Rozbudowa budynku OSP z przeznaczeniem na garaż OSP
Gmina Jeżowe
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00166671
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00166671/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-01 13:53
- Lokalizacja
- Jeżowe, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-478afc83-d34f-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 6020017490
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00166671 z dnia 2021-09-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa budynku OSP z przeznaczeniem na garaż OSP
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Jeżowe
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409413
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Jeżowe 136A
1.5.2.) Miejscowość: Jeżowe
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-430
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski
1.5.7.) Numer telefonu: 158794304
1.5.8.) Numer faksu: 158794342
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@jezowe.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: jezowe.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.jezowe.biuletyn.net1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rozbudowa budynku OSP z przeznaczeniem na garaż OSP2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-478afc83-d34f-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00166671
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00009088/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Rozbudowa budynku OSP z przeznaczeniem na garaż OSP
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.05. 2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 214146 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Rozbudowa budynku Ochotniczej Straży Pożarnej o pomieszczenia garażowe dla potrzeb OSP.
Planuje się następujące prace budowlane:
- dobudowę do istniejącego budynku OSP pomieszczeń garażowych,
- rozbudowę instalacji elektrycznej dla potrzeb projektowanych boksów garażowych.
1.2 Klasyfikacja obiektów, parametry.
Budynek zalicza się do grupy budynków garażowych. Projektowany budynek posiada 1 kondygnację nadziemną, o wysokość 7,96 m. Dane techniczne budynku:
- powierzchnia zabudowy 113,06 m2
- powierzchnia użytkowa 97,50 m2
- kubatura całości 676,00 m3
1.3 Charakterystyka budynku.
Rozbudowa pozioma dobudowana do istniejącego budynku Ochotniczej Straży Pożarnej o dwa pomieszczenia garażowe. Budynek zaprojektowano w technologii tradycyjnej murowanej, dach konstrukcja drewniana, kryty blachodachówką.
Opis standardów wykończenia zewnętrznego budynku, kolorystyka
2.1 Ściany zewnętrzne
Tynk cienkopowłokowy (w systemie ociepleń budynków metodą lekką-mokrą) barwiony w masie baranek gr. 2mm, kolorystyka kolory półpełne jak na istniejącym budynku.
2.2 Dach
Pokrycie blachodachówka powlekana gr. min. 0,5 mm z warstwą wiatroizolacji, kolor zbliżony do koloru dachu na istniejący budynku. Obróbki blacharskie przy kominach, deska czołowa i wiatrowa
z blachy powlekanej w kolorze pokrycia. W dachu zamontować właz dachowy systemowy. Podbitka okapów i dachu ścian szczytowych wykonać z desek struganych i pomalować w kolorze dachu. Na dachu zamontować śniegołapy drabinkowe oraz ławy kominiarskie do kominów w kolorze dachu.
2.3 Stolarka zewnętrzna
Okna stolarka PCV trzy szybowa, grubości profili 90 mm kolor biały z nawietrzakami higrosterowalnymi. Drzwi zewnętrzne aluminiowe profil ciepły w kolorze dębu. Bramy garażowe podwieszane systemowe otwierane automatycznie.
2.4 Inne elementy zewnętrzne
Rynny stalowe systemowe w kolorze jak pokrycie 125 -150 mm mocowane do deski czołowej za pomocą wzmocnionych haków. Rury spustowe stalowe systemowe w kolorze jak pokrycie 90-100 mm mocowane obejmami do ścian na styropianie.
2.5 Konstrukcja obiektu
Ławy fundamentowe z betonu C16/20 ze zbrojeniem wg projektu konstrukcyjnego. Pod fundamenty wylać warstwę betonu podkładowego C8/12 gr. 10 cm.
Ściany fundamentowe z bloczków z betonu C16/20 lub wylewane z betonu. Na ścianach murowanych wykonać wieniec opasujący ściany fundamentowe
Ściany kondygnacji nadziemnej Ściany zewnętrzne nośne o grubości 29 cm z bloczków szczelinowych ceramicznych wytrzymałości 15 MPa + styropian EPS 70-0,033 gr. 15 cm, układanych w sposób tradycyjny na zaprawie cementowo - wapiennej klasy M5. Wewnętrzna nośne z bloczków szczelinowych ceramicznych gr.19,0 cm, wytrzymałości 15 MPa na zaprawie cementowo-wapiennej klasy M5.
Nadproża żelbetowe prefabrykowane typu L19 lub kleina z wkładką ze stali . Wieńce żelbetowe na wszystkich ścianach konstrukcyjnych w poziomie stropu. Zbrojenie stal A-III, strzemiona.
W ścianach z płyt GKF ruszt stalowy systemowy.
Stropy
Nad parterem wykonać strop gęstożebrowy typ." teriva" wraz z nadbetonem gr. 24 cm, warstwę nadbetonu wykonać z betonu C16/20. Stropy oparte na ścianach nośnych poprzez wieńce żelbetowe z betonu C16/20, zbrojenie stal , strzemiona.Strop parteru ocieplony styropianem gr 15 cm oraz wylewka cementowa grubości 4-5 cm z siatką stalową.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 250000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 306495,40 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 250000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZPHU RE-MAT Jan Kopacz
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 830295889
7.3.3) Ulica: Jeżowe 229
7.3.4) Miejscowość: Jeżowe
7.3.5) Kod pocztowy: 37-430
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 250000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-11-30| 2021-09-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |