Instalacja jednostek wytwarzania energii elektrycznej z OZE w budynkach użyteczności publicznej terenie Gminy Ciechocin”
Przedmiotem projektu objęte są następujące obiekty:
a) Świetlica Wiejska Ciechocin 102A (Sołectwo Kujawy), mikroinstalacja fotowoltaiczna o mocy 19,98 kWp działka 466/2, 466/3, 466/4.
b) Budynek Szkoły podstawowej im. Oskara Kolberga Ciechocin 167, mikroinstalacja fotowoltaiczna o mocy 23,68 kWp działka 378/2, 381/5.
c) Budynek Urzędu Gminy Ciechocin 172, mikroinstyalacja o mocy 9,99 kWp działka 378/5.
d) Teren przy oczyszczalni ścieków Elgiszewo 37b, mikroinstalacja fotowoltaiczna o mocy 39,96 kWp działka 323/12.
e) Budynek GOPS Miliszewy 51, mikroinstalacja fotowoltaiczna o mocy 7,40 kWp działaka 184/1, 184/2.
f) Budynek Szkoły podstawowej im. Oskara Kolberga Nowa Wieś 20, mikroinstalacja fotowoltaiczna o mocy 39,96 kWp działka 186.
g) Budynek Szkoły Podstawowej im. Bohaterów września 1939 Świętosław 36, mikroinstalacja fotowoltaiczna o mocy 9,99 kWp działka 211/5.
Przedmiot zamówienia obejmuje również:
organizację i zabezpieczenie terenu budowy,
uporządkowanie terenu po zakończeniu robót.
dostawę i montaż kompletnych mikroinstalacji fotowoltaicznych,
wykonanie połączenia z siecią elektroenergetyczną obiektów,
wykonanie przejść w przegrodach wewnętrznych i zewnętrznych budynków
wykonanie izolacji oraz prac zabezpieczających,
zaprogramowanie i wykonanie układu automatyki i sterowania,
wykonanie wszelkich niezbędnych prac związanych z układaniem przewodów, urządzeń, armatury regulującej, odcinającej i sterującej niezbędnej do obsługi wykonanej instalacji,
przeprowadzenie wymaganych prób i badań,
dokonanie próbnego rozruchu przed odbiorem prac oraz dokonanie regulacji i rozruchu poszczególnych instalacji,
wykonanie tzw. wizualizacji efektów ekologicznych umożliwiających czytelne przeglądanie i analizę bieżących oraz archiwalnych danych o uzyskiwanych osiągach elektrycznych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
09332000-5 - Instalacje słoneczne
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
45261215-4 - Pokrywanie dachów panelami ogniw słonecznych
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 552037,36 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 631482,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 552037,36 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Solar Breaker Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7010337348
7.3.3) Ulica: ul. Puławska 427
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 87-801
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 552037,36 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-10-11| 2021-08-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |