Budowa oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Zarszyn
Gmina Zarszyn
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00165926
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00165926/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-01 09:22
- Lokalizacja
- Zarszyn, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e6fe8113-da36-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6871788454
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznychRoboty instalacyjne elektryczne
Wykonawcy
3 przyznane
WIESŁAW JACHYRAKrosno, PL · lot 0
112 183,6 PLNWIESŁAW JACHYRAKrosno, PL · lot 1
273 263,68 PLNWIESŁAW JACHYRAKrosno, PL · lot 2
205 595,49 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00165926 z dnia 2021-09-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Zarszyn
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Zarszyn
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440784
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Bieszczadzka 74
1.5.2.) Miejscowość: Zarszyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-530
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zarszyn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zarszyn.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zarszyn.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Zarszyn2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e6fe8113-da36-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00165926
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00005001/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Budowa oświetlenia ulicznego w Gminie Zarszyn w m. Pielnia, Posada Zarszyńska, Zarszyn, Długie, Bażanówka, Jaćmierz Przedmieście.a
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00100588/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IDG.271.4.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 632913,17 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
a. Budowa oświetlenia ulicznego w miejscowości Pielnia ul. Mikołaja Skałki- kabel ziemny YAKXS4x35 – 907 m
- montaż słupów oświetleniowych o wys. 6 m – 18 szt.
- montaż wysięgników rurowych – 18 szt.
- montaż opraw oświetlenia – 19 szt.
b. Budowa części oświetlenia na ul. Uroczej w Pielni
- kabel ziemny YAKXS4x35 –153 m
- montaż słupów oświetleniowych o wys. 6 m – 3 szt. (słup Nr 11, 12, 13)
- montaż wysięgników rurowych – 3 szt.
- montaż opraw oświetlenia – 3 szt.
- szafa oświetleniowa – 1 kpl.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
4.5.5.) Wartość części: 108253,87 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
a. Budowa oświetlenia ulicznego w miejscowości Posada Zarszyńska ul. Kwiatowa- kabel ziemny YAKXS4x35 –65 m
- montaż słupa pojedynczego o dł. do 10,5 m – 2 szt.
- montaż wysięgników rurowych – 4 szt.
- montaż opraw oświetlenia – 4 szt.
- szafa oświetleniowa – 1 kpl.
b. Budowa oświetlenia ulicznego w miejscowości Zarszyn przy ul. Wschodniej
- kabel ziemny YAKXS4x35 –79 m
- kabel ziemny YAKYx35 –543 m
- montaż słupów oświetleniowych o wys. 6 m – 13 szt.
- montaż wysięgników rurowych – 13 szt.
- montaż opraw oświetlenia – 15 szt.
- szafa oświetleniowa – 1 kpl.
c. Budowa oświetlenia ulicznego w miejscowości Zarszyn przy ul. Zamieście i ul. Zielonej
- kabel ziemny YAKXS4x35 –185 m
- kabel ziemny YAKYx35 –1 121 m
- montaż słupów oświetleniowych o wys. 6 m – 24 szt.
- montaż wysięgników rurowych – 23 szt.
- montaż opraw oświetlenia – 25 szt.
- szafa oświetleniowa – 1 kpl.
d. Budowa oświetlenia drogi gminnej nr 1 17658R w Długiem przy ul. Spacerowej
- kabel ziemny YAKYx35 –415 m
- montaż słupów oświetleniowych o wys. 6 m – 8 szt.
- montaż wysięgników rurowych – 8 szt.
- montaż opraw oświetlenia – 8 szt.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
4.5.5.) Wartość części: 329314,35 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
a. Budowa oświetlenia ulicznego w miejscowości Bażanówka przy ulicy Ogrodowej i Spacerowejczęść napowietrzna
- kabel YAKXS- 14 m
- układanie kabli na słupie betonowym – 10 m
- montaż wysięgników rurowych – 3 szt.
- montaż opraw oświetlenia – 3 szt.
część kablowa
- kabel ziemny YAKXS4x35 –1 715 m
- montaż słupów oświetleniowych o wys. 7 m – 29 szt.
- montaż wysięgników rurowych – 29 szt.
- montaż opraw oświetlenia – 29 szt.
- szafa oświetleniowa – 1 kpl.
b. Budowa oświetlenia ulicznego w miejscowości Jaćmierz Przedmieście przy ul. Długiej
- kabel ziemny YAKYx35 –674 m
- montaż słupów oświetleniowych o wys. 7 m – 11 szt.
- montaż wysięgników rurowych – 11 szt.
- montaż opraw oświetlenia – 11 szt.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
4.5.5.) Wartość części: 195344,95 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 112183,60 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 215043,53 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 112183,60 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: EL-KROS Usługi Elektryczne Wiesław Jachyra, ul. Ślączka 9A, 38-400 Krosno
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6841020688
7.3.3) Ulica: ul. Ślączka 9A
7.3.4) Miejscowość: Krosno
7.3.5) Kod pocztowy: 38-400
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 112183,60 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-12-15Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 273263,68 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 624156,38 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 273263,68 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: EL-KROS Usługi Elektryczne Wiesław Jachyra
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6841020688
7.3.3) Ulica: ul. Ślączka 9A
7.3.4) Miejscowość: Krosno
7.3.5) Kod pocztowy: 38-400
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 273263,68 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-12-15Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 205595,49 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 452310,72 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 205595,49 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: EL-KROS Usługi Elektryczne Wiesław Jachyra
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6841020688
7.3.3) Ulica: ul. Ślączka 9A
7.3.4) Miejscowość: Krosno
7.3.5) Kod pocztowy: 38-400
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 205595,49 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-12-15| 2021-09-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |