„Modernizacja tarasu przy Podziemnej Trasie Turystycznej w Opatowie”
Powiat Opatowski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00166193
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00166193/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-01 11:17
- Lokalizacja
- Opatów, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-03afbb1c-fe7c-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 8631684710
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00166193 z dnia 2021-09-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Modernizacja tarasu przy Podziemnej Trasie Turystycznej w Opatowie”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Opatowski
1.3.) Oddział zamawiającego: Powiat Opatowski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409212
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Henryka Sienkiewicza 17
1.5.2.) Miejscowość: Opatów
1.5.3.) Kod pocztowy: 27-500
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski
1.5.7.) Numer telefonu: 15 868 29 71
1.5.8.) Numer faksu: 15 868 47 21
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@opatow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.opatow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://powiatopatowski.ezamawiajacy.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Modernizacja tarasu przy Podziemnej Trasie Turystycznej w Opatowie”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-03afbb1c-fe7c-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00166193
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004549/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 MODERNIZACJA TARASU PRZY PODZIEMNEJ TRASIE TURYSTYCZNEJ W OPATOWIE
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00150021/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WI-II.272.34.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 291951,21
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych związanych z modernizacją tarasu przy podziemnej trasie turystycznej w Opatowie.
Planowana inwestycja zlokalizowana jest w powiecie opatowskim, na terenie Gminy Opatów, Obręb: Opatów, Działka: 2035. Obszar, na którym znajduje się działka nr 2035 ulokowany jest na terenie zespołu urbanistyczno-krajobrazowego Opatowa, wpisanego do rejestru zabytków województwa świętokrzyskiego pod nr A.527.
Zakres robót obejmuje m.in.: modernizację nawierzchni, wykonanie pergoli drewnianej wraz z zadaszeniem, i ściankami przesłonowymi oraz roletami cieniującymi, wykonanie siedzisk, wykonanie instalacji elektrycznej, wykonanie odwodnienia terenu oraz prace ogrodnicze.
Na chwilę obecną, teren opracowania sąsiaduje od strony południowej z budynkiem Podziemnej Trasy Turystycznej przy Placu Obrońców pokoju w Opatowie. Działka jest ogrodzona z trzech stron, częściowo utwardzona. Od strony południowej istnieje wejście łączące teren z ulicą Wąską. W części +/- 45 m² teren jest utwardzony – płyty betonowe różnych formatów. Ogrodzenie od strony południowej i wschodniej jest w złym stanie technicznym. Ogrodzenie od strony zachodniej jest w dobrym stanie, ale wymaga poprawy estetyki. Podstawą projektu jest zagospodarowanie oraz modernizacja w/w przestrzeni, wraz z instalacją elektryczną.
Inwestycja będzie realizowana w strefie ochrony konserwatorskiej układu urbanistycznego Opatowa.
Zadanie Modernizacja tarasu przy Podziemnej Trasie Turystycznej w Opatowie zostało dofinansowane ze środków Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach Programu Infrastruktura domów kultury 2021.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego
45261100-5 - Wykonywanie konstrukcji dachowych
45262400-5 - Wnoszenie konstrukcji ze stali konstrukcyjnej
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45422000-1 - Roboty ciesielskie
45442300-0 - Roboty w zakresie ochrony powierzchni
77314100-5 - Usługi w zakresie trawników
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający wypełniając zobowiązania wynikające z postanowień art. 255 ustawy Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2021r. poz. 1129 ze zm.) informuje, iż w przedmiotowym postępowaniu nie złożono żadnej oferty dlatego też stosownie do zapisów art. 255 pkt. 1 ustawy Pzp postępowanie unieważniono.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2021-09-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |