Roboty budowlane: 1. Naprawa schodów w budynku 6 Zegrze, 2. Naprawa elewacji budynku 25 Zegrze, 3. Malowanie konstrukcji kominów w Zegrzu, 4. Wymiana zaworów hydrantowych w Olszewnicy

26 Wojskowy Oddział Gospodarczy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00166060
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00166060/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-01 10:24
Lokalizacja
Zegrze, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1d24c5a5-0706-11ec-b885-f28f91688073
Identyfikator
5361902991
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Kładzenie płytekRoboty malarskieRoboty elewacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

TOMASZ MALARSKIBrok, PL · lot 0
386 064,3 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00166060 z dnia 2021-09-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty budowlane: 1. Naprawa schodów w budynku 6 Zegrze, 2. Naprawa elewacji budynku 25 Zegrze, 3. Malowanie konstrukcji kominów w Zegrzu, 4. Wymiana zaworów hydrantowych w Olszewnicy

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: 26 Wojskowy Oddział Gospodarczy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 142917040

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Juzistek 2

1.5.2.) Miejscowość: Zegrze

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-131

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: jw4809.zp@ron.mil.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.26wog.wp.mil.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Jednostka Wojskowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Roboty budowlane: 1. Naprawa schodów w budynku 6 Zegrze, 2. Naprawa elewacji budynku 25 Zegrze, 3. Malowanie konstrukcji kominów w Zegrzu, 4. Wymiana zaworów hydrantowych w Olszewnicy

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1d24c5a5-0706-11ec-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00166060

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00019489/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Remonty budynków i budowli

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

W przeprowadzonym postępowaniu przetargowym nr sprawy ZP/47/2021, w części nr 1 - Naprawa schodów zewnętrznych przy budynku nr 6 w Zegrzu i części nr 2 - Naprawa elewacji budynku nr 25 w Zegrzu, została złożono tylko jedna oferta, która na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp została odrzucona w obu częściach jako niezgodna z warunkami zamówienia. W części 3 - Malowanie konstrukcji wsporczej kominów kotłowni w Zegrzu oraz w części 4 - Wymiana zaworów hydrantowych w bud. 1, 2, 4 w Olszewnicy nie złożono żadnej oferty. W związku z brakiem innych ofert w cz. 1 i 2 oraz w cz. 3 i 4 nie złożeniem żadnych ofert, postępowanie zostało unieważnione w trybie art. 255 ust. 1 pkt 1 ustawy Pzp.

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-11cd44fd-e3d0-11eb-b885-f28f91688073

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/70/2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 233709,88 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

w postępowaniu prowadzonym w trybie zamówienia z wolnej ręki na wykonanie robót budowlanych, pn.:
1. Naprawa schodów zewnętrznych przy budynku nr 6 w Zegrzu,
2. Naprawa elewacji budynku nr 25 w Zegrzu,
3. Malowanie konstrukcji wsporczej kominów kotłowni w Zegrzu,
4. Wymiana zaworów hydrantowych w bud. 1, 2, 4 w Olszewnicy.

Miejsce wykonania zamówienia:
dla części nr 1, nr 2 i nr 3 - ul. Juzistek 2; 05-131 Zegrze,
dla części nr 4 – ul. Wojska Polskiego Olszewnica Stara
Termin realizacji przedmiotu zamówienia:
część nr 1 – 40 dni kalendarzowych od wprowadzenia na budowę
część nr 2 – 60 dni kalendarzowych od wprowadzenia na budowę
część nr 3 – 45 dni kalendarzowych od wprowadzenia na budowę
część nr 2 – 30 dni kalendarzowych od wprowadzenia na budowę

4.5.3.) Główny kod CPV: 45431000-7 - Kładzenie płytek

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45442100-8 - Roboty malarskie

45443000-4 - Roboty elewacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 391423,40 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 391423,40 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 386064,30 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Malarski Tomasz MT Inwest-Serwis

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7591433331

7.3.3) Ulica: ul. Zamoście 15

7.3.4) Miejscowość: Brok

7.3.5) Kod pocztowy: 07-306

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 386064,30 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

2021-09-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane