Budowa instalacji wewnętrznej grzejnikowej w pomieszczeniach segmentu sportowego nr 1 Zespołu Szkół Technicznych w Mielcu
POWIAT MIELECKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00165783
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00165783/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-01 07:59
- Lokalizacja
- Mielec, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-33b6ec3d-eded-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 8171980506
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00165783 z dnia 2021-09-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa instalacji wewnętrznej grzejnikowej w pomieszczeniach segmentu sportowego nr 1 Zespołu Szkół Technicznych w Mielcu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzą zamawiający działający wspólnie1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT MIELECKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690581442
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Wyspiańskiego 6
1.5.2.) Miejscowość: Mielec
1.5.3.) Kod pocztowy: 39-300
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski
1.5.7.) Numer telefonu: +48 177800400
1.5.8.) Numer faksu: +48 177800530
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@powiat-mielecki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://powiat-mielecki.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://powiat-mielecki.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
1.9.) Informacje o pozostałych zamawiających działających wspólnie
Zamawiający 2
1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Szkół Technicznych w Mielcu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 000037144
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kazimierza Jagiellończyka 3
1.5.2.) Miejscowość: Mielec
1.5.3.) Kod pocztowy: 39-300
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski
1.5.7.) Numer telefonu: +48 177881310
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zst@zstmielec.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zstmielec.pl/
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa instalacji wewnętrznej grzejnikowej w pomieszczeniach segmentu sportowego nr 1 Zespołu Szkół Technicznych w Mielcu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-33b6ec3d-eded-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00165783
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00008823/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Budowa instalacji wewnętrznej grzejnikowej w pomieszczeniach segmentu sportowego nr 1 Zespołu Szkół Technicznych w Mielcu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00126846/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WA.272.1.8.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 171648,39 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych budowy instalacji wewnętrznej grzejnikowej w pomieszczeniach segmentu sportowego nr 1 Zespołu Szkół Technicznych w Mielcu, w tym:
1.1. wymiana grzejników wraz z robotami towarzyszącymi w salach sportowych nr 1, 2, 3;
1.2. zabezpieczenie podłóg folią i demontaż osłon kanałów;
1.3. demontaż instalacji c.o.;
1.4. czyszczenie kanałów;
1.5. wykonanie stropu kanałów ciepłowniczych z płyt OSB 18 cm;
1.6. ułożenie parkietu na płytach OSB (dopasować do istniejącej posadzki) dotyczy ułożenia parkietu na zaślepionych kanałach ciepłowniczych w salach 1 , 2 , 3;
1.7. wykonanie osłon grzejników z kształtowników 80x20 mm malowanych w kolorze ścian, 5 szt. w pionie, 2 szt. w poziomie na ramie stalowej z zabezpieczeniem elementami drewnianymi montowanymi w celu ochrony przed uderzeniem;
1.8. odtłuszczenie, oczyszczenie i malowanie konstrukcji stalowej w sali sportowej nr 2;
1.9. demontaż listew drewnianych, malowanie listew wraz z ponownym montażem;
1.10. zeskrobanie starej farby, szpachlowanie, gruntowanie i malowanie ścian oraz sufitu sali sportowej nr 2;
1.11. malowanie lamperii farbami olejnymi w sali sportowej nr 2 do wysokości 1,70 cm (128,307 m2).
2. Szczegółowy zakres robót określa dokumentacja projektowa, na którą składają się następujące dokumenty:
2.1. Projekt wykonawczy „Budowa instalacji wewnętrznej grzejnikowej w pomieszczeniach segmentu sportowego nr 1”;
2.2. Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych „Budowa instalacji wewnętrznej grzejnikowej w pomieszczeniach segmentu sportowego nr 1”.
2.3. Opis robót budowlanych „Budowa instalacji wewnętrznej grzejnikowej w pomieszczeniach segmentu sportowego nr 1 Zespołu Szkół Technicznych w Mielcu”.
3. Przedmiary robót maja charakter pomocniczy i nie stanowią opisu przedmiotu zamówienia i podstawy wyceny ofert. Przedmiary robót nie determinują zakresu prac objętych przedmiotem zamówienia. Zawarte w Przedmiarze robót zestawienia mają jedynie zobrazować skalę robót i pomóc Wykonawcom w oszacowaniu kosztów.
4. Wykonawca zobowiązany jest udzielić Zamawiającemu gwarancji na Przedmiot Zamówienia na okres minimum 24 miesięcy począwszy od dnia podpisania protokołu odbioru końcowego na warunkach określonych we wzorze umowy, stanowiącym Załącznik nr 4 do SWZ. Gwarancja udzielona zostaje na okres określony w ofercie Wykonawcy wyrażony w miesiącach kalendarzowych. Okres gwarancji wskazany w ofercie oraz wydłużony okres rękojmi za wady stanowi jedno z kryteriów oceny ofert;
5. Zamawiający, zgodnie art. 95 ust. 1 ustawy, wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę na podstawie umowy o pracę wszystkich osób wykonujących czynności w zakresie realizacji przedmiotu zamówienia dotyczące wykonywania robót budowlanych instalacyjnych i wykończeniowych, jeżeli wykonywanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. kodeks pracy (Dz. U. z 2020 r. poz. 1320).
6. Sposób weryfikacji zatrudnienia tych osób oraz uprawnienia Zamawiającego w zakresie kontroli spełniania przez Wykonawcę wymagań związanych z zatrudnianiem tych osób oraz sankcje z tytułu niespełnienia tych wymagań określone zostały we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 4 do SWZ. Zamawiający nie wymaga zatrudnienia na podstawie umowy o pracę osób pełniących samodzielne funkcje techniczne w budownictwie.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45442100-8 - Roboty malarskie
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 187746,78 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 241434,02 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 187746,78 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Grzegorz Reguła "Hydraulik Usługi Wod.Kan. i C.O."
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 8141538800
7.3.3) Ulica: ul. Św. Jana Pawła II nr 35
7.3.4) Miejscowość: Dziekowiec
7.3.5) Kod pocztowy: 36-122
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 187746,78 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 42 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Postępowanie w sprawie udzielenia zamówienia publicznego prowadzone było przez Powiat Mielecki jako podmiot upoważniony do przeprowadzenia postępowania zgodnie z art. 37 ust. 2 i 3 ustawy. Wszelkie czynności podejmowane w postępowaniu przez Powiat Mielecki wykonywane były w imieniu i na rzecz Zamawiającego Zespołu Szkół Technicznych w Mielcu. Umowa w sprawie zamówienia publicznego z wyłonionym w postępowaniu Wykonawcą została zawarta przez Zamawiającego Zespół Szkół Technicznych w Mielcu.| 2021-09-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |