„Budowa nawierzchni odcinka ul. Żarskiej w Polkowicach”
GMINA POLKOWICE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00168364
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00168364/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-02 14:51
- Lokalizacja
- Polkowice, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b41200cb-fb31-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6922253936
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00168364 z dnia 2021-09-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa nawierzchni odcinka ul. Żarskiej w Polkowicach”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA POLKOWICE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647618
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Polkowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-100
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski
1.5.7.) Numer telefonu: +48768474721
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: a.begier@gmina.polkowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.polkowice.eu/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Budowa nawierzchni odcinka ul. Żarskiej w Polkowicach”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b41200cb-fb31-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00168364
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002233/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.19 Budowa nawierzchni ulicy Żarskiej w Polkowicach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00146607/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.38.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 349128,98 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest „Budowa nawierzchni odcinka ul. Żarskiej w Polkowicach” w ramach zadania budżetowego pn. „Budowa nawierzchni ulicy Żarskiej w Polkowicach".
Przedmiot zamówienia został ustalony na podstawie projektu budowlanego i technicznego autorstwa Usługi Projektowe „BIPROADAM”, ul. Kaspra Eliana 10, 67-200 Głogów.
Przedmiotem zamówienia jest budowa odcinka ulicy Żarskiej w Polkowicach o długości 92,21 m wraz z kanalizacją deszczową.
W ramach inwestycji gminnej wykonane zostanie zagospodarowanie pasa drogowego na dz. nr:
594/1, 595/1, 597/15, obręb 0004, obejmujące budowę nawierzchnię jezdni, chodników, wjazdów
do posesji oraz kanalizacja deszczowa dla odwodnienia pasa drogowego.
Przedmiot zamówienie obejmuje w szczególności wykonanie :
a) robót przygotowawczych,
b) robót ziemnych,
c) elementów nawierzchni (krawężniki),
d) nawierzchni dróg i chodników,
e) robót wykończeniowych.
Zakres podstawowy robót stanowiący przedmiot umowy został opisany dokumentami takimi jak:
a) projekt budowlany i wykonawczy,
b) specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych,
c) przedmiar robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45233252-0 - Roboty w zakresie nawierzchni ulic
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu w terminie składania ofert, określonym w ogłoszeniu o zamówieniu tj. do dnia 27.08.2021 r. do godz. 10.00 nie złożono żadnej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
| 2021-09-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |