Remont obiektu mostowego położonego w ciągu drogi powiatowej nr 2069 S w m. Krzepice, gm. Krzepice
Powiat Kłobucki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00164595
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00164595/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-31 09:37
- Lokalizacja
- Kłobuck, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-36787970-fc20-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5742056518
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00164595 z dnia 2021-08-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont obiektu mostowego położonego w ciągu drogi powiatowej nr 2069 S w m. Krzepice, gm. Krzepice
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Kłobucki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 152180754
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek im. Jana Pawła II 13
1.5.2.) Miejscowość: Kłobuck
1.5.3.) Kod pocztowy: 42-100
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL224 - Częstochowski
1.5.7.) Numer telefonu: 34/310-95-00
1.5.8.) Numer faksu: 34/3109507
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@klobuck.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.powiatklobucki.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://www.bip.klobuck.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont obiektu mostowego położonego w ciągu drogi powiatowej nr 2069 S w m. Krzepice, gm. Krzepice2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-36787970-fc20-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00164595
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003062/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.15 Remont obiektu mostowego położonego w ciągu drogi powiatowej nr 2069 S w m. Krzepice, gm. Krzepice.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00148666/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IR.272.1.13.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane na zadaniu inwestycyjnym
pn.: „Remont obiektu mostowego w ciągu drogi powiatowej nr 2069 S
w m. Krzepice, gm. Krzepice”.
Zakres robót obejmuje w szczególności:
-rozbiórkę balustrady,
-rozbiórkę pomostu górnego,
-rozbiórkę pomostu dolnego,
-demontaż podwaliny,
-wykonanie otworów w belkach stalowych,
-montaż przekładki neoprenowej na górnych pasach dźwigarach stalowych,
-montaż belek poprzecznych,
-montaż belek dolnego pomostu,
-montaż desek górnego pomostu,
-montaż balustrad ochronnych,
-montaż chodników.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45221110-6 - Roboty budowlane w zakresie mostów
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
44212120-6 - Konstrukcje mostowe
45221111-3 - Roboty budowlane w zakresie mostów drogowych
45221119-9 - Roboty budowlane w zakresie renowacji mostów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu nie złożono żadnej oferty.| 2021-08-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |