„Utworzenie i modernizacja Skate-parku - etap I przy ul. Miodowej w Gubinie dla rozwoju turystyki rowerowej w obszarze przygranicznym”
GMINA GUBIN O STATUSIE MIEJSKIM
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00166606
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00166606/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-01 13:36
- Lokalizacja
- Gubin, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-26c886c3-f67e-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 9260008606
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00166606 z dnia 2021-09-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Utworzenie i modernizacja Skate-parku - etap I przy ul. Miodowej w Gubinie dla rozwoju turystyki rowerowej w obszarze przygranicznym”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA GUBIN O STATUSIE MIEJSKIM
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 970770190
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Piastowska 24
1.5.2.) Miejscowość: Gubin
1.5.3.) Kod pocztowy: 66-620
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski
1.5.7.) Numer telefonu: 684558100
1.5.8.) Numer faksu: 684558102
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@gubin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.gubin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.gubin.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Utworzenie i modernizacja Skate-parku - etap I przy ul. Miodowej w Gubinie dla rozwoju turystyki rowerowej w obszarze przygranicznym”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-26c886c3-f67e-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00166606
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002516/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Utworzenie i modernizacja Skate-parku - etap I przy ul. Miodowej w Gubinie dla rozwoju turystyki rowerowej w obszarze przygranicznym”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00141847/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: KI.271.12.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót wskazanych w załączniku nr 4 do Specyfikacji Warunków Zamówienia, m.in.:
– demontaż koszy na śmieci 4 szt., demontaż ławek 2 szt.
- rozbiórka nawierzchni z kostki betonowej pod ławkami
- rozbiórka obrzeży chodnikowych w miejscu styku starego skate parku z trójkątnym terenem zielonym,
- uzupełnienie obrzeży chodnikowych w miejscach rozebranych nawierzchni pod ławkami (materiał z odzysku)
- wykonanie nowej nawierzchni z kostki niefazowanej z częściowym wykorzystaniem kostki z odzysku
- montaż urządzeń skate parku nr 5,6, 7, 8
- montaż tablicy z regulaminem skate parku
Uwaga!
Montaż urządzeń skate parku nr 5,6, 7, 8 podzielono na dwa etapy:
• I etap – montaż urządzeń skate parku nr 7,8 -do dnia 15 listopada 2021 r.
• II etap – montaż urządzeń skate parku nr 5,6 i pozostały zakres zadania - do 8 miesięcy od dnia podpisania umowy
Szczegółowy opis wykonania przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja projektowa, w skład której wchodzi projekt, Ogólna Specyfikacja Techniczna (OST), Szczegółowa Specyfikacja Techniczna (SST) oraz przedmiar robót, które są załącznikami do niniejszej SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212140-9 - Obiekty rekreacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych
45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji
45262300-4 - Betonowanie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający – Gmina Gubin o statusie miejskim, na podstawie art. 255 pkt. 3) ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2021 r. poz. 1129 ze zm.) - dalej „Ustawy” zawiadamia, że unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego pn.: „Utworzenie i modernizacja Skate-parku - etap I przy ul. Miodowej w Gubinie dla rozwoju turystyki rowerowej w obszarze przygranicznym”.Uzasadnienie prawne – art. 255 pkt 3) „Ustawy”:
„Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli:
3) cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty”
Uzasadnienie faktyczne – w przedmiotowym postępowaniu wpłynęły dwie oferty:
1. ARMAN Roboty Ziemne s.c. J. Małecka M. Piskorowski, Kadłubia 42A, 68-200 Żary - 987.078,51 zł
2. ALTRAMPS Tomasz Brzozowski, ul. 1 Maja 59A, 32- 540 Trzebinia - 1.156.200,00 zł
Zmawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia kwotę 497.326,07 zł brutto i nie może zwiększyć tej kwoty do ceny oferty z najniższą ceną.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 987078,51 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1156200,00 PLN
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Zamawiający – Gmina Gubin o statusie miejskim, na podstawie art. 255 pkt. 3) ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2021 r. poz. 1129 ze zm.) - dalej „Ustawy” unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego pn.: „Utworzenie i modernizacja Skate-parku - etap I przy ul. Miodowej w Gubinie dla rozwoju turystyki rowerowej w obszarze przygranicznym”.Uzasadnienie prawne – art. 255 pkt 3) „Ustawy”:
„Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli:
3) cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty”
Uzasadnienie faktyczne – w przedmiotowym postępowaniu wpłynęły dwie oferty:
1. ARMAN Roboty Ziemne s.c. J. Małecka M. Piskorowski, Kadłubia 42A, 68-200 Żary - 987.078,51 zł
2. ALTRAMPS Tomasz Brzozowski, ul. 1 Maja 59A, 32- 540 Trzebinia - 1.156.200,00 zł
Zmawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia kwotę 497.326,07 zł brutto i nie może zwiększyć tej kwoty do ceny oferty z najniższą ceną.
| 2021-09-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |