Budowa windy zewnętrznej dla osób niepełnosprawnych z kładką przy Domu Pomocy Społecznej „Nadzieja” w Chorzowie wraz z remontem nawierzchni pochylni oraz chodników wokół terenu zieleńca
Miasto Chorzów - Miasto na Prawach Powiatu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00166190
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00166190/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-01 11:15
- Lokalizacja
- Chorzów, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-01d4e266-e5fc-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6272733808
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00166190 z dnia 2021-09-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa windy zewnętrznej dla osób niepełnosprawnych z kładką przy Domu Pomocy Społecznej „Nadzieja” w Chorzowie wraz z remontem nawierzchni pochylni oraz chodników wokół terenu zieleńca
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Chorzów - Miasto na Prawach Powiatu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276255306
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Chorzów
1.5.3.) Kod pocztowy: 41-500
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki
1.5.7.) Numer telefonu: 32 4165237
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@chorzow.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://chorzow.eu/#
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
HTTPS://UMCHORZOW.LOGINTRADE.NET/REJESTRACJA/USTAWOWE.HTML1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa windy zewnętrznej dla osób niepełnosprawnych z kładką przy Domu Pomocy Społecznej „Nadzieja” w Chorzowie wraz z remontem nawierzchni pochylni oraz chodników wokół terenu zieleńca2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-01d4e266-e5fc-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00166190
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00117535/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RZP.271.303.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 376401,56 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest budowa windy zewnętrznej z kładką dla osób niepełnosprawnych, umożliwiającej dostęp z tarasu do ogrodu Domu Pomocy Społecznej „Nadzieja” w Chorzowie. W zakres zadania wchodzi również remont nawierzchni pochylni oraz chodników wokół terenu zieleńca.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45223100-7 - Montaż konstrukcji metalowych
45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych
45261214-7 - Kładzenie dachów bitumicznych
45262100-2 - Roboty przy wznoszeniu rusztowań
45262300-4 - Betonowanie
45262600-7 - Różne specjalne roboty budowlane
45321000-3 - Izolacja cieplna
45421131-1 - Instalowanie drzwi
45421132-8 - Instalowanie okien
45431200-9 - Kładzenie glazury
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie jeżeli do wyznaczonego przez Zamawiającego terminu składania ofert nie wpłynęła żadna oferta.| 2021-09-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |