Przebudowa drogi ul. Poznańskiej w Pobierowie, Gmina Rewal
GMINA REWAL
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00163462
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00163462/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-30 10:56
- Lokalizacja
- Rewal, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-be326e69-e9f4-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 8571898978
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00163462 z dnia 2021-08-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi ul. Poznańskiej w Pobierowie, Gmina Rewal
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Rewal
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811684410
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Mickiewicza 19
1.5.2.) Miejscowość: Rewal
1.5.3.) Kod pocztowy: 72-344
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński
1.5.7.) Numer telefonu: 913849011
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@rewal.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: rewal.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/rewal1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi ul. Poznańskiej w Pobierowie, Gmina Rewal2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-be326e69-e9f4-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00163462
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00122162/03
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.8.2021.TB
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
. Zakres zadania obejmuje realizację robót budowlanych związanych z przebudową drogi gminnej ul. Poznańskiej na odcinku o d skrzyżowania z dr. woj. nr 102 do skrzyżowania z drogą gminną ul. Grunwaldzka w m. Pobierowo, tj. na odcinku ok. 797 mb. W zakres przebudowy wchodzi m.in. wykonanie nowej warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego, wykonanie obustronnych chodników o szerokości od 1,5 do 2,5 [m], wykonanie zatok postojowych, przebudowa istniejących zjazdów oraz skrzyżowań z drogami gminnymi, oraz budowa linii oświetlenia ulicznego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu (potencjalnie) najkorzystniejsza oferta Wykonawcy, ZUBWIT Resko Sp. z o.o. Sp. K. Ul. Żeromskiego 43 72-315 Resko, z ceną 3.296.500,00 zł przewyższa kwotę, jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, w wysokości 2.300.000,00 zł.| 2021-08-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |