Modernizacja dróg na terenie Gminy Lubochnia z podziałem na części
GMINA LUBOCHNIA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00165958
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00165958/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-01 09:37
- Lokalizacja
- Lubochnia, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7e3382e4-eb78-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7732223364
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00165958 z dnia 2021-09-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja dróg na terenie Gminy Lubochnia z podziałem na części
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA LUBOCHNIA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648149
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Lubochnia Dworska ul. Tomaszowska 9
1.5.2.) Miejscowość: Lubochnia
1.5.3.) Kod pocztowy: 97-217
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.7.) Numer telefonu: 447103510
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@lubochnia.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lubochnia.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://bip.lubochnia.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja dróg na terenie Gminy Lubochnia z podziałem na części2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7e3382e4-eb78-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00165958
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00007229/12/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.19 Modernizacja dróg na terenie Gminy Lubochnia z podziałem na części
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00125422/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RI.19.271.Pzp.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 230918,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
część 1 zamówienia „ Modernizacja drogi w m. GlinnikZakres rzeczowy obejmuje modernizację drogi na odcinku o długości 210,00 m zlokalizowanej na działkach o nr ewid. 161, 216/2, 215/2, 214/2, 213/5 obręb Glinnik Nowy polegającą na:
- wykonaniu podbudowy jezdni z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie,
- ułożeniu warstwy wiążącej jezdni z AC
- ułożenie warstwy ścieralnej jezdni z AC,
- wykonanie konstrukcji poboczy z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie,
- regulację istniejących studzienek wodociągowych,
- plantowanie przyległego terenu
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają:
- przedmiar robót,
- szkic sytuacyjny + przekroje normalne + szczegóły A i B
- specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
4.5.5.) Wartość części: 64467,40 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.2.2 część 2 zamówienia „Modernizacja drogi w miejscowości KierzZakres rzeczowy obejmuje modernizację drogi na odcinku o długości 176,00 m zlokalizowanej na działce o nr ewid. 628 obręb Brenica polegającą na:
- ułożeniu warstwy wyrównawczej jezdni z AC
- ułożenie warstwy ścieralnej jezdni z AC,
- wykonanie konstrukcji poboczy z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie,
- plantowanie przyległego terenu
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają:
- przedmiar robót,
- szkic sytuacyjny + przekroje normalne
- specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
4.5.5.) Wartość części: 36378,80 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.2.3 część 3 zamówienia „Modernizacja drogi wewnętrznej na działce ewidencyjnej 1354 w obrębie geodezyjnym Jasień IZakres rzeczowy obejmuje modernizację drogi na odcinku o łącznej długości 1220,00 m zlokalizowanej na działce o nr ewid. 1354 obręb Jasień I polegającą na:
- wykonaniu poszerzenia podbudowy jezdni z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie na odcinku od km 0+000 do km 0+260,
- wykonaniu podbudowy jezdni z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie na odcinku od km 0+260 do km 0+460,
- wykonanie nawierzchni jezdni z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie na odcinku od km 0+000 do km 1+220,
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają:
- przedmiar robót,
- szkic sytuacyjny
- opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
4.5.5.) Wartość części: 101740,00 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.2.4 część 4 zamówienia „ Wykonanie odwodnienia liniowego w ramach zadania inwestycyjnego „Rozbudowa drogi w m. Brenica (Eleonorów).Zakres rzeczowy obejmuje wykonanie odwodnienia liniowego o długości 10 m z włączeniem do istniejącego przykanalika kanalizacji deszczowej.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają:
- przedmiar robót,
- szkic sytuacyjny + szczegół odwodnienia liniowego
- specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
4.5.5.) Wartość części: 10785,00 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.2.5 część 5 zamówienia „Modernizacja zjazdu na drogę wewnętrzną w ramach zadania inwestycyjnego „Modernizacja drogi w m. Tarnowska Wola Ogrody”Zakres rzeczowy obejmuje modernizację zjazdu na drogę wewnętrzną zlokalizowanego na działkach o nr ewid. 337 i 213/1 obręb Tarnowska Wola polegającą na:
- odtworzeniu krawędzi jezdni,
- ułożeniu warstwy wyrównawczej jezdni z AC
- ułożenie warstwy ścieralnej jezdni z AC,
- wykonanie konstrukcji poboczy z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie,
- plantowanie przyległego terenu
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają:
- przedmiar robót,
- szkic sytuacyjny
- specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
4.5.5.) Wartość części: 17547,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający przed otwarciem ofert podał kwotę, jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zadania tj. - 45 000,00 zł brutto.
Ceny ofert przewyższają kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Po analizie możliwości finansowych jednostki Zamawiający stwierdził, że nie jest możliwe zwiększenie kwoty przeznaczonej na realizację zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 99617,70 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 128688,75 PLN
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający przed otwarciem ofert podał kwotę, jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zadania tj. - 45 000,00 zł brutto.
Ceny ofert przewyższają kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Po analizie możliwości finansowych jednostki Zamawiający stwierdził, że nie jest możliwe zwiększenie kwoty przeznaczonej na realizację zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 61438,50 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 79655,12 PLN
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający przed otwarciem ofert podał kwotę, jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zadania tj. - 35 000,00 zł brutto.
Ceny ofert przewyższają kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Po analizie możliwości finansowych jednostki Zamawiający stwierdził, że nie jest możliwe zwiększenie kwoty przeznaczonej na realizację zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 84147,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 137760,00 PLN
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W dniu 10.08.2021 r. w siedzibie Zamawiającego nastąpiło otwarcie ofert w/w postępowaniu. Na część 4 zamówienia do godz. 10:00 wpłynęła jedna oferta, które została odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lit. c ustawy Pzp .
Mając na uwadze powyższe, unieważnienie postępowania jest zasadne i konieczne, gdyż jedyna złożona oferta została odrzucona.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 11070,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 11070,00 PLN
Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający przed otwarciem ofert podał kwotę, jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zadania tj. - 7 978,00 zł brutto.
Cena oferty przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Po analizie możliwości finansowych jednostki Zamawiający stwierdził, że nie jest możliwe zwiększenie kwoty przeznaczonej na realizację zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 43123,80 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 43123,80 PLN
| 2021-09-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |