Termomodernizacja budynku remizo-świetlicy w Kłyżowie oraz utworzenie i wyposażenie Klubu Senior+ w Kłyżowie

GMINA PYSZNICA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00164655
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00164655/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-08-31 10:07
Lokalizacja
Pysznica, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a264f75e-e62b-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
8652397341
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneSprzęt kuchenny, artykuły gospodarstwa domowego i artykuły domowe oraz artykuły cateringoweWyposażenie różnePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty budowlane w zakresie budynkówMalowanie dachówRoboty instalacyjne elektryczneMontaż instalacji piorunochronnejInstalowanie infrastruktury okablowaniaRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneInstalowanie centralnego ogrzewaniaInstalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnychRoboty instalacyjne gazoweRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówRoboty elewacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

RAFAŁ JAROSZZofianka Górna 77, PL · lot 0
1 326 426,06 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00164655 z dnia 2021-08-31

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja budynku remizo-świetlicy w Kłyżowie oraz utworzenie i wyposażenie Klubu Senior+ w Kłyżowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA PYSZNICA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409117

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Wolności 322

1.5.2.) Miejscowość: Pysznica

1.5.3.) Kod pocztowy: 37-403

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski

1.5.7.) Numer telefonu: +48 15 841 0004

1.5.8.) Numer faksu: +48 15 841 0017

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@pysznica.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://pysznica.bip.gmina.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://pysznica.bip.gmina.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Termomodernizacja budynku remizo-świetlicy w Kłyżowie oraz utworzenie i wyposażenie Klubu Senior+ w Kłyżowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a264f75e-e62b-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00164655

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003774/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.13 Termomodernizacja budynku remizo-świetlicy w Kłyżowie oraz utworzenie i wyposażenie Klubu Senior+ w Kłyżowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00118097/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RI.III.271.10.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 999563,28 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane związane z przebudową budynku remizo - świetlicy w Kłyżowie wraz instalacjami wewnętrznymi: wodociągową, kanalizacji sanitarnej, c.o., gazową z kotłownią, wentylacją mechaniczną, elektryczną, niskoprądową oraz robotami termomodernizacyjnymi i wyposażeniem gastronomicznym, rehabilitacyjnym i klubowym budynku; na działce nr ewid. 2001 położonej w miejscowości Kłyżów, gmina Pysznica.
Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przebudowa obiektu obejmuje następujące roboty: wykonanie nowych posadzek, wykonanie ścian działowych z płyt g-k, wykonanie nowych tynków gipsowych, malowanie pomieszczeń, układanie płytek ściennych i podłogowych, montaż wewnętrznej stolarki drzwiowej, wykonanie sufitów podwieszanych, wykonanie wewnętrznych instalacji wod.–kan. i c.o., modernizacja kotłowni i instalacji gazowej, wykonanie wentylacji mechanicznej z klimatyzacją, elektrycznej i niskoprądowej.
W ramach przebudowy pomieszczeń będzie także dostarczone i zamontowanie wyposażenie gastronomiczne, rehabilitacyjne i klubowe.
Roboty termomodernizacyjne obejmują wymianę zewnętrznej stolarki okiennej i drzwiowej, wymianę bramy garażowej, docieplenie ścian fundamentowych i ścian powyżej poziomu gruntu wraz z robotami towarzyszącymi, docieplenie stropodachu budynku, wykonanie instalacji piorunochronnej, malowanie pokrycia dachowego.
Roboty budowlane należy wykonać na podstawie pozwolenia na budowę, projektów budowlanych i szczegółowych specyfikacji technicznych będących załącznikami do SWZ.
Z uwagi na różne źródła dofinansowania zamówienia roboty budowlane obejmują następujące zakresy robót:
1) Utworzenie i wyposażenie Klubu Senior+ w Kłyżowie
2) Termomodernizacja budynku remizo-świetlicy w Kłyżowie
3) Pozostałe roboty wynikające z dokumentacji projektowej
Lokalizacja robót: Gmina Pysznica, miejscowość Kłyżów. Działka nr ewid.: 2001. Budynek remizo-świetlicy. Budynek zlokalizowany jest bezpośrednio przy drodze powiatowej ul. Mickiewicza i drodze gminnej ul. Strażacka.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39220000-0 - Sprzęt kuchenny, artykuły gospodarstwa domowego i artykuły domowe oraz artykuły cateringowe

39290000-1 - Wyposażenie różne

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45261221-9 - Malowanie dachów

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45312311-0 - Montaż instalacji piorunochronnej

45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45443000-4 - Roboty elewacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1326426,06 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1326426,06 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1326426,06 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PHU Jarosz Rafał

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 060510970

7.3.3) Ulica: Zofianka Górna 77

7.3.4) Miejscowość: Janów Lubelski

7.3.5) Kod pocztowy: 23-300

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Podwykonawcy wykonają następujący zakres robót: roboty elektryczne, roboty sanitarne, część robót budowlanych

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1326426,06 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

2021-08-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane