Modernizacja oświetlenia ewakuacyjnego w budynku przy ul. Jana Matejki 22 w Szczecinie w formule zaprojektuj i wybuduj.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00167334
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00167334/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-02 09:52
Lokalizacja
Szczecin, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-82205ee0-ef9f-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
8512599352
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneOświetlenie awaryjneRoboty instalacyjne elektryczneInstalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

Wykonawcy

1 przyznane

ŁUKASZ WAWRZYNIAKSzczecin, PL · lot 0
440 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00167334 z dnia 2021-09-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja oświetlenia ewakuacyjnego w budynku przy ul. Jana Matejki 22 w Szczecinie w formule zaprojektuj i wybuduj.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Ubezpieczeń Społecznych

1.3.) Oddział zamawiającego: Oddział w Szczecinie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 00001775600317

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Jana Matejki 22

1.5.2.) Miejscowość: Szczecin

1.5.3.) Kod pocztowy: 70-530

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin

1.5.7.) Numer telefonu: 91 459 65 78

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: czp_szczecin@zus.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zus.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://portal.smartpzp.pl/zus

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - Zakład Ubezpieczeń Społecznych lub Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego oraz zarządzane przez nie fundusze

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


ubezpieczenia społeczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja oświetlenia ewakuacyjnego w budynku przy ul. Jana Matejki 22 w Szczecinie w formule zaprojektuj i wybuduj.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-82205ee0-ef9f-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00167334

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004159/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Modernizacja oświetlenia ewakuacyjnego w budynku przy ul. Jana Matejki 22 w Szczecinie w formule zaprojektuj i wybuduj

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00131098/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 271/TPBN/RB/6/ZAP/2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 378090,54 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest Modernizacja oświetlenia ewakuacyjnego w budynku przy ul. Jana Matejki 22 w Szczecinie w formule zaprojektuj i wybuduj.
2. W ramach zamówienia należy zaprojektować i zmodernizować instalacje oświetlenia awaryjnego w ilości 920 opraw LED, przystosowanych do automatycznego testu, z własnym źródłem zasilania oraz posiadające świadectwo CNBOP (Centrum Naukowo-Badawcze Ochrony Przeciwpożarowej).
3. W ramach przedmiotu zamówienia Wykonawca będzie zobowiązany:
1) Sporządzić dokumentację techniczną (projekt wykonawczy, dokumentację kosztową),
2) Uzgodnić projekt wykonawczy z rzeczoznawcą ppoż.,
3) Wykonać demontaż obecnie zamontowanych urządzeń oświetlenia ewakuacyjnego a także wywieść i zutylizować,
4) Wykonać niezbędne roboty budowlane,
5) Wykonać dostawę i montaż urządzeń oświetlenia,
6) Wykonać oznakowanie informacyjne,
7) Wykonać niezbędne pomiary potwierdzające właściwe wykonanie przedmiotu umowy ,
8) Przeszkolić pracowników wskazanych przez Zamawiającego dotyczące sposobu użytkowania urządzeń,
9) Sporządzić dokumentację powykonawczą zawierającą m.in dokumentację projektową powykonawczą, w tym: wymagane certyfikaty, aprobaty świadectwa dotyczące zastosowanych wyrobów budowalnych, protokoły pomiarów,
10) Wykonywać czynności serwisowe w trakcie trwania gwarancji - w zakresie napraw gwarancyjnych.
4. Szczegółowy zakres przedmiotu umowy zawiera załącznik do umowy - Program Funkcjonalno- użytkowy dla zadania „Modernizacja systemu oświetlenia ewakuacyjnego w TJO O/Szczecin”.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

31518200-2 - Oświetlenie awaryjne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 440000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 564000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 440000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Woltech Łukasz Wawrzyniak

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8522630744

7.3.3) Ulica: Kusocińskiego 25/12a

7.3.4) Miejscowość: Szczecin

7.3.5) Kod pocztowy: 70-237

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Zbigniew Kozak Biuro Projektów "ELEKTRO-PROJEKT" - Wykonanie projektu

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 440000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2021-12-27
2021-09-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane