Termomodernizacja i przebudowa Publicznej Szkoły Podstawowej w Parysowie wraz z budową kompleksu sportowo-rekreacyjnego przy Zespole Placówek Oświatowych w Parysowie
Gmina Parysów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00167270
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00167270/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-02 09:34
- Lokalizacja
- Parysów, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4a82a651-d28d-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 8262064241
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00167270 z dnia 2021-09-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja i przebudowa Publicznej Szkoły Podstawowej w Parysowie wraz z budową kompleksu sportowo-rekreacyjnego przy Zespole Placówek Oświatowych w Parysowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Parysów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582339
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kościuszki 28
1.5.2.) Miejscowość: Parysów
1.5.3.) Kod pocztowy: 08-441
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@parysow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.parysow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://parysow.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Termomodernizacja i przebudowa Publicznej Szkoły Podstawowej w Parysowie wraz z budową kompleksu sportowo-rekreacyjnego przy Zespole Placówek Oświatowych w Parysowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4a82a651-d28d-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00167270
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001216/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Termomodernizacja i przebudowa Publicznej Szkoły Podstawowej w Parysowie wraz z budową kompleksu sportowo-rekreacyjnego przy Zespole Placówek Oświatowych w Parysowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00102954/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RI.271.2.3.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest „Termomodernizacja i przebudowa Publicznej Szkoły Podstawowej w Parysowie wraz z budową kompleksu sportowo-rekreacyjnego przy Zespole Placówek Oświatowych w Parysowie”.
Zadanie jest podzielone na 2 części.
Część I obejmuje wykonanie termomodernizacji i przebudowy Publicznej Szkoły Podstawowej w Parysowie na podstawie Programu Funkcjonalno – Użytkowego oraz audytu energetycznego w formule „zaprojektuj i wybuduj”.
Część II obejmuje budowę kompleksu sportowo-rekreacyjnego przy Zespole Placówek Oświatowych w Parysowie na podstawie projektu technicznego stanowiącego załącznik do niniejszej SWZ.
W ramach części I do wykonania przewidziano następujące roboty:
1) przygotowanie dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem wszystkich niezbędnych decyzji i pozwoleń,
2) przygotowanie terenu budowy,
3) ocieplenie ścian zewnętrznych budynków A1, A2, A3, A4, B,
4) ocieplenie stropu pod poddaszem budynków A1, A2, A3 (łącznik), A4, B,
5) ocieplenie dachu budynku A3 (sala gimnastyczna),
6) wymianę stolarki drzwiowej (3 szt.),
7) montaż agregatów wentylacyjno - grzewczych w sali gimnastycznej o mocy grzewczej równej całkowitemu zapotrzebowaniu obsługiwanych pomieszczeń oraz odpowiedniej wydajności wentylacyjnej,
8) wymianę instalacji c.w.u.,
9) wymianę instalacji c.o.,
10) wymianę źródła ciepła,
11) wymianę oświetlenia wewnętrznego wraz z instalacją elektryczną w budynku A1,
12) montaż instalacji fotowoltaicznej o mocy 49,5 kWp,
13) wdrożenie Systemu Zarządzania Energią oraz podział obiektu na następujące strefy zarządzania: część dydaktyczna, sala gimnastyczna,
14) roboty remontowe,
15) przeprowadzenie odpowiednich prób i badań przed uzyskaniem odbiorów robót i przygotowaniem dokumentów zawiązanych z oddaniem do użytkowania zrealizowanej inwestycji,
16) wykonanie świadectw energetycznych budynków po zakończeniu zadania i obliczenie sezonowego zapotrzebowania na ciepło i moc grzewczą na potrzeby centralnego ogrzewania,
W ramach części II zadania zaprojektowano kompleks sportowo-rekreacyjny,
w skład którego wchodzą:
1) bieżnia prosta o nawierzchni odpornej na obuwie z kolcami - dystans zasadniczy 60,0 m,
2) skocznia do skoku w dal składająca się z rozbiegu długości 30,0 m oraz zeskoczni,
3) rzutnia do pchnięcia kulą,
4) urządzenia sportowe /siłownia zewnętrzna/: - biegacz, - jeździec, - orbitrek, - wioślarz,
5) zagospodarowanie działki – zieleń niska.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
37410000-5 - Sprzęt sportowy do uprawiania sportów na wolnym powietrzu
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych
45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45314320-0 - Instalowanie okablowania komputerowego
45315600-4 - Instalacje niskiego napięcia
45321000-3 - Izolacja cieplna
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
71321000-4 - Usługi inżynierii projektowej dla mechanicznych i elektrycznych instalacji budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 6449000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 6449000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 6449000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Budowlano Handlowe "IZOLBUD" Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8220004688
7.3.3) Ulica: Dominikańska 9
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 02-738
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
1. Instalacje elektryczne i teletechniczne.
2. Instalacje sanitarne.
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 6449000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2023-10-31| 2021-09-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |