Budowa chodników w ciągu dróg publicznych kategorii powiatowej należących do Powiatu Sępoleńskiego i przebiegających przez teren gminy Sępólno Krajeńskie

ZARZĄD DROGOWY W SĘPÓLNIE KRAJEŃSKIM

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00165883
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00165883/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-01 09:03
Lokalizacja
Sępólno Krajeńskie, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-563dc9f2-ff3d-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
5611335637
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00165883 z dnia 2021-09-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa chodników w ciągu dróg publicznych kategorii powiatowej należących do Powiatu Sępoleńskiego i przebiegających przez teren gminy Sępólno Krajeńskie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DROGOWY W SĘPÓLNIE KRAJEŃSKIM

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092363449

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Koronowska 5

1.5.2.) Miejscowość: Sępólno Krajeńskie

1.5.3.) Kod pocztowy: 89-400

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL618 - Świecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zdsepolno@onet.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.zd-sepolno.lo.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

bip.zd-sepolno.lo.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


zarządzanie drogami powiatowymi

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa chodników w ciągu dróg publicznych kategorii powiatowej należących do Powiatu Sępoleńskiego i przebiegających przez teren gminy Sępólno Krajeńskie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-563dc9f2-ff3d-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00165883

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001295/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Budowa chodników w ciągu dróg powiatowych gmina Sępólno Krajeńskie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00151070/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZD-PO.272.07.2021.AK

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane w rozumieniu przepisów art. 7 ust. 21 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2021 r., poz. 1129) oraz rozporządzenia Ministra Rozwoju z dnia 27 lipca 2016 r. w sprawie wykazu robót budowlanych (Dz. U. z 2016 r., poz. 1125), pozostające do wykonania w ramach budowy chodników w ciągu dróg publicznych kategorii powiatowej należących do Powiatu Sępoleńskiego i przebiegających przez teren gminy Sępólno Krajeńskie, które będą polegały na wykonaniu przebudowy DP 1116C relacji [St. Gronowo] – gr. woj. – Piaseczno pom. km 11+676, a km 12+349 jej przebiegu w m. Piaseczno w zakresie budowy ciągu pieszo-rowerowego. III ETAP: odc. od km 12+145,50 do km 12+210.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

nie złożono żadnej oferty
2021-09-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane