Wykonanie prac projektowych oraz dostawa i montaż oraz pierwszy demontaż hali pneumatycznej .... w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Rewitalizacja Ośrodka Hutnik przy ul. Marymonckiej 42”

Miasto Stołeczne Warszawa - Stołeczne Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA Jednostka Budżetowa

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00166468
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00166468/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-01 12:54
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1c69f159-f36a-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
5262519160
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowychUsługi projektowania architektonicznego

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00166468 z dnia 2021-09-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie prac projektowych oraz dostawa i montaż oraz pierwszy demontaż hali pneumatycznej .... w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Rewitalizacja Ośrodka Hutnik przy ul. Marymonckiej 42”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Stołeczne Warszawa - Stołeczne Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA Jednostka Budżetowa

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 017189671

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rozbrat 26

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-429

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@aktywnawarszawa.waw.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.aktywnawarszawa.waw.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://aktywnawarszawa.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie prac projektowych oraz dostawa i montaż oraz pierwszy demontaż hali pneumatycznej .... w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Rewitalizacja Ośrodka Hutnik przy ul. Marymonckiej 42”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1c69f159-f36a-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00166468

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00133894/05

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/TP1/RB/17/2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

3.1 Przedmiotem zamówienia jest wykonanie prac projektowych oraz dostawa i montaż oraz pierwszy demontaż hali pneumatycznej nad boiskiem „C” o nawierzchni ze sztucznej trawy na Ośrodku Hutnik przy ul. Marymonckiej 42 w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Rewitalizacja Ośrodka Hutnik przy ul. Marymonckiej 42”. Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z Programem Funkcjonalno-użytkowym, dokumentacją projektową oraz Projektowanymi Postanowieniami Umowy, stanowiącymi odpowiednio Załącznik nr 1 i 2 do SWZ.

3.2 Zamawiający, z uwagi na charakter zamówienia przewiduje dokonanie wizji lokalnej terenu, na którym będzie realizowany przedmiot zamówienia:


1) Odbycie wizji lokalnej jest obowiązkowe, pod rygorem odrzucenia oferty.
2) Przedstawiciele Wykonawców zainteresowani udziałem w wizji lokalnej zobowiązani są w terminie do dnia 06.08.2021r. do godz. 15.30 przesłać w formie elektronicznej na adres e-mail: zamowieniapubliczne@aktywnawarszawa.waw.pl zgłoszenie zawierające: imię i nazwisko osoby, nazwę firmy wraz z adresem. Osoby niezgłoszone nie zostaną wpuszczone na teren wizji.
3) Zamawiający informuje, że wizji miejsca prowadzenia robót można będzie dokonać w dniu 09.08.2021 r. o godzinie 13:30. Zbiórka przy wejściu do Ośrodka Hutnik
4) Na spotkaniu Wykonawcy będą mogli dokonać wizji lokalnej terenu, na którym będzie realizowany przedmiot zamówienia. Podczas wizji lokalnej nie będą udzielane jakiekolwiek odpowiedzi na pytania dotyczące SWZ, jednakże po jej zakończeniu Wykonawca może złożyć zapytania do SWZ stosownie do form porozumiewania się określonych w postępowaniu. Powyższe podyktowane jest koniecznością zachowania w postępowaniu zasady uczciwej konkurencji.

3.3 Zamawiający wymaga zatrudnienia na podstawie umowy o pracę przez Wykonawcę lub Podwykonawcę pracowników wykonujących przedmiot zamówienia w trakcie realizacji zamówienia, z wyłączeniem osób sprawujących samodzielne funkcje techniczne w budownictwie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W toku trwającego postępowania ujawniły się nieznane wcześniej Zamawiającemu, niemożliwe do uprzedniego przewidzenia ze względu na specjalistyczny zakres przedmiotu zamówienia, okoliczności dotyczące wymogów formalno – prawych związanych z potencjalną koniecznością uzyskania decyzji prawno-administracyjnych. Sygnalizowana w przekazanych do zamawiającego pytaniach o wyjaśnienie zapisów Specyfikacji Warunków Zamówienia możliwość zaistnienia konieczności uzyskania decyzji formalno – prawnych związanych z bezpieczeństwem pożarowym zamawianej hali prowadzi do braku możliwości realizacji inwestycji w terminach założonych w przedmiotowym postępowaniu.
2021-09-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane