Świadczenie usługi opiekuna (tutora) absolwenta pielęgniarstwa
Akademia Zamojska
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00165051
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-08-31 12:33
- Lokalizacja
- Zamość, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9222736166
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi edukacyjne i szkolenioweUsługi edukacji medycznejUsługi szkoleniowe
Wykonawcy
3 przyznane
Ktystyna ŁakusBełżec, PL
28 800 PLNMariola PaprockaZamość, PL
28 800 PLNJanina Czadyzamość, PL
28 800 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.