Wykonanie prac remontowo-konserwatorskich elewacji Kościoła Farnego pw. Świętej Katarzyny Aleksandryjskiej w Zgierzu – etap III – prace ratunkowe
Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Katarzyny Aleksandryjskiej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00164231
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00164231/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-30 15:08
- Lokalizacja
- Zgierz, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-df5f7857-eba1-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7321526347
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00164231 z dnia 2021-08-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie prac remontowo-konserwatorskich elewacji Kościoła Farnego pw. Świętej Katarzyny Aleksandryjskiej w Zgierzu – etap III – prace ratunkowe
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Katarzyny Aleksandryjskiej
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 040026451
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: pl. Jana Pawła II 11/13
1.5.2.) Miejscowość: Zgierz
1.5.3.) Kod pocztowy: 95-100
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: swietakatarzyna@gmail.com
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www3.archidiecezja.lodz.pl/~swkatarzyna/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/umz.zgierz/proceedings1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Parafia rzymskokatolicka
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie prac remontowo-konserwatorskich elewacji Kościoła Farnego pw. Świętej Katarzyny Aleksandryjskiej w Zgierzu – etap III – prace ratunkowe2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-df5f7857-eba1-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00164231
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00126204/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PRzK.2.PN.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie prac remontowo-konserwatorskich elewacji Kościoła Farnego pw. Świętej Katarzyny Aleksandryjskiej w Zgierzu – etap III – prace ratunkowe: prace remontowo-konserwatorskie
elewacji południowej i części zachodniej prezbiterium i kaplicy oraz części zachodniej
południowego skrzydła transeptu.Zamówienie obejmuje wykonanie prac remontowokonserwatorskich
elewacji południowej i części zachodniej prezbiterium i kaplicy oraz części
zachodniej południowego skrzydła transeptu Kościoła Farnego pw. Świętej Katarzyny
Aleksandryjskiej w Zgierzu. Prace będą prowadzone na ścianach prezbiterium, kaplicy i
transeptu w zakreskowanej część elewacji zgodnie z Załącznikiem Nr 7 – Rysunek zakres prac.
Powierzchnia elewacji objęta pracami – 403,77 m2. Wszystkie prace należy wykonać zgodnie z
projektem budowlanym (zał. Nr 2a i nr 2b) stanowiącym załącznik do decyzji pozwolenia na
budowę nr 245/2018 z dnia 01.03.2018 r. (zał. nr 1), specyfikacją techniczną wykonania i
odbioru robót budowlanych (zał. nr 5), oraz zgodnie z przedstawionym poniżej szczegółowym
zakresem rzeczowym zamówienia i aktualnie obowiązującymi przepisami. Przedmiar robót,
stanowiący zał. nr 4, należy traktować jako materiał pomocniczy, niebędący podstawą opisu
przedmiotu zamówienia i obliczenia ceny ryczałtowej oferty.Przed złożeniem oferty na
wykonanie przedmiotu zamówienia zalecana jest wizja lokalna istniejącego stanu elewacji
Kościoła Farnego pw. Świętej Katarzyny Aleksandryjskiej w Zgierzu.Szczegółowy zakres
zamówienia obejmuje: - ustawienie rusztowań i pomostów roboczych, zabezpieczenie terenu
robót,- oczyszczenie powierzchni elewacji,- ostrożne mechaniczne i ręczne usunięcie
cementowych fug w spoinach warstwy licowej,- ostrożne mechaniczne i ręczne usunięcie
wtórnych materiałów naprawczych (wtórne spoinowanie, zaprawki i wypełnienia cementowe
itp.),- odgrzybianie i dezynfekcja powierzchni murów,- miejscowe odsalanie muru,- wzmacnianie
strukturalne cegieł,- przemurowanie i rekonstrukcja fragmentów muru,- uzupełnienie ubytków w
cegłach,- naprawa pęknięć muru,- mocowanie odspojonych fragmentów warstwy licowej,-
wykonanie spoinowania murów,- restauracja tynków na portalach nad wejściami do naw
bocznych,- hydrofobizacja poziomych i ukośnych płaszczyzn murów,- wywóz i utylizacja
materiałów z rozbiórki,- rozebranie rusztowań i pomostów roboczych, uporządkowanie terenu
robót. UWAGA: Zamawiający wymaga w zakresie realizacji zamówienia zatrudnienia przez
Wykonawcę i Podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących wskazane niżej
czynności: - murowanie lub renowacja murów.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45262110-5 - Demontaż rusztowań
45262120-8 - Wznoszenie rusztowań
45262521-9 - Roboty murarskie w zakresie fasad
45262690-4 - Remont starych budynków
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45410000-4 - Tynkowanie
45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie
45442110-1 - Malowanie budynków
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45452000-0 - Zewnętrzne czyszczenie budynków
45453100-8 - Roboty renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione, ponieważ złożono jedną ofertę, która została odrzucona.Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 290000,000 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 290000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0,00
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2021-08-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |