Poprawa efektywności energetycznej budynku użyteczności publicznej (hali sportowej) w Rawie Mazowieckiej

Miasto Rawa Mazowiecka

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00165362
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00165362/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-08-31 14:05
Lokalizacja
Rawa Mazowiecka, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e10837ce-bc80-11eb-911f-9ad5f74c2a25
Identyfikator
8351579113
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneSłoneczne moduły fotoelektryczneRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty instalacyjne elektryczneRoboty w zakresie instalacji elektrycznychInstalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnychIzolacja cieplnaInstalowanie centralnego ogrzewaniaInstalowanie wentylacjiRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

Wykonawcy

1 przyznane

OPOL-SKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAOpole, PL · lot 0
3 562 080 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00165362 z dnia 2021-08-31

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa efektywności energetycznej budynku użyteczności publicznej
(hali sportowej) w Rawie Mazowieckiej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Rawa Mazowiecka

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 750148638

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Pl. Marszałka Józefa Piłsudskiego

1.5.2.) Miejscowość: Rawa Mazowiecka

1.5.3.) Kod pocztowy: 96-200

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL715 - Skierniewicki

1.5.7.) Numer telefonu: 468144711

1.5.8.) Numer faksu: 468144201

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@rawamazowiecka.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.rawamazowiecka.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/rawamazowiecka/proceedings

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Poprawa efektywności energetycznej budynku użyteczności publicznej
(hali sportowej) w Rawie Mazowieckiej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e10837ce-bc80-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00165362

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00009104/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Poprawa efektywności energetycznej budynku użyteczności publicznej (hali sportowej przy ul. Tatar)

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Projekt współfinansowany ze Środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020 Oś priorytetowa IV Gospodarka niskoemisyjna Działanie IV.2 Termomodernizacja budynków, Poddziałanie IV.2.2 Termomodernizacja budynków na podstawie Umowy o dofinansowanie Projektu Nr UDA-RPLD.04.02.02-10-0030/19-00

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00063723/02

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RPI.271.14.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1808130,08 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest poprawa efektywności energetycznej budynku użyteczności publicznej (hali sportowej) w Rawie Mazowieckiej zlokalizowanej przy ulicy Tatar 1a na działce nr 318/13.
2. Zakresem opracowania branży architektoniczno-budowlanej jest poprawa efektywności energetycznej budynku:
a) część hali i jej zaplecza w konstrukcji stalowej obejmuje m.in. zakres ogólnobudowalny:
- wymiana konstrukcji stalowej dachu oraz wzmocnienie nośnej konstrukcji hali i jej zaplecza (w części konstrukcyjnej TOMII),
- ocieplenie dachu płytą dachową z rdzeniem PIR,
- ocieplenie ściany murowanej, szczytowej hali oraz ścian murowanych wiatrołapu powyżej gruntu,
- wymianę płyt obornickich na nowe płyty ścienne z rdzeniem PIR,
- wymiana stolarki okiennej i drzwiowej zewnętrznej,
- wymiana stolarki drzwiowej wewnętrznej wg rysunków oraz wykonanie nadproży w przypadku wymiany drzwi o szerszym wymiarze niż istniejące,
- ocieplenie ścian fundamentowych poniżej gruntu,
b) murowana część obiektu obejmuje zakres ogólnobudowlany:
- ocieplenie dachu dwuspadowego płytą PIR nad zapleczem murowanym pokrytego blachą i papą,
- ocieplenie dachu jednospadowego z płyt korytkowych styropapą nad zapleczem murowanym pokryty papą,
- demontaż i montaż zewnętrznej stolarki okiennej oraz zewnętrznej i wewnętrznej stolarki drzwiowej,
- wykonanie nadproży w przypadku wymiany drzwi o szerszym wymiarze niż istniejące.
- ocieplenie ścian fundamentowych poniżej gruntu,
Roboty towarzyszące wynikające z przeprowadzanych robót:
- demontaż i montaż nowej obróbki blacharskiej i rur spustowych,
- demontaż wiszącego napisu na ścianie szczytowej i montaż nowego z podświetleniem lub napisem LED,
− skucie płytek ceramicznych ze ścian zewnętrznych przy wejściu do toalet oraz wiatrołapów,
− izolacja przeciwwilgociowa fundamentów (na całości fundamentów) i ścian fundamentowych wraz z ociepleniem tych elementów styrodurem (na głębokości 1,0 m poniżej gruntu),
− wykonanie opasek o szer. min 40 cm,
− odtworzenie podbitki dachowej,
− wymiana oświetlenia zewnętrznego na LEDowe (w części instalacyjnej TOMIII)
− ponowny montaż (po wykonaniu ocieplenia) elementów drobnych na elewacji: tablice informacyjne, uchwyty na flagi, itp.,
− wykonanie nowej instalacji odgromowej budynku (w części instalacyjnej TOMIII)
− wymiana daszków w wiatrołapach,
- remont schodów wejściowych,
- wykonanie pochylni dla osób niepełnosprawnych,
- Wykonanie tablic (informacyjnej i pamiątkowej) zgodnie z załącznikiem nr 11 do SWZ.

Ponadto zakres zadania obejmuje wykonanie zakresu branżowego:
− budowę systemu fotowoltaicznego oraz przyłączenie go do instalacji wewnętrznej budynku,
− wykonanie instalacji oświetlenia podstawowego oraz awaryjnego,
− podłączenie nowych urządzeń instalacji sanitarnej,
− wykonanie przeciwpożarowego wyłącznika prądu dla budynku,
− Wykonanie wentylacji nawiewno-wywiewnej z odzyskiem ciepła na potrzeby hali sportowej,
− Montaż zewnętrznej centrali wentylacyjnej na fundamencie (projektowanym zgodnie z Tomem
IIIa),
− Montaż kompletu wszystkich niezbędnych elementów koniecznych do sprawnego działania układu
wentylacji wraz z elementami nawiewnymi i wywiewnymi w pomieszczeniu hali sportowej,
− Uruchomienie i wyregulowanie instalacji wentylacji,
− Demontaż istniejącej instalacji c.o.,
− Wykonanie instalacji c.o. od rozdzielaczy c.o. do elementów grzejnych włącznie,
− Wykonanie instalacji od rozdzielaczy c.o. do nagrzewnicy wodnej zlokalizowanej na zewnątrz
budynku włącznie,
− Wykonanie instalacji c.o. od rozdzielaczy c.o. do kurtyny powietrznej wodnej włącznie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

45321000-3 - Izolacja cieplna

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45331210-1 - Instalowanie wentylacji

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3562080,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3562080,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3562080,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Opol-ska sp. z o.o.

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Dan-Bud Damian Łuczyk

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7543064373

7.3.3) Ulica: Wygonowa 81/13

7.3.4) Miejscowość: Opole

7.3.5) Kod pocztowy: 45-402

7.3.6.) Województwo: opolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Ewentualne wykonanie części termomodernizacji

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-07-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3562080,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 9 miesiące

2021-08-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane