Renowacja placu piknikowego „Ścieżka Zdrowia” przy ul. Spokojnej w Polkowicach
GMINA POLKOWICE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00166542
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00166542/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2021-09-01 13:19
- Lokalizacja
- Polkowice, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e58d2071-fa9e-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6922253936
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00166542 z dnia 2021-09-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Renowacja placu piknikowego „Ścieżka Zdrowia” przy ul. Spokojnej w Polkowicach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA POLKOWICE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647618
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Polkowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-100
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski
1.5.7.) Numer telefonu: 768474121
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: a.nowak@gmina.polkowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.polkowice.eu/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Renowacja placu piknikowego „Ścieżka Zdrowia” przy ul. Spokojnej w Polkowicach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e58d2071-fa9e-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00166542
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002233/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.3 Renowacja placu piknikowego „Ścieżka zdrowia” przy ul. Spokojnej w Polkowicach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00151902/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.39.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 179512,00 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 76060,88 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Głównym przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż elementów małej architektury oraz urządzeń komunalnych stanowiących wyposażenie placu piknikowego, dodatkowym – utwardzenie nawierzchni i renowacja istniejącego wyposażenia.
2) Miejscem montażu jest plac zlokalizowany na dz. o nr ewidencyjnym 517/1 obręb 3 miasta Polkowice.
3) Zakres zadania obejmuje:
a) renowacje istniejącego wyposażenia terenu: wiaty metalowe, ławki, stoły, ławy,
b) wykonanie utwardzenia pod wiatami kostką betonową,
c) dostawę i montaż wyposażenia placu piknikowego.
4) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w dokumentach zadania, które składają się z:
a) SWZ,
b) projektu zagospodarowania terenu,
c) specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych (ST),
d) opisów pozycji przedmiaru robót.
5) Dokumenty wymienione w pkt. 4) stanowią podstawę realizacji prac i wymagania określone w nich są obowiązujące dla Wykonawcy.
6) Wykonawca zobowiązuje się wykonać przedmiot umowy z materiałów własnych, nowych i w pierwszym gatunku jakościowym.
7) Materiały podlegające wbudowaniu muszą odpowiadać, co do jakości, wymogom wyrobów dopuszczonych do obrotu i stosowania w budownictwie.
8) Za dopuszczone do stosowania w realizacji przedmiotu umowy przyjmuje się wyroby (materiały urządzenia), które zgodnie z odrębnymi przepisami oznakowano znakiem CE. W przypadku wyrobu nie posiadającego oznakowania CE dopuszczony do realizacji zamówienia będzie:
a) wyrób wyprodukowany na terytorium Polski w zgodzie z istniejącą Polską Normą, dla którego wyrobu osobno Wykonawca/ producent załączył deklarację właściwości użytkowych lub:
- w przypadku braku Polskiej Normy to wyprodukowany w zgodzie z uzyskaną aprobatą techniczną, a Wykonawca/ producent załączył deklarację zgodności z tą aprobatą,
- posiada znak budowlany świadczący o zgodności z Polską Normą wyrobu albo aprobatą techniczną, a Wykonawca/ producent załączył odpowiednią informację o wyrobie,
b) wyrób wyprodukowany poza terytorium Polski, na który udzielono mu aprobaty technicznej, a Wykonawca/producent załączył do wyrobu deklarację właściwości użytkowych,
9) Kryteria oceny równoważności:
Zamawiający uzna, że urządzenia/wyroby/materiały są równoważne do tych wskazanych w dokumentacji zamówienia pod warunkiem, że:
a) spełniają one wymagania określone w pkt 6) - 8) oraz
b) zapewniają taką samą przydatność eksploatacyjną polegającą na zapewnieniu tych samych funkcji użytkowych oraz
c) ich wymiary nie będą mniejsze lub większe niż 5 % od tych wartości określonych w dokumentacji zamówienia.
Wykonawcy udzielą gwarancji na wykonany przedmiot umowy. Okres udzielonej gwarancji będzie wynosił od 1 do 3 lat – zgodnie z kryterium oceny ofert określonym przez wykonawcę w ofercie.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34928210-3 - Wiaty drewniane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
39113300-0 - Ławy
39113600-3 - Ławki
39121200-8 - Stoły
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45442121-1 - Malowanie budowli
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta z najniższą ceną tj. 147.600,00 zł przewyższa kwotę, którą zamawiający może przeznaczyć na jego realizację (środki jakie Zamawiający przeznaczył na realizację zamówienia wynoszą 95.000,00 zł).SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 147600,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 147600,00 PLN
| 2021-09-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |