Zaprojektowanie i wybudowanie na kondygnacji K01 budynku pawilonu D pomieszczeń Centralnej Sterylizatorni
Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00163362
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00163362/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-30 10:19
- Lokalizacja
- Pruszków, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-396726bc-0969-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5341949570
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00163362 z dnia 2021-08-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zaprojektowanie i wybudowanie na kondygnacji K01 budynku pawilonu D pomieszczeń Centralnej Sterylizatorni
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000310290
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Armii Krajowej 2/4
1.5.2.) Miejscowość: Pruszków
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-800
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@szpitalnawrzesinie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpitalnawrzesinie.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zaprojektowanie i wybudowanie na kondygnacji K01 budynku pawilonu D pomieszczeń Centralnej Sterylizatorni2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-396726bc-0969-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00163362
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego w trybie zamówienia z wolnej ręki w oparciu o przepis art. 214 ust. 1pkt 7 ustawy z dnia 11 września 2019 roku Prawo zamówień publicznych (tj. Dz. U. z 2021 r. poz. 1129)
Zamówienie zostało udzielone dotychczasowemu wykonawcy, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego, które miało miejsca dnia 04.10.2019 r.
Jak wynika z dokumentacji przedmiotowego postępowania, zamówienie to polega na powtórzeniu podobnych robót budowlanych.
Zostało ono przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu dla zamówienia podstawowego i jest zgodne z jego przedmiotem oraz całkowita wartość tego zamówienia została uwzględniona przy obliczaniu jego wartości
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1). Obrys pomieszczenia Centralnej Sterylizatorni wraz z pomieszczeniami technologicznymi, pokojem magazynowym oraz korytarzami przyległymi do niej wykonany na rzucie kondygnacji budynku stanowiącym część PFU stanowi załącznik nr 1 do niniejszego zaproszenia.
2). Zamawiający wymaga aby pracownicy fizyczni wykonując czynności w zakresie realizacji zamówienia, polegające na bezpośrednim fizycznym wykonywaniu robót budowlanych, byli zatrudnieni przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę zgodnie z zasadami, o których mowa w SIWZ Zamówienia podstawowego.
3). Zamawiający wymaga aby osoby sprawujące funkcje kierownicze na placu budowy oraz inne wskazane w SIWZ Zamówienia podstawowego legitymowały się kwalifikacjami przewidzianymi w przywołanym dokumencie.
4). Zamawiający wskazuje, że wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy w wysokości 10% wartości brutto nominalnego zobowiązania, która zostanie określona w umowie z uwagi na ryzyko związane z realizacją roboty budowlanej oraz charakterystyki tej pracy przejawiającej się w dużym stopniu skomplikowania i złożoności.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3997300 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3997300 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3997300 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Moris Polska Sp. z o. o.,
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 527-257-27-53
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 02-867
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-07-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3997300 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-12-15| 2021-08-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |