Likwidacja barier architektonicznych w Szkole Podstawowej im. Sybiraków w Nawsiu poprzez przebudowę sanitariatów

GMINA WIELOPOLE SKRZYŃSKIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00165605
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00165605/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-08-31 15:21
Lokalizacja
Wielopole Skrzyńskie, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-daab2504-da50-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
8181582598
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie szkół podstawowychRoboty murarskieTynkowanieRoboty w zakresie stolarki budowlanejInstalowanie ścianek działowychPokrywanie podłóg i ścianKładzenie glazuryRoboty malarskie

Wykonawcy

1 przyznane

MARIAN WŁODYKAStrzyżów, PL · lot 0
259 654,17 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00165605 z dnia 2021-08-31

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Likwidacja barier architektonicznych w Szkole Podstawowej im. Sybiraków w Nawsiu poprzez przebudowę sanitariatów

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA WIELOPOLE SKRZYŃSKIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690581985

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 200

1.5.2.) Miejscowość: Wielopole Skrzyńskie

1.5.3.) Kod pocztowy: 39-110

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski

1.5.7.) Numer telefonu: +48172214819

1.5.8.) Numer faksu: +48172214830

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@wielopole.itl.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.wielopole.bip.gmina.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/478331

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Likwidacja barier architektonicznych w Szkole Podstawowej im. Sybiraków w Nawsiu poprzez przebudowę sanitariatów

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-daab2504-da50-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00165605

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00007555/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Likwidacja barier architektonicznych w Szkole Podstawowej im. Sybiraków w Nawsiu poprzez przebudowę sanitariatów

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RRz.271.7.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 244440,40 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest likwidacji barier architektonicznych w budynku Szkoły Podstawowej im Sybiraków w Nawsiu, w ramach której przewiduje się modernizacje pomieszczeń istniejących sanitariatów celem przystosowania ich do potrzeb osób niepełnosprawnych. Prace remontowo budowlane dotyczą parteru i pierwszego piętra budynku szkoły, przy czym zamawiający wymaga aby roboty budowlane na parterze zostały ukończone do dnia 27-08-2021 r., a roboty budowlane na pierwszym piętrze zostały ukończone do dnia 29-10-2021 r. Zadanie obejmuje wykonanie adaptacji pomieszczeń sanitarnych, które zostaną wyposażone w urządzenia spełniające wymogi w zakresie pełnej dostępności dla osób niepełnosprawnych.
Inwestycja będzie polegać na wykonaniu następujących prac:
- roboty demontażowe i rozbiórkowe,
- montaż instalacji wodno-kanalizacyjnych oraz centralnego ogrzewania,
- montaż części instalacji elektrycznej,
- budowa ścianek działowych,
- montaż nowych urządzeń sanitarnych,
- prace budowlane wykończeniowe tj. glazura, tynkowanie, malowanie.

Zamawiający zobowiązuje potencjalnego Wykonawcę do przedstawienia wzorów i próbników wszystkich materiałów użytych do wykonania w/w prac i uzyskania akceptacji ich montażu.
W szczególności dotyczy to wyboru kolorystyki ścian, wzorów użytej glazury oraz proponowanych urządzeń sanitarnych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45214210-5 - Roboty budowlane w zakresie szkół podstawowych

45262522-6 - Roboty murarskie

45410000-4 - Tynkowanie

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45421152-4 - Instalowanie ścianek działowych

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45431200-9 - Kładzenie glazury

45442100-8 - Roboty malarskie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 259654,17 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 304097,48 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 259654,17 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Projektowo-Wykonawczy Instalatorstwa Marian Włodyka

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8191002088

7.3.3) Ulica: Zawale 45 lok.10

7.3.4) Miejscowość: Strzyżów

7.3.5) Kod pocztowy: 38-100

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-04

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 259654,17 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2021-10-29
2021-08-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane