„Budowa i przebudowa drogi gminnej nr 120438C ul. Targowa w miejscowości Skrwilno wraz z niezbędną infrastrukturą. ETAP I - Rozbudowa kanalizacji sanitarnej oraz remont sieci wodociągowej.”
GMINA SKRWILNO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00165593
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00165593/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-31 15:13
- Lokalizacja
- Skrwilno, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-dddd821f-fc1b-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 8921453887
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00165593 z dnia 2021-08-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa i przebudowa drogi gminnej nr 120438C ul. Targowa w miejscowości Skrwilno wraz z niezbędną infrastrukturą. ETAP I - Rozbudowa kanalizacji sanitarnej oraz remont sieci wodociągowej.”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SKRWILNO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 910866755
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Rypińska 7
1.5.2.) Miejscowość: Skrwilno
1.5.3.) Kod pocztowy: 87-510
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL616 - Grudziądzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@skrwilno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.skrwilno.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/skrwilno1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Budowa i przebudowa drogi gminnej nr 120438C ul. Targowa w miejscowości Skrwilno wraz z niezbędną infrastrukturą. ETAP I - Rozbudowa kanalizacji sanitarnej oraz remont sieci wodociągowej.”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dddd821f-fc1b-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00165593
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000327/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Budowa i przebudowa drogi gminnej nr 120438C ul. Targowa w miejscowości Skrwilno wraz z niezbędną infrastrukturą. ETAP I - Rozbudowa kanalizacji sanitarnej oraz remont sieci wodociągowej.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00148502/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RI.271.15.2021.AS
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa sieci kanalizacji sanitarnej wraz z niezbędną infrastrukturą oraz roboty remontowe na istniejącej sieci wodociągowej przy ulicy Targowej w miejscowości Skrwilno. Inwestycja ma charakter liniowy.
2. Zakres robót:
Zadanie obejmuje skanalizowanie działek zabudowanych i niezabudowanych przy ul. Targowej w Skrwilnie.
Z uwagi na płaski teren niezbędna będzie budowa przepompowni na działce 245/20 (targowisko gminne). Ścieki z posesji będą odprowadzane grawitacyjnie poprzez projektowane przyłącza do studni kanalizacyjnych, skąd odprowadzane będą rurociągami grawitacyjnymi do istniejącej sieci kanalizacji sanitarnej. Ścieki z północnej części projektu, przechodzące przez działki nr: 242/2, 242/3, 159, 245/20 obręb Skrwilno, będą odprowadzane grawitacyjnie do przepompowni usytuowanej w pobliżu targowiska gminnego, skąd zostaną przepompowane do studni rozprężnej po drugiej stronie ulicy, a następnie odprowadzone grawitacyjnie do istniejącej sieci kanalizacji. Na sieci zamontowane zostaną studnie kanalizacyjne rewizyjne i połączeniowe z PP.
Zaprojektowano jedną główną przepompownię ścieków, którą oznaczono jako PG1. Teren przepompowni zostanie ogrodzony i utwardzony.
Sieć kanalizacji sanitarnej – grawitacyjna:
• PP śr.200 – 679,3m
• studnie kanalizacyjne DN 1000 – 7 szt.,
• studnie kanalizacyjne DN 800 – 1 szt.,
• studnie kanalizacyjne DN 400 – 21 szt.,
• studnia rozprężna DN 1000 – 1 szt.
Przyłącza kanalizacyjne:
• PP śr.160 – 52,5m,
Sieć kanalizacji sanitarnej – tłoczna:
• PE śr.50 – 17,3m
Przepompownie ścieków:
• główna (sieciowa) – PG 1 – 1 szt. (polimerobetonowa o średnicy DN 1200 mm),.
Inwestycja obejmuje również wykonanie instalacji zasilania elektrycznego, instalacje stacji rozdzielczych oraz instalacje urządzeń oświetlenia zewnętrznego. Zakres robót elektrycznych obejmuje:
- wykopanie rowów kablowych.
- ułożenie kabli w rowach kablowych.
- montaż słupa oświetleniowego wraz z oprawą
- wykonanie pomiarów
- zasypanie rowów kablowych
Przedmiot zamówienia obejmuje także roboty remontowe na istniejącej sieci wodociągowej przy ulicy Targowej w miejscowości Skrwilno oraz budowę odcinka sieci kanalizacyjnej.
Roboty wykonywane będą na działkach nr 1176, 307, 354/2, 354/6, 358/8, 355/2, 355/8 w obrębie Skrwilno, gmina Skrwilno.
Powierzchnia zabudowy planowanych obiektów, wielkość obiektów oraz zakres robót:
• budowa sieci wodociągowej PVC 90mm – dł. 60,0m z włączeniem do istniejącej sieci PVC 110mm na trójnik 100/80 z zasuwą DN80,
• wymiana dwóch odcinków sieci wodociągowej stalowej Ø 50mm na PVC Ø 90mm o dł. 40,0m oraz o dł. 68,0m,
• wymiana dwóch hydrantów p.poż. HP 80mm nadziemnych na podziemne,
• wykonanie węzła zasów,
• budowa przyłącza kanalizacji sanitarnej PVC 200mm o dł. 16,0m,
• likwidacja odcinka sieci wodociągowej o dł. 50m wraz z trójnikiem – zakończenie sieci korkiem.
Wykonawca zobowiązany będzie uzyskać wszelkie decyzje i pozwolenia wynikające z wyżej wymienionego tytułu oraz przedstawić dokumentację powykonawczą.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w dokumentacji projektowej oraz w załącznikach do niej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45231100-6 - Ogólne roboty budowlane związane z budową rurociągów
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający dnia 13.08.2021 r. wszczął postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na zadanie pn.: „Budowa i przebudowa drogi gminnej nr 120438C ul. Targowa w miejscowości Skrwilno wraz z niezbędną infrastrukturą. ETAP I - Rozbudowa kanalizacji sanitarnej oraz remont sieci wodociągowej”. W terminie wyznaczonym przez Zamawiającego tj. do 30.08.2021 r. do godz. 12:00 nie wpłynęła żadna oferta.| 2021-08-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |