Rozbudowa drogi krajowej nr 74 na odcinku Frampol – Gorajec poprzez poprawę jej systemu odwodnienia wraz z uzupełnieniem o elementy urządzeń BRD oraz oznakowania poziomego
GENERALNA DYREKCJA DRÓG KRAJOWYCH I AUTOSTRAD ODDZIAŁ w LUBLINIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00165484
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00165484/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-31 14:39
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a5227be0-f9d6-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7122427134
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00165484 z dnia 2021-08-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa drogi krajowej nr 74 na odcinku Frampol – Gorajec poprzez poprawę jej systemu odwodnienia wraz z uzupełnieniem o elementy urządzeń BRD oraz oznakowania poziomego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GENERALNA DYREKCJA DRÓG KRAJOWYCH I AUTOSTRAD ODDZIAŁ w LUBLINIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 01751157500161
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Ogrodowa 21
1.5.2.) Miejscowość: Lublin
1.5.3.) Kod pocztowy: 20-075
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zam_publ_lublin@gddkia.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gddkia.gov.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zarządzanie drogami krajowymi
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rozbudowa drogi krajowej nr 74 na odcinku Frampol – Gorajec poprzez poprawę jej systemu odwodnienia wraz z uzupełnieniem o elementy urządzeń BRD oraz oznakowania poziomego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a5227be0-f9d6-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00165484
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00011902/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.15 Zamówienie podobne: Rozbudowa drogi krajowej nr 74 na odcinku Frampol - Gorajec poprzez poprawę jej systemu odwodnienia
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00144466/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Z uwagi na ograniczoną liczbę znaków, którą można wprowadzić do ogłoszenia - pełna treść uzasadnienia dostępna jest w sekcji Informacje dodatkowe
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: O.LU.D-3.2411.11.2021.AW
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1016150,70 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zamówienie polega na powtórzeniu robót podobnych do zamówienia podstawowego pn.: „Rozbudowa drogi krajowej nr 74 na odcinku Frampol – Gorajec od km 228+190 (229+250) do km 235+575 (236+653,88)”, objętego umową nr O.LU.D-3.2411.32.2017.AW z dnia 20.08.2018 r.
Do zakresu przedmiotu niniejszego zamówienia należeć będą następujące asortymenty robót z zamówienia podstawowego, zgodnie ze Specyfikacją Istotnych Warunków Zamówienia - Tom I: Instrukcja Dla Wykonawców pkt. 5.2.:
1) Roboty w branży drogowej:
a) Roboty przygotowawcze w zakresie: odtworzenie trasy i punktów wysokościowych, zdjęcie warstwy humusu, rozbiórka elementów dróg, ogrodzeń i przepustów;
b) Roboty ziemne w zakresie: wykonanie wykopów;
c) Odwodnienie korpusu drogi w zakresie: zbiorników infiltracyjno-retencyjnych;
d) Podbudowy w zakresie: warstwy odsączającej i odcinającej; oczyszczenia
i skropienia warstw konstrukcyjnych; podbudowa mieszanki mineralno-cementowo-emulsyjnej;
e) Nawierzchni w zakresie: nawierzchni z betonu asfaltowego; frezowania nawierzchni asfaltowych na zimno;
f) Roboty wykończeniowe w zakresie: umocnienia skarp; regulacji i odtworzenia rowów;
g) Urządzenia bezpieczeństwa ruchu w zakresie: oznakowanie poziome, bariery ochronne stalowe, urządzenia zabezpieczające ruch pieszych
i rowerzystów;
h) Zieleni drogowej w zakresie: zieleń drogowa;
2) Roboty w branży sanitarnej:
a) Odwodnienie drogi;
3) Roboty branży teletechnicznej:
a) Kanału technologicznego w zakresie: budowy studni kablowych i budowy kanału technologicznego
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
45232000-2 - Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 8 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: w trybie zamówienia z wolnej ręki negocjacje nie doprowadziły do zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Ponadto cena oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, oraz zamawiający nie może tej kwoty zwiększyć.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
1. Zamówienie zostało przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu dla zamówieniapodstawowego pn. „Rozbudowa drogi krajowej nr 74 na odcinku Frampol – Gorajec od km 228+190 ( 229+250) do km 235+575 (236+653,88)”,(zamówienie przewidziane zgodnie z art. 67 ust. 1 pkt 6 poprzednio obowiązującej ustawy Pzp - obecnie art. 214 ust.1 pkt 7 ustawy Pzp (Dz.U. z 2019 poz. 2019)) i jest zgodne z jego przedmiotem.
2. Zamawiający zamierzał udzielić zamówienia przed upływem 3 lat od daty udzielenia zamówienia podstawowego;
3. Zamówienie Zamawiający zamierzał powierzyć Konsorcjum firm: PBI Infrastruktura Spółka Akcyjna – lider Konsorcjum oraz PBI WMB Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością – Partner Konsorcjum, z którymi zawarł w dniu 20.08.2018 r. umowa nr O.LU.D-3.2411.32.2017.AW (zamówienie podstawowe);
4. Zamówienie miało polegać na powtórzeniu podobnych robót budowlanych i będzie zgodne z przedmiotem zamówienia podstawowego;
5. W całkowitej wartości zamówienia podstawowego została uwzględniona wartość zamówień „podobnych”, która wyniosła: maksymalnie 20 834 521,52 zł netto. Mając na uwadze potrzeby wykonania określonych robót, będących powtórzeniem robót z zamówienia podstawowego, Zamawiający podjął decyzję
o zleceniu zamówienia podobnego przewidzianego w zamówieniu podstawowym.
6. Dotychczas udzielono zamówienia podobnego na kwotę 11 647,34 zł netto. Łączna wartość dotychczas udzielonego zamówienia oraz niniejszego zamówienia nie przekroczyłaby kwoty przewidzianej na zamówienia podobne.
| 2021-08-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |