ZP/16/2021 Wymiana dźwigu osobowego w budynku szpitalnym Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala im. M. Pirogowa w Łodzi
Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. M. Pirogowa w Łodzi
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00166867
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00166867/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2021-09-01 14:52
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e0df6a5a-d265-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 7272307029
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00166867 z dnia 2021-09-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
ZP/16/2021 Wymiana dźwigu osobowego w budynku szpitalnym Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala im. M. Pirogowa w Łodzi
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. M. Pirogowa w Łodzi
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 471658536
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Wólczańska 191/195
1.5.2.) Miejscowość: Łódź
1.5.3.) Kod pocztowy: 90-531
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź
1.5.7.) Numer telefonu: (42) 637-13-22
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampub@pirogow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://szpitale.lodzkie.pl/pirogow/pl/c/strona-glowna.html
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://szpitale.lodzkie.pl/pirogow/bip/pl/c/zamowienia-publiczne.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
ZP/16/2021 Wymiana dźwigu osobowego w budynku szpitalnym Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala im. M. Pirogowa w Łodzi2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e0df6a5a-d265-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00166867
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00015855/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.15 Dostawa i montaż windy w budynku Głównym przy ul. Wólczańskiej 191/195
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00089207/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/16/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest usługa demontażu istniejącego dźwigu, dostawa nowego dźwigu wraz z usługą kompleksowego montażu oraz opracowaniem powykonawczej dokumentacji technicznej i przygotowaniem do bieżącej eksploatacji nowego dźwigu dla Wojewódzkiego Samodzielnego Szpitala im. M. Pirogowa w Łodzi w budynku przy ul. Wólczańska 191/195. 2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określono w załączniku nr 1 do SWZ – „Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia” oraz załącznik nr 6 do SWZ – „wzór umowy”. 3. Wykonawca dostarczy przedmiot zamówienia spełniający wymogi i wytworzony zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, wymaganiami i normami mającymi zastosowanie do danego wyrobu. Wykonawca zobowiązany jest do sprzedaży i dostarczenia do Zamawiającego wszystkich składników wyposażenia wykonanych w bezpiecznych technologiach oraz dopuszczonych do stosowania, zdatnych do użytkowania w momencie odbioru. Sprzęt musi spełniać wymogi norm UE, a składowe produktu, materiały i inne środki wykorzystywane przy realizacji przedmiotu zamówienia, muszą posiadać aktualne certyfikaty bezpieczeństwa, atesty, świadectwa jakości i spełniać wszelkie wymogi norm określonych obowiązującym prawem, a w szczególności gwarantujący bezpieczeństwo użytkowników.
4.5.3.) Główny kod CPV: 42416100-6 - Windy
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45313100-5 - Instalowanie wind
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 252273,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 337020,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 252273,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Fabryka Urządzeń Dźwigowych Sp. z o.o
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 130020252
7.3.3) Ulica: Bolęcin 41
7.3.4) Miejscowość: Sochocin
7.3.5) Kod pocztowy: 09-110
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-05
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 252273,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2021-08-05 do 2021-12-22| 2021-09-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |