„Przygotowanie terenu wraz z modernizacją bezpiecznego boiska – os. Sikorskiego w Człuchowie”
Gmina Miejska Człuchów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00170345
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00170345/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-06 09:10
- Lokalizacja
- Człuchów, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-38febeb6-f506-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 8431569424
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00170345 z dnia 2021-09-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przygotowanie terenu wraz z modernizacją bezpiecznego boiska – os. Sikorskiego w Człuchowie”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Człuchów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770979619
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: al. Wojska Polskiego 1
1.5.2.) Miejscowość: Człuchów
1.5.3.) Kod pocztowy: 77-300
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL637 - Chojnicki
1.5.7.) Numer telefonu: +48598342291
1.5.8.) Numer faksu: +48598343272
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@czluchow.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://czluchow.eu/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/um_czluchow1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Przygotowanie terenu wraz z modernizacją bezpiecznego boiska – os. Sikorskiego w Człuchowie”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-38febeb6-f506-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00170345
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000442/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Przygotowanie terenu pod bezpieczne boisko dla dzieci - os. Sikorskiego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00137735/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RI.271.11.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 190887,09 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na przygotowaniu terenu wraz z modernizacją bezpiecznego boiska – os. Gen. Władysława Sikorskiego w Człuchowie na dz. nr 4/37.
Realizację zadania planuje się wykonać w dwóch etapach:
1) Etap I:
a) prace przygotowawcze i demontażowe płyty i ogrodzenia istniejącego boiska,
b) rozbiórka części istniejącej płyty betonowej boiska,
c) wywóz ziemi i zdemontowanego kruszywa,
d) przygotowanie terenu po zdemontowanej części płyty boiska pod wysianie trawy (przywóz ziemi kat. III),
e) wykonanie trawników dywanowych siewem z nawożeniem na przygotowanym gruncie,
f) demontaż istniejącego ogrodzenia z pozostawieniem istniejących słupów na części trzech boków projektowanego boiska sportowego.
2) Etap II:
a) naprawa nawierzchni boiska poprzez zagęszczenie warstwy istniejącej płyty,
b) wyrównanie warstw wyrównawczych jako podbudowy z tłucznia i pospółki (tłuczeń gr. 10 cm, pospółka gr. 15 cm.),
c) wykonanie nowej nawierzchni poliuretanowej przepuszczalnej dla wody w kolorze ceglastym na wyrównanej i zagruntowanej nawierzchni wykonanej podbudowy wraz z oznakowaniem poziomym boiska – do gry w piłkę nożną. Projektuje się pochylenie płyty w kierunku odwodnienia liniowego – 0,5%,
d) wykonanie odwodnienia nawierzchni boiska osiedlowego wraz z przyłączem do istniejącej kanalizacji deszczowej zgodnie z warunkami gestora sieci,
e) montaż 5 szt. słupów wzdłuż jednego boku boiska (18m) pochodzących z demontażu o wys. 3,8 m.,
f) montaż 8 szt. słupów jako konstrukcja wsporcza do słupów narożnikowych po 2 szt. na 1 słup narożnikowy,
g) dostawę wraz z pakietem montażowym i montaż siatki sportowej ochronnej (piłkochwyt) o pow. ok. 210 m2, na konstrukcji istniejących słupów,
h) dwukrotne malowanie słupów ogrodzenia – zabezpieczenie antykoryzyjne,
i) dostawa i montaż bramek do gry w piłkę nożną.
Szczegółowy zakres zamówienia został określony w dokumentacji projektowej, stanowiącej załącznik Nr 7 do SWZ, która zawiera: projekt budowlany, przedmiar robót oraz szczegółowe specyfikacje techniczne (SST).
Przedmiot zamówienia realizowany jest wspólnie ze Spółdzielnią Mieszkaniowo Lokatorsko – Własnościową Pomorzanka w Człuchowie, w związku z czym zostaną podpisane dwie umowy na realizację ww. przedsięwzięcia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45236119-7 - Naprawa boisk sportowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34928200-0 - Ogrodzenia
45236210-5 - Wyrównywanie nawierzchni placów zabaw dla dzieci
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wykonawca, który złożył ofertę z najniższą ceną nie wniósł wymaganego wadium przed upływem terminu składania ofert, w związku z czym oferta podlega odrzuceniu, zaś cena najkorzystniejszej oferty spośród pozostałych ofert przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. W związku z powyższym zamawiający unieważnia przedmiotowe postępowanie.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
| 2021-09-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |