Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych ul. Spacerowej w Opatowie oraz przebudowa drogi gminnej ul. Polnej w Opatowie

Gmina Łęka Opatowska

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00167668
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00167668/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-02 11:48
Lokalizacja
Łęka Opatowska, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e8961adb-eadf-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
6191945050
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogoweRoboty budowlane i pomocnicze w zakresie linii telefonicznych i ciągów komunikacyjnychRoboty w zakresie budowy dróg głównychRoboty w zakresie nawierzchni dróg

Wykonawcy

1 przyznane

KĘPIŃSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO DROGOWO-MOSTOWE SPÓŁKA AKCYJNAKępno, PL · lot 0
556 231,94 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00167668 z dnia 2021-09-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych ul. Spacerowej w Opatowie
oraz przebudowa drogi gminnej ul. Polnej w Opatowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Łęka Opatowska

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250855481

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Akacjowa 4

1.5.2.) Miejscowość: Łęka Opatowska

1.5.3.) Kod pocztowy: 63-645

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski

1.5.7.) Numer telefonu: 627814520

1.5.8.) Numer faksu: 627814521

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@leka-opatowska.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://leka-opatowska.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://lekaopatowska.bip.net.pl/?a=7829

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych ul. Spacerowej w Opatowie
oraz przebudowa drogi gminnej ul. Polnej w Opatowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e8961adb-eadf-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00167668

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00007674/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w m. Opatów- ul. Spacerowa oraz przebudowa drogi gminnej ul. Polnej w Opatowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00124065/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZPPG.271.15.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 541198,87

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych ul. Spacerowej w Opatowie oraz przebudowa drogi gminnej ul. Polnej w Opatowie. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności:
1) Przebudowę drogi dojazdowej do gruntów rolnych, drogi gminnej ul. Spacerowej w Opatowie o szerokości 5 m, szerokości poboczy 0,75m i długości 373,55m na działkach nr 253, 234, 702. Zakres zamówienia obejmuje w szczególności:
a) rozbiórkę istniejącej konstrukcji jezdni i zjazdów z korytowaniem pod jezdnię, zjazdy oraz pobocza kamienne,
b) wykonanie podbudowy gr. 10 cm z chudego betonu 2,5 MPa oraz podbudowy gr. 23 cm z kamienia łamanego,
c) wykonanie nawierzchni jezdni gr. 5 cm z betonu asfaltowego,
d) wykonanie zjazdów indywidualnych z betonowej kostki brukowej gr 8 cm,
e) utwardzenie poboczy o szerokości 0,75m kamieniem łamanym typu niesort,
f) wykonanie rowów chłonnych.
2) Przebudowę drogi gminnej ul. Polnej w Opatowie o szerokości 3,5m, szerokości poboczy 0,75m i długości 105,62m na działkach nr 680, 665/5, 253. Zakres zamówienia obejmuje
w szczególności:
a) rozbiórkę istniejącej konstrukcji jezdni i zjazdów z korytowaniem pod jezdnię, zjazdy oraz pobocza kamienne,
b) wykonanie podbudowy gr. 10 cm z chudego betonu 2,5 MPa oraz podbudowy gr. 23 cm z kamienia łamanego,
c) wykonanie nawierzchni jezdni gr. 5 cm z betonu asfaltowego,
d) utwardzenie zjazdów kostką brukową betonową,
e) utwardzenie poboczy o szerokości 0,75m kamieniem łamanym typu niesort,
f) odtworzenie i umocnienie rowu chłonnego,
g) budowę kanału technologicznego.

2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w SWZ oraz załączniku nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) w skład którego wchodzą :
1) Projekt budowlany (Przebudowy drogi gminnej ul. Słonecznej w Opatowie, przebudowy drogi gminnej ul. Polnej w Opatowie, budowy kanału technologicznego na ul. Polnej
w Opatowie),
2) Szczegółowe Specyfikacje Techniczne (dalej SST/STWiOR),
3) Przedmiary robót,
4) Dokumenty formalno- prawne.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45232300-5 - Roboty budowlane i pomocnicze w zakresie linii telefonicznych i ciągów komunikacyjnych

45233121-3 - Roboty w zakresie budowy dróg głównych

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 556231,94 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 615276,83 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 556231,94 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Kępińskie Przedsiębiorstwo Drogowo- Mostowe S.A.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6191810367

7.3.3) Ulica: Przemysłowa 8

7.3.4) Miejscowość: Kępno

7.3.5) Kod pocztowy: 63-600

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-26

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 556231,94 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2021-09-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane