Budowa oświetlenia ulicznego na terenie gminy Gózd w formule „zaprojektuj i wybuduj”

Gmina Gózd

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00166560
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00166560/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-01 13:23
Lokalizacja
Gózd, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-fb53ff4c-caa6-11eb-911f-9ad5f74c2a25
Identyfikator
7962929257
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowegoUsługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Wykonawcy

1 przyznane

DARIUSZ IWAŃSKIGózd, PL · lot 0
159 607,37 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00166560 z dnia 2021-09-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa oświetlenia ulicznego na terenie gminy Gózd w formule „zaprojektuj i wybuduj”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Gózd

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223698

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Radomska 7

1.5.2.) Miejscowość: Gózd

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-634

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski

1.5.7.) Numer telefonu: 48 3202097

1.5.8.) Numer faksu: 48 3202097

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@gozd.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gozd.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zamowienia.gozd.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa oświetlenia ulicznego na terenie gminy Gózd w formule „zaprojektuj i wybuduj”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fb53ff4c-caa6-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00166560

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004297/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Budowa oświetlenia ulicznego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BGK.ZP.271.5.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 177063,68 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pod nazwą: Budowa oświetlenia ulicznego na terenie gminy Gózd w formule „zaprojektuj i wybuduj” w tym:
1) wykonanie kompleksowej dokumentacji technicznej wraz z uzyskaniem wszelkich uzgodnień i zezwoleń niezbędnych do wykonania wszystkich odcinków oświetlenia ulicznego objętego niniejszym zamówieniem w tym ostatecznej decyzji pozwolenia na budowę lub zgłoszenia robót nie wymagających pozwolenia na budowę.
2) Wykonanie robót budowlanych polegających na:
a) budowie oświetlenia ulicznego w miejscowości Małęczyn ul. Radomska
 szacunkowa długość odcinka linii oświetlenia ulicznego wynosi ok. 880,00 m
 ilość punktów świetlnych – 24 szt.
b) budowie oświetlenia ulicznego w miejscowości Małęczyn ul. Ziembickiego
 szacunkowa długość odcinka linii oświetlenia ulicznego wynosi ok. 224,00 m
 ilość punktów świetlnych – 6 szt.
c) budowie oświetlenia ulicznego w miejscowości Małęczyn ul. Działkowa
 szacunkowa długość odcinka linii oświetlenia ulicznego wynosi ok. 163,00 m
 ilość punktów świetlnych – 4 szt.

Szczegółowy zakres prac niezbędnych do wykonania przedmiotu zamówienia określają przedmiary robót będące załącznikami do niniejszej specyfikacji.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 159607,37 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 170000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 159607,37 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PPHU DAREX Iwański Dariusz

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 670883816

7.3.3) Ulica: Radomska

7.3.4) Miejscowość: Gózd

7.3.5) Kod pocztowy: 26-634

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-07-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 159607,37 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

2021-09-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane