Dostawa kruszywa naturalnego i kruszywa drogowego do leśnictw Nadleśnictwa Dojlidy wraz z rozładowaniem, plantowaniem i zagęszczeniem

Nadleśnictwo Dojlidy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00168021
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00168021/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-02 13:26
Lokalizacja
Białystok, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-357ea94c-e86b-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
5420303336
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie budowy dróg

Wykonawcy

1 przyznane

JAROSŁAW JACKIEWICZSokółka, PL · lot 0
180 782,94 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00168021 z dnia 2021-09-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Dostawa kruszywa naturalnego i kruszywa drogowego do leśnictw Nadleśnictwa Dojlidy wraz z rozładowaniem, plantowaniem i zagęszczeniem

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Nadleśnictwo Dojlidy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 05002633100000

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Aleja 1000-lecia Państwa Polskiego 75

1.5.2.) Miejscowość: Białystok

1.5.3.) Kod pocztowy: 15-111

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki

1.5.7.) Numer telefonu: 85 743 68 75

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dojlidy@bialystok.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.lasy.gov.pl/pl/bip/dg/rdlp_bialystok/nadl_dojlidy/zamowienia_publiczne

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/lasy_dojlidy

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Leśnictwo

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa kruszywa naturalnego i kruszywa drogowego do leśnictw Nadleśnictwa Dojlidy wraz z rozładowaniem, plantowaniem i zagęszczeniem

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-357ea94c-e86b-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00168021

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00066294/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Zakup żwiru do naprawy dróg

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00120694/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SA.270.104.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 183844,38 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane pod nazwą: „Dostawa kruszywa naturalnego i kruszywa drogowego do leśnictw Nadleśnictwa Dojlidy wraz z rozładowaniem, plantowaniem i zagęszczeniem”
2. Lokalizacja inwestycji: leśnictwa Mostek, Rybniki, Ponikła, Szaciły, Katrynka, Zielona, Antoniuk, Solnicki Las, Suraż, Majówka.
3. Określenie przedmiotu i zakresu zamówienia: Dostawa kruszywa
4. Zakres zamówienia obejmuje: dostawę kruszywa naturalnego i kruszywa drogowego
Leśnictwo / Kruszywo drogowe – destrukt betonowy [ tony] / Kruszywo naturalne - żwir [ tony]:
Mostek / 130 / 234,
Rybniki / 234 / 390,
Ponikła / 130 / 182,
Szaciły / 52 / 156,
Katrynka / 78 / 130,
Zielona / 260 / 0,
Antonuk / 104 / 182,
Solnicki Las /208 / 0,
Suraż / 52 / 78,
Majówka / 260 / 130,
Razem : Kruszywo drogowe – destrukt betonowy [ tony] = 1508 / Kruszywo naturalne - żwir [ tony] = 1482.
5. Szczegółowy zakres prac objętych przedmiotem zamówienia określony został w załączniku nr 9 - Przedmiar robót
6. Zakres prac obejmuje:
a) wykonanie pełnego zakresu robót ujętych w postępowaniu,
b) wykonanie niezbędnych robót towarzyszących (zorganizowanie placu budowy, zaplecza budowy, uporządkowania terenu po pracach itp.),
c) pokrycie wszelkich kosztów i opłat z tytułu uzbrojenia terenu itp. ,
d) wykonanie instrukcji i oznakowań obiektów zgodnie z obowiązującymi przepisami,
e) zorganizowanie i przeprowadzenie prób, badań i odbiorów,
f) uporządkowanie i odtworzenie terenu po zakończeniu budowy,
g) zapewnienie w okresie gwarancji pełnego i nieodpłatnego serwisu gwarancyjnego,
h) odpady inne niż niebezpieczne, powstałe w trakcie realizacji inwestycji – należy gromadzić w sposób selektywny i bezpieczny dla środowiska oraz wykorzystać gospodarczo lub odprowadzić na składowisko komunalne,
i) odpady niebezpieczne powstałe w trakcie realizacji inwestycji – należy gromadzić w sposób bezpieczny dla środowiska oraz przekazać specjalistycznej firmie zajmującej się utylizacją tego typu odpadów

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 180782,94 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 180782,94 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 180782,94 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TRANS-KOP Usługi Transportowe i Drogowe Jarosław Jackiewicz

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5450001870

7.3.3) Ulica: Przemysłowa

7.3.4) Miejscowość: Sokółka

7.3.5) Kod pocztowy: 16-100

7.3.6.) Województwo: podlaskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 180782,94 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 45 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2021-09-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane