Przebudowa i modernizacja świetlicy we wsi Nałogi
Gmina Bielsk Podlaski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00165840
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00165840/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-01 08:40
- Lokalizacja
- Bielsk Podlaski, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3639e477-e467-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5432063174
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00165840 z dnia 2021-09-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa i modernizacja świetlicy we wsi Nałogi
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Bielsk Podlaski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050659007
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Mickiewicza 46
1.5.2.) Miejscowość: Bielsk Podlaski
1.5.3.) Kod pocztowy: 17-100
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński
1.5.7.) Numer telefonu: 857306851
1.5.8.) Numer faksu: 857302015
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@bielskpodlaski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bielskpodlaski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bielskpodlaski.logintrade.net1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa i modernizacja świetlicy we wsi Nałogi2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3639e477-e467-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00165840
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002818/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Przebudowa i modernizacja świetlicy we wsi Nałogi
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00113354/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IGK.271.7.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 645963,65 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w świetlicy wiejskiej we wsi Nałogi położonej na działce o nr ew. 153/3 we wsi Nałogi, Gmina Bielsk Podlaski.
Przedmiotem zamówienia jest powiększenie sali świetlicy poprzez likwidację ściany wewnętrznej oddzielającej salę od korytarza. Roboty budowlane obejmują: wydzielenie następujących pomieszczeń: WC (w tym dla osób niepełnosprawnych), szatni, pomieszczenia socjalnego, przedsionka i korytarza. Zakres prac obejmuje również wykonanie posadzek z płytek gresowych, wymianę okładzin ścian i stropów na płyty kartonowo-gipsowe, zmianę pokrycia dachu z blachy trapezowej na blachodachówkę, docieplenie ściany zewnętrznej i stropu budynku, wykonanie podjazdu dla osób niepełnosprawnych, zamontowanie nowego okna z PVC i stolarki drzwiowej, wymianę instalacji elektrycznej oraz wykonanie instalacji wodno-kanalizacyjnej wraz z przyłączem wodociągowym i sanitarnym. Roboty budowlane obejmują również wykonanie utwardzonego parkingu i dojścia do obiektu. Roboty elektryczne obejmują wykonanie demontaży (skrzynek i rozdzielni skrzynkowych, opraw oświetleniowych, świetlówkowych i żarowych, gniazd instalacyjnych wtykowych podtynkowych i natynkowych, puszek instalacyjnych i przewodów, zwodów pionowych i poziomych instalacji odgromowej), rozdzielnicy elektrycznej, WLZtów zasilających rozdzielnicę elektryczną, instalacji oświetleniowej, gniazd wtykowych, zasilania klimatyzacji, wentylacji, wykonanie instalacji połączeń wyrównawczych, systemu przyzywowego, instalacji odgromowej, uziemienia instalacji elektrycznej, uziemienia instalacji odgromowej oraz wykonanie badań i pomiarów odbiorczych.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i jego zakres określony jest w projekcie budowlanym, Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Ogólnobudowlanych, przedmiarze robót dla branży budowlanej, a także w Projekcie Wykonawczym Instalacji Elektrycznych, Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Elektrycznych i przedmiarze robót dla branży elektrycznej.
3. Jeżeli Zamawiający w opisie przedmiotu zamówienia wskazał znaki towarowe, patenty, normy lub pochodzenie w związku ze specyfiką przedmiotu zamówienia to wskazaniu takiemu towarzyszą wyrazy lub równoważny.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45431100-8 - Kładzenie terakoty
45442100-8 - Roboty malarskie
45443000-4 - Roboty elewacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 684273,76 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 951389,47 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 684273,76 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowo-Usługowe STALBUD Stanisław Leszczyński
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5431000579
7.3.3) Ulica: Mickiewicza 29C/12
7.3.4) Miejscowość: Bielsk Podlaski
7.3.5) Kod pocztowy: 17-100
7.3.6.) Województwo: podlaskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-31
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 684273,76 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 10 miesiące
| 2021-09-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |