Remont klatki schodowej z podziałem: 1. Wymiana elementów drewnianych. 2. Renowacja drzwi i elementów drewnianych. 3. Remont (restauracja) ścian klatki schodowej. 4. Renowacja elementów metalowych.
Dolnośląski Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Jaworze
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00166425
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00166425/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-01 12:39
- Lokalizacja
- Jawor, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1cd2edaa-ef8b-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6951008866
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Pokrywanie podłóg i ścian
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00166425 z dnia 2021-09-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont klatki schodowej z podziałem:
1. Wymiana elementów drewnianych.
2. Renowacja drzwi i elementów drewnianych.
3. Remont (restauracja) ścian klatki schodowej.
4. Renowacja elementów metalowych.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Dolnośląski Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Jaworze
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000708934
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Legnicka 16
1.5.2.) Miejscowość: Jawor
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-400
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski
1.5.7.) Numer telefonu: 76 8702033 w. 20
1.5.8.) Numer faksu: 76 8702033
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kierownik@mowjawor.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mowjawor.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://mowjawor.pl/przetargi1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont klatki schodowej z podziałem:1. Wymiana elementów drewnianych.
2. Renowacja drzwi i elementów drewnianych.
3. Remont (restauracja) ścian klatki schodowej.
4. Renowacja elementów metalowych.
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1cd2edaa-ef8b-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00166425
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00140270/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: KZP/PN/1/06/21
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 152756,53 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
2. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych na jedną lub większą liczbę wymienionych w niniejszej specyfikacji części zamówienia - zadania od 1 do n.2. 1 Przedmiot zamówienia w zakresie zadania nr 1 dotyczy Wymiana elementów drewnianych .
Demontaż (wspólnie z Wykonawcą zadania 4), wymiana elementów drewnianych klatki schodowej: – stopnie, spoczniki (parkiet), biegi (parkiet) , materiał - wszystko dębowe oraz dorobienie brakujących elementów poręczy (bez wykonanych stopni - przyziemie)
2. 2 Przedmiot zamówienia w zakresie zadania nr 2 dotyczy Renowacja drzwi i elementów drewnianych .
Renowacja (przygotowanych częściowo) drzwi i elementów drewnianych (parapety) przy klatce schodowej (poza oknami)
2. 3 Przedmiot zamówienia w zakresie zadania nr 3 dotyczy Remont (restauracja) ścian klatki schodowej .
Remont ścian klatki schodowej.- prace tynkarske i malarskie powierzchni pionowych
2. 4 Przedmiot zamówienia w zakresie zadania nr 4 dotyczy Renowacja elementów metalowych klatki schodowej (poza przyziemiem) .
Demontaż, oczyszczenie ze starej powłoki malarskiej, pomalowanie oraz montaż elementów metalowych klatki schodowej,
Każdy z wykonawców może złożyć ofertę na wybrane przez siebie zadanie lub zadania.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
4.5.5.) Wartość części: 67425,85 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
2. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych na jedną lub większą liczbę wymienionych w niniejszej specyfikacji części zamówienia - zadania od 1 do n.2. 1 Przedmiot zamówienia w zakresie zadania nr 1 dotyczy Wymiana elementów drewnianych .
Demontaż (wspólnie z Wykonawcą zadania 4), wymiana elementów drewnianych klatki schodowej: – stopnie, spoczniki (parkiet), biegi (parkiet) , materiał - wszystko dębowe oraz dorobienie brakujących elementów poręczy (bez wykonanych stopni - przyziemie)
2. 2 Przedmiot zamówienia w zakresie zadania nr 2 dotyczy Renowacja drzwi i elementów drewnianych .
Renowacja (przygotowanych częściowo) drzwi i elementów drewnianych (parapety) przy klatce schodowej (poza oknami)
2. 3 Przedmiot zamówienia w zakresie zadania nr 3 dotyczy Remont (restauracja) ścian klatki schodowej .
Remont ścian klatki schodowej.- prace tynkarske i malarskie powierzchni pionowych
2. 4 Przedmiot zamówienia w zakresie zadania nr 4 dotyczy Renowacja elementów metalowych klatki schodowej (poza przyziemiem) .
Demontaż, oczyszczenie ze starej powłoki malarskiej, pomalowanie oraz montaż elementów metalowych klatki schodowej,
Każdy z wykonawców może złożyć ofertę na wybrane przez siebie zadanie lub zadania.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
4.5.5.) Wartość części: 24354,64 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
2. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych na jedną lub większą liczbę wymienionych w niniejszej specyfikacji części zamówienia - zadania od 1 do n.2. 1 Przedmiot zamówienia w zakresie zadania nr 1 dotyczy Wymiana elementów drewnianych .
Demontaż (wspólnie z Wykonawcą zadania 4), wymiana elementów drewnianych klatki schodowej: – stopnie, spoczniki (parkiet), biegi (parkiet) , materiał - wszystko dębowe oraz dorobienie brakujących elementów poręczy (bez wykonanych stopni - przyziemie)
2. 2 Przedmiot zamówienia w zakresie zadania nr 2 dotyczy Renowacja drzwi i elementów drewnianych .
Renowacja (przygotowanych częściowo) drzwi i elementów drewnianych (parapety) przy klatce schodowej (poza oknami)
2. 3 Przedmiot zamówienia w zakresie zadania nr 3 dotyczy Remont (restauracja) ścian klatki schodowej .
Remont ścian klatki schodowej.- prace tynkarske i malarskie powierzchni pionowych
2. 4 Przedmiot zamówienia w zakresie zadania nr 4 dotyczy Renowacja elementów metalowych klatki schodowej (poza przyziemiem) .
Demontaż, oczyszczenie ze starej powłoki malarskiej, pomalowanie oraz montaż elementów metalowych klatki schodowej,
Każdy z wykonawców może złożyć ofertę na wybrane przez siebie zadanie lub zadania.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
4.5.5.) Wartość części: 32441,70 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
2. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych na jedną lub większą liczbę wymienionych w niniejszej specyfikacji części zamówienia - zadania od 1 do n.2. 1 Przedmiot zamówienia w zakresie zadania nr 1 dotyczy Wymiana elementów drewnianych .
Demontaż (wspólnie z Wykonawcą zadania 4), wymiana elementów drewnianych klatki schodowej: – stopnie, spoczniki (parkiet), biegi (parkiet) , materiał - wszystko dębowe oraz dorobienie brakujących elementów poręczy (bez wykonanych stopni - przyziemie)
2. 2 Przedmiot zamówienia w zakresie zadania nr 2 dotyczy Renowacja drzwi i elementów drewnianych .
Renowacja (przygotowanych częściowo) drzwi i elementów drewnianych (parapety) przy klatce schodowej (poza oknami)
2. 3 Przedmiot zamówienia w zakresie zadania nr 3 dotyczy Remont (restauracja) ścian klatki schodowej .
Remont ścian klatki schodowej.- prace tynkarske i malarskie powierzchni pionowych
2. 4 Przedmiot zamówienia w zakresie zadania nr 4 dotyczy Renowacja elementów metalowych klatki schodowej (poza przyziemiem) .
Demontaż, oczyszczenie ze starej powłoki malarskiej, pomalowanie oraz montaż elementów metalowych klatki schodowej,
Każdy z wykonawców może złożyć ofertę na wybrane przez siebie zadanie lub zadania.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
4.5.5.) Wartość części: 28534,34 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 76342,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 76342,00 PLN
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę przeznaczoną na sfinansowanie zadania.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 36000 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 36000 PLN
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
nie złożono żadnej oferty
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0 PLN
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
nie złożono żadnej oferty
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0 PLN
| 2021-09-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |